ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Само за мъже

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
SaTyR
тамплиер

Регистриран: 31.07.2001
От: Светите земи
Re: Да раздвижим форума
    #1413260 - 06.09.2006 18:18 [Re: Ян Бибиян™©]

Ръководство за правилна експлоатация на жената

За съжаление жената е капризна техника. Трябва да се полагат специални грижи за съхранението и експлоатацията й в домашни условия. Ако не можете да осигурите всичко необходимо, по-добре не си взимайте жена, а нещо друго.

Ако разходите по експлоатацията на жената започнат да превишават вашите доходи, то е наложително въпросната жена да се замени с по-икономичен модел!

• В никакъв случай не се опитвайте да ремонтирате жената собственоръчно, тъй като това може да я извади от строя завинаги!
• Заводски дефект на всяка жена е липсата на копче за изключване на звука (някои му викат муте-то).
• Изборът на жена трябва да бъде много внимателен, тъй като закупени екземпляри не се връщат!
• Препоръчително е да се избират млади и здрави модели. Те са с по-дълъг срок на годност!
• Жените трябва да получават разнообразна храна, наситена с витамини и минерали.
• Жената се поддава на дресура особено трудно. За да постигнете някакъв резултат, ще са нужни няколко години упорит труд. Имайте предвид, че ефектът не е гарантиран. Даже добре дресираната жена невинаги реагира правилно на подадените й команди, а често дори се опитва сама да ги подава!
• Жената трябва редовно да се извежда, тъй като се нуждае от движение.
• За да изработите условни рефлекси у жената, постъпете както при другите домашни любимци: за да изпълнява командите ви, от време на време й обещавайте нещо.
• Жените, подобно котките, обичат да напускат дома, но по правило се завръщат!
• Жените не търпят в къщата друг представител от своя вид и веднага го нападат. Този екземпляр светкавично бива нахапан и изподран,като има риск и за онзи, който го е домъкнал в къщата!
• Рядко някоя жена ще се съгласи да бъде отглеждана в терариум, затова е най-добре да я съхраняваме в сухо и проветриво помещение!
• Младите екземпляри имат активен начин на живот, като често сменят местообитанието си.
• Учените и до днес спорят - може ли жената да мисли или не, но до единно мнение още не са стигнали!
• В избора на екземпляр трябва да се вземе предвид не само външността, но и характера му. В никой случай не дразнете непозната жена, защото може да се ядоса и да ви ухапе!
• Когато разхождате жената, дръжте я изкъсо. В противен случай може да се изплъзне и да избяга.
• Отчетете факта, че попаднала на свобода - жената може да се размножава безконтролно.
• Процесът на облагородяване на жената е започнал още в каменната ера, когато мъжете отивали на лов, хващали си диви жени, след което ги опитомявали.
• Жената смята мъжа за собственик на къщата и затова му се подчинява. Ако започне да смята себе си за собственик, то значи вече е непригодна за понататъшна експлоатация!
• Ако гаранционният срок е изтекъл, препоръчваме ви да я замените с такава, която по-добре ще изпълнява командите ви!
• На свобода жените бързо подивяват. И днес често се срещат диви или подивели екземпляри, които лесно може да разпознаете по очите!

--------------------

www.katehizis.com - Сайт за Праведна Музика

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
bulby
мъждукащ

Регистриран: 28.03.2004
От: BG
    #1415091 - 07.09.2006 20:37 [Re: SaTyR]

Един от златната колекция
Цитат:

Защо мъжете се обръщат на другата страна след секс ?
- Защото не им се гледат шибани неща...

Класиката си е класика !

--------------------
I spam therefore I am !

Ванката
Кавал

Регистриран: 21.05.2005
От: Варна
    #1415321 - 07.09.2006 22:54 [Re: bulby]

Велико е

......

Обява за работа:
"Вие сте млада 25 годишна красива и привлекателна. Имате 2 висши образования, владеете перфектно 3 езика. Имате руса коса, дълги крака и чаровна усмивка и искате да вземате заплата между 5 и 10 хиляди лева!"
Вървете на майната си! На нас ни трябва арматурист!

Редактирано от Ванката (07.09.2006 22:56)

SaTyR
тамплиер

#1415487 - 08.09.2006 00:10 [Re: Ванката]

Фирма търси секретарка. Упътване към кандидатките:

Застанете с лице срещу стената. Хванете тила си с двете си ръце, насочвайки лактите напред. Приближете стената. Ако лактите я докоснат преди гърдите Ви, съжаляваме, но не сте тази, която търсим.

--------------------

Дон КихотАдминистратор
с мелниците...

Регистриран: 30.08.2004
От: на проветриво...
    #1421034 - 11.09.2006 17:40 [Re: SaTyR]

В школа за тайни агенти, до последния изпит успяли да се класират само американеца, французина и Бай Ганьо. Последния изпит се състоял във това да докажат вярността си към тайните служби. Дали първо на американеца един пистолет и му показали една стая и му казали:
- В тази стая се намира жена ти за да ни докажеш своята вярност и че никога няма да се разколебаеш в мисия трябва да я застреляш.
Тои влязал в стаята постоял, постоял около 10-15 минути излязал супер притеснен и казал:
- Не мога да я убия. Аз 20 години живея с тази жена, не мога!!!
Скъсали го и го пратили по живо по зрдаво да се прибира в тях.
Втори повикали французина и му казали:
- В тази стая се намира жена ти за да ни докажеш своята вярност и че никога няма да се разколебаеш в мисия трябва да я застреляш.
Влязал французина в стаята и той постоял около 10-15 минути излязал супер притеснен и казал:
- Не мога да я убия аз. Аз от 20 години живея с тази жена, Обичам я!
И него го скъсали.
Най-накрая извикали Бай Ганьо дали му пистолета и на него му показали една стая и му казали:
- В тази стая се намира жена ти. За да ни докажеш своята вярност и че никога няма да се разколебаеш в мисия трябва да я застреляш.
Бай Ганьо влязъл в стаята още вратата не се била затворила и се чуло: "Дан, дан, дан, дан, дан, пат-кют, пат-кют, пат-кют". Бай Ганьо илиза от стаята супер ядосан и са развикал:
- Ей, гадняри! Дали сте ми халостни патрони и трябваше да я трепа с табуретката!

хехехех - да кажа ли коя жена ми го прати обаче

д.К.

--------------------
А Дон Кихот прегърнал здраво чашата
в кръчмата спореше със неверници...
...къде започва пътя към надеждата
и свършва кръстопътя на умората

SaTyR
тамплиер

#1421116 - 11.09.2006 18:28 [Re: Дон Кихот]

Отива жена на лекар с оплакване, че като се събуди сутрин пазвата й е мокра. Докторът я пита дали спи сама. "Не, с мъжа ми", казала пациентката.
- Тогава, довечера ще се преструвате на заспала и ще гледате дали мъжът ви не прави нещо странно, което да обясни проблема.
На другия ден жената идва весела и щастлива:
- Докторе, Вие сте истинско злато! Открих, отрих!
- Така ли? И какво видяхте?
- Вечер, след като заспя, мъжът ми си пуска "XXL", гледа и мине-немине се обръща към мен и ме заплюва с думите "Пу, да ти е** майката!"

--------------------

Дон КихотАдминистратор
с мелниците...

#1426497 - 14.09.2006 15:55 [Re: SaTyR]

Най-кратката и с най-щастлив завършек приказка

Имало едно време един момче.
То поискал ръката на едно момиче:

- Ще се омъжиш ли за мен?

Момичето отвърнало:

- Не!

И момчето заживяло щастливо, ходило на лов и риболов, играло много голф, пиело бира, играло на карти, имало много пари и пърдяло когато си поиска.

Край.

д.K.

--------------------

Ян Бибиян™©
вагабонтин

Регистриран: 15.05.2004
    #1428224 - 15.09.2006 16:48 [Re: Дон Кихот]

Цитат:

пърдяло когато си поиска.

е те тва най ми ареса

--------------------
Лоша ракия и хубава мотика НЯМА

SaTyR
тамплиер

#1429043 - 16.09.2006 13:53 [Re: Ян Бибиян™©]

Питали радио "Ереван":
- Имат ли жените мозък?
- Имат. Но само гръбначен

--------------------

Дон КихотАдминистратор
с мелниците...

#1432372 - 19.09.2006 11:12 [Re: SaTyR]

Как ще разберете коя блондинка в заведението е сервитьорката?-
Тази която си е сложила тампон зад ухото и се чуди къде ли си е завряла молива....

д.K.

--------------------

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: ****
Брой показвания: 23089

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.044 seconds in which 0.023 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.