ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Само за мъже

Страници: 1 | 2 | (покажи всички)
Huckleberry

Регистриран: 15.02.2002
Re: 10 вълка ше скльопат 1 лъв
    #2271495 - 19.12.2008 18:45 [Re: ШШШШ]

Цитат:

кат стой та гледай

Извод: количествените натрупвания водят докачествени промени.

Така е,десет водни чаши водка ще гътнат и най якият пияница,тва е парадоксът на песъчинката.Песъчинката е малка според зависи от кво разстояние я гледаш,сложи си я в окото и вече е голям проблем и отиваш при офталмолог

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Икономов
Нерегистриран

#2271973 - 20.12.2008 16:07 [Re: ШШШШ]

Знаеш ли, че напоследък започнаха да препрочитат Капиталът? Сигурно ще им уврат главите, че има доста истини в него.
Както и факта, че комунист и партиец не са равнозначни понятия!

ШШШШ
ПЛЮШЕН БРОНТОЗЕБЪР

Регистриран: 07.02.2007
    #2274118 - 24.12.2008 05:34 [Re: ]

знам

а също така знам, че посещенията на църквите във Financial district са се увеличили над два пъти в седмицата след официалното обявяване на психозата от кризата и първия голям срив на борсите (в същност, тази криза отдавна бе назряла, можеха даже още да я задържат, но я пуснаха преди изборите - реплика на демократите за онова "обръщение" на Осама две седмици преди предните избори - лично мнение)

Та идеята ми е (като сложа на едно място двата факта, а и от умереноскромните ми знания по история), че, уви, няма да уври нищо на никого.
Това е се едно да очакваш, че като пребиеш от бой веднъж някое хъшлаче и изведнъж то ще стане възпитано и свястно. Е, ще се държи известно време както тябва, ама... ако няма постоянно припомняне, няма да му държи влага дълго

Честно писано, "Капиталът" не съм го чел, но извадки от него, които съм, ме карат да мисля, че поне теоретично има доста истина в таа тухла (друг въпрос, че, знаеш, м-у теория и практика често има разлика)

--------------------
Ъпгрейдвам тухли четворки до тухли петици!

ШШШШ
ПЛЮШЕН БРОНТОЗЕБЪР

Регистриран: 07.02.2007
    #2274119 - 24.12.2008 05:42 [Re: Huckleberry]

беги бе, кво е една песъчинка за един мъж! Мъжът требе да може чакъл да носи в торбичките на очичките и през слъзния канал да го разтоварва!

И канари в бъбреците да мъкне. Аз моя надгробен камък си го нося навсякъде с мен - много е готин, от Хаитянски гранит (те откак си го взех се чудят къде им изчезна един от островите)

Истинският мъж е мъж-скала!

така де, тук поне можем да си се дуем на воля, без после да трябва да се отчитаме на женките що такова и онакова, па кво сме били разправяли преди туй

--------------------
Ъпгрейдвам тухли четворки до тухли петици!

Страници: 1 | 2 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 5531

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.022 seconds in which 0.006 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.