ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Мъже и жени

Страници: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Mirvam
неориентиран

Регистриран: 26.07.2016
проблем с жени
    #3362213 - 26.07.2016 14:23

Здравейте, може и да ви се стори странно но аз имам проблем с жените. Може би не съм единсвения. Хората като мен предполагам си мълчат и се скриват някъде докато свърши живота. Според мен основанта причина за лисата на успех със срещуположнния пол е физиката - категоризират ме като нисък и слаб. Трябвало да съм мин 180 и да имам мускули. (коментар на някои дами). Поради една или друга причина това мнение се е наложило в обществото и хора като мен остават постепенно изолирани първоначално от дамите, а след това и обществото. Други мои качества въобще не са от значение. Това което е от значение е че нямам семейство и оттам хората заключават "че нещо ми има".
Вече съм на 40 и съм се примерил с факта и се опитвам да не ми пука, но понякога ми става тегаво. Наистина е тежко да страда душата.
Моля да избягвате подигравки. Няма гаранция че самотата няма да оплете който и да е от вас или вашите деца или близки в подобен капан.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Mailo
харабия

Регистриран: 15.05.2010
От: Mars
Re: проблем с жени
    #3362319 - 27.07.2016 13:24 [Re: Mirvam]

Жените които са те категоризирали като мъж "втора ръка"/ако мога така да се изразя/ лично според мен трябва моментална да ги зачеркнеш от познатите си! Изтъркано е,но наистина за любовта граници няма! Нима няма дебели мъже,щастливи със своите половинки! Смени средата, смени начина по който виждаш живота!
Изгледай ТОВА
Успех и горе главата!

--------------------
Всеки един миг е още един шанс ...... да се усмихнеш!

Редактирано от Mailo (27.07.2016 13:26)

iti_
(без)пристрастен

Регистриран: 02.03.2005
    #3362429 - 28.07.2016 22:54 [Re: Mirvam]

На 40, а все още разсъжденията ти са като на 18 годишен. Първо
"може и да ви се стори странно но аз имам проблем с жените"
Никой не те познава, за да му е странно имаш ли проблеми с жените или не.

" Трябвало да съм мин 180 и да имам мускули. (коментар на някои дами)"

Тези "дами" да не са били и те 18 годишни пикли? Жените търсят в различни периоди от живота си различни мъже. Посрещай се с повечко жени, дори без да търсиш секс, поразбери малко от малко какво наистина търсят. Вече ти дали можеш и искаш да им го предложиш е друг въпрос... Мъж който познава наистина жените, никога не би използвал дума като "дама". Тази дума е измислена в едно далечно време с една далечна и префърцунена идея...

Mirvam
неориентиран

#3362454 - 29.07.2016 11:13 [Re: iti_]

Брей, ама че саркастичен отговор. Явно успях да ви зарадвам с моите несполуки.
Твърдението че думата 'дама' подсказва непозваване на жените е по-скоро смешно. Аз пък твърдя, че ти не познаваш мъжете. Мъжете трябвало да и предложат нещо. Аз да не съм някаква стока на пазара създадена за собствения ти комфорт и удоволствие.

Mirvam
неориентиран

#3362455 - 29.07.2016 11:14 [Re: iti_]

Брей, ама че саркастичен отговор. Явно успях да ви зарадвам с моите несполуки.
Твърдението че думата 'дама' подсказва непозваване на жените е по-скоро смешно. Аз пък твърдя, че ти не познаваш мъжете. Мъжете трябвало да и предложат нещо. Аз да не съм някаква стока на пазара създадена за собствения ти комфорт и удоволствие.

teodoran1
неориентиран

Регистриран: 05.07.2016
    #3362457 - 29.07.2016 12:05 [Re: Mirvam]

Ами не си попаднал на особено стойностна и истинска жена ако ти каже подобно нещо и е сляпа за другите ти качества. За всеки влак си има пътници...Не мисля, че трябва да търсиш проблема във външността...може би има нещо друго, много по-дълбоко и важно за една жена, за да я задържиш

--------------------
Трябва да живееш за другите, ако искаш да живееш за себе си

Velkova

Регистриран: 14.10.2014
    #3362459 - 29.07.2016 15:24 [Re: Mirvam]

Написал си МИРВАМ.Миролюбив ли си?Търсиш съжаление,или се самосъжаляваш?
Опознай себе си.Хубав пример са ти дали с това от фейсбук.Има много такива примери,но обратното не е често срещано.Здрав,прав,красив мъж да се ожени за жена инвалид.Това е много показателно,за това,че жените са по-състрадателни,по-любвеобилни и други по- неща.Външният ти вид не е проблемът.Проблемът е вътре в теб.Никой не се радва на твоите несполуки,това е в твоята глава.Желая ти мир.

Mirvam
неориентиран

#3362461 - 29.07.2016 15:47 [Re: Velkova]

съжаление!? Не вярвам че на някого му пука за мен. За какви проблеми намекваш в мен? Може пък да нямам проблеми. Може пък просто да не съм имал късмет?

admiral
на андорския флот

Регистриран: 24.01.2005
От: Съзаклятието
    #3362496 - 30.07.2016 00:35 [Re: teodoran1]

Цитат:

...особено стойностна и истинска жена

Какво е това?

--------------------
Političari i pelene imaju nešto zajedničko. Oboje treba menjati, redovno, iz istog razloga.

filame
буквалист

Регистриран: 23.08.2011
    #3366961 - 10.09.2016 18:12 [Re: Mirvam]

Здрасти

На мен това, което си описал, не ми се вижда нито странно, нито ненормално, но за да го разглеждаш по този начин, определено си има причина. Едва ли това е всичко, защото светът е пълен с необвързани и самотни 40 годишни мъже, които не са фотомодели.
И аз мисля като iti_ , че ти е нужен повече опит, но не толкова за да разбираш жените (амбициозно начинание би било), а за да ти счупят представата за себе си, която със сигурност много зорко си пазиш и да започнеш да живееш наистина. Ама е нужна смелост, защото жените не прощават!
И пак като iti_ , да се ползва думата Дама под път и над път и от всякакви изпадналяци, които виждат т.нар дами като ходещи пържоли, е твърде дебилно. Без да визирам теб, разбира се, но като тръгне някаква мода с конкретна дума или група думи, всеки се пуска без да влага мисъл.

Страници: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 5 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Godiva, burberry 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 5555

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.016 seconds in which 0.009 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.