ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Мъже и жени

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Хуанита
couch potato

Регистриран: 08.12.2004
От: Центъра на Вселената
Re: Моля за съвет за семейния ми живот
    #3227056 - 01.12.2014 00:02 [Re: Dr.G]

Цитат:

Ако си наистина на възрастта, за която твърдиш че си и ни задаваш подобни въпроси....

Точно това си помислих и аз.
И изобщо историята ми се струва доста съмнителна. Не мога да си представя как някой може да живее комфортно с партньор, който го подлага непрекъснато на кръстосан разпит и следи телефонните му разговори. Не е това начина да накараш някой да иска да остане с тебе.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Kati
почетен член

Регистриран: 23.11.2014
    #3227095 - 01.12.2014 08:34 [Re: Хуанита]

Знаете ли, на теория и аз съм много силна. През годините колко наясно съм била с тези ситуации - кое, как, защо, дали, или... Но когато се окажеш страна в подобна конфигурация, се оказва, че си точно толкова бос, колкото деветокласничка.

Всъщност най-лошото е, че и аз мисля като вас, но толкова ми се иска да е различно, че търся някой с друго мнение.

Azalea
Alien

Регистриран: 19.10.2009
От: from another planet
    #3227105 - 01.12.2014 10:33 [Re: Kati]

Цитат:

но толкова ми се иска да е различно, че търся някой с друго мнение.

Този някои с различно мнение съм аз.
Аз смятам, че в семеиството е хубаво да има доверие и отношения, които позволяват това. За това обаче е необходимо да има пълно доверие и да се знае, че ако сподели човек няма да има скандали и проблеми след това, a като и да са наясно партниорите със ситуацията, в смисъл, че сме заедно незавиcимо от...Всеки човек може да се влуби, което поне за мен не предполага непременно да загърби семеиството си да започне наново. Много е трудно да си в ситуация, в която цари несигурност, но пък щом тои така яростно отрича, поне според мен, както описваш ситуацията, иска да не разбунва духовете. Аз ако бях повече не бих питала, защото няма смисъл явно.

--------------------
Cвобода - это отсутствие привязанности

Azalea
Alien

#3227108 - 01.12.2014 11:01 [Re: Хуанита]

Цитат:

Не е това начина да накараш някой да иска да остане с тебе.

Аз лично мисля, че този човек няма да напусне семеиството си. Тои и преди е имал " забежки ", въпроса е коя е причината за тях ?

--------------------

admiral
на андорския флот

Регистриран: 24.01.2005
От: Съзаклятието
    #3227110 - 01.12.2014 11:35 [Re: Azalea]

Цитат:

въпроса е коя е причината за тях ?

Мисля, че жената го каза доста ясно: вял сексуален живот.

--------------------
Političari i pelene imaju nešto zajedničko. Oboje treba menjati, redovno, iz istog razloga.

Azalea
Alien

#3227112 - 01.12.2014 11:45 [Re: admiral]

Цитат:

Мисля, че жената го каза доста ясно: вял сексуален живот.

Ми добре...разликата е тогава, че сега се усещат и някакви чувства в него ...Тогава възниква въпросът какво се е променило в самата ситуация ?

Тои е във възраст, в която иска потвърждение, че все още е атрактивен, примерно ? И го получава наи-вероятно...

Каква е жената ,с която е в момента ? Семеен статус и т.н. за да се може да се направи предположение тя евентуално какъв интерес има към връзката ?

--------------------

admiral
на андорския флот

Регистриран: 24.01.2005
От: Съзаклятието
    #3227116 - 01.12.2014 12:03 [Re: Azalea]

Цитат:

Каква е жената...

Това нея ли интересува или тебе?

--------------------
Političari i pelene imaju nešto zajedničko. Oboje treba menjati, redovno, iz istog razloga.

Azalea
Alien

#3227119 - 01.12.2014 12:17 [Re: admiral]

Цитат:

Това нея ли интересува или тебе?

Много си любопитен

PS: Pазсъждавам хипотетично по поставената тема.:-B Поддържало сивите клетки в добра форма...

--------------------

Kati
почетен член

#3227271 - 01.12.2014 17:23 [Re: Azalea]

Цитат:

Цитат:

но толкова ми се иска да е различно, че търся някой с друго мнение.

За това обаче е необходимо да има пълно доверие и да се знае, че ако сподели човек няма да има скандали и проблеми след това, a като и да са наясно партниорите със ситуацията, в смисъл, че сме заедно незавиcимо от...Всеки човек може да се влуби, което поне за мен не предполага непременно да загърби семеиството си да започне наново. Много е трудно да си в ситуация, в която цари несигурност, но пък щом тои така яростно отрича, поне според мен, както описваш ситуацията, иска да не разбунва духовете. Аз ако бях повече не бих питала, защото няма смисъл явно.

Това се опитах да направя и аз. Директно поставих питането, казах, че бих разбрала сексуална забежка. Че ако ми каже, че и това ще мине, ще го приема. Той отговори, че знае, че е така, но нямам за какво да признава.

И на мен ми се струва, че в сегашната ситуация му харесва - разбираща жена и любовница на разположение.

Kati
почетен член

#3227279 - 01.12.2014 17:30 [Re: Azalea]

Цитат:

Цитат:

Не е това начина да накараш някой да иска да остане с тебе.

Аз лично мисля, че този човек няма да напусне семеиството си. Тои и преди е имал " забежки ", въпроса е коя е причината за тях ?

Не знам и аз какво точно да мисля.
Да предположим, че сега е затихващият сексуален живот, както казва Адмирал, но когато се случи преди години, със сигурност не е било това. Ако имаше затихване, беше от негова страна, тогава имах доста желание за подобни занимания. Тогава си го обяснявах с негов здравословен проблем и многото работа, която имаше и си мислех, че е твърде изморен за секс. А когато всичко излезе наяве и зададох въпроса: "Защо?", той ми отговори, че му е било удобно с тази жена.

Може би тогава е трябвало да ми просветне, че ще търси и други такива удобни жени, но тогава имах твърде дълбоки чувства и сигурно съм била наивна.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 6 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Godiva, burberry 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 11481

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.009 seconds in which 0.002 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.