ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Само за мъже

Страници: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Marillion
Министър на истината
**

Регистриран: 19.11.2004
От: Евразия
Сериозен въпрос!
    #2652784 - 28.06.2010 14:09

Имам един сериозен въпрос към вас. Ей така, като за изцяло мъжки разговор, че тука поне не могат да ни спамят сериозните разговори женките, а как им се иска, леле как им се иска...

Абе, да ви попитам, как реагирате на личните бележки получени от жени във форума?

Предполагам не съм единствен, който ежедневно го тормозят на лични дамите - една ти иска услуга, друга съвет, трета те бърже в устата целуне, четвърта ти прави неприлични предложения, пета......., айде да не продължавам, че става страшно...

Сега, отговори от типа, направи като Грим и си изключи опцията за получаване на лични, не приемам. Нека бъдем мъже, бе, да не бягаме от отговорност, нека им покажем на женките кой кара влака в този форум...

--------------------

„Който владее миналото, той владее и бъдещето. Koйто владее настоящето, владее миналото.“

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
admiral
на андорския флот

Регистриран: 24.01.2005
От: Съзаклятието
Re: Сериозен въпрос!
    #2652947 - 28.06.2010 16:30 [Re: Marillion]

Ех, щастливец си ти.
Мен никоя не ми пише ЛБ.

--------------------
Političari i pelene imaju nešto zajedničko. Oboje treba menjati, redovno, iz istog razloga.

McClane
strenght and honour

Регистриран: 17.04.2006
От: океана
    #2652998 - 28.06.2010 16:58 [Re: Marillion]

Който си има "проблеми" да си ги решава аз проблеми от тоя род нямам. Не съм получавал скоро бележка нито от мъж нито от жена, с изключение на онзи дето си рекламираше блога във форум Футбол.

--------------------
По-добре малък, но свой и отпред, отколкото голям, но чужд и отзад!

Huckleberry

Регистриран: 15.02.2002
    #2653009 - 28.06.2010 17:04 [Re: Marillion]

Цитат:

Сега, отговори от типа, направи като Грим и си изключи опцията за получаване на лични, не приемам. Нека бъдем мъже, бе, да не бягаме от отговорност, нека им покажем на женките кой кара влака в този форум...

Ауу....твърде подозрително е да ти пишат жени лични бележки,твърде подозрително.По принцип жените не споделят с мъже,и слава богу,женският мир не е интересен знаеш.
Жените споделят с приятелките си,което ме води на изказ че си се сприятелил по някакъв начин,а това с жени не бива да се прави,О! грешни и многострадални Софроние

Грим си изключил личните ? Това няма как да проверя.Басси,да пишеш лична бележка е толкова лично отношение,а на мъж това вече е притеснително

Нито пиша,нито чета лични бележки,но това не значи че не трупам грях.Всяка нощ сънувам депутатката гола,добре че е лято

admiral
на андорския флот

#2653066 - 28.06.2010 18:11 [Re: Huckleberry]

Цитат:

Всяка нощ сънувам депутатката гола,добре че е лято

наистина добре, ако беше есен, щеше се простуди жената, пък после кой ще се грижи за нея, ти един хотел даже щом не искаш да й намериш.

--------------------
Političari i pelene imaju nešto zajedničko. Oboje treba menjati, redovno, iz istog razloga.

Huckleberry

#2653085 - 28.06.2010 18:37 [Re: admiral]

Да бе,ше и намеря хотел.
Как с тия мръсни мисли да погледна жена в очите,как

admiral
на андорския флот

#2653091 - 28.06.2010 18:43 [Re: Huckleberry]

Ох, не зман, кво да ти кажа, наистина е проблем това.
И мене все ми се случва: аз й говоря за Големия Адронен Колайдер или за си бемолите при Бах а тя ме пита "защо ме гледаш така?", "какво си мислиш?" и ред темподобни сложни въпроси, на които не знам отговора...

--------------------

Huckleberry

#2653108 - 28.06.2010 19:08 [Re: admiral]

Ти си мръсник,за тебе е ясно,то чак се плаша че се заговаряме,не че друго,ми ше земем да си допаднем

Marillion
Министър на истината
**

#2653143 - 28.06.2010 19:55 [Re: admiral]

Цитат:

Ех, щастливец си ти.
Мен никоя не ми пише ЛБ.

Ех и ти сега ме принуждаваш пак да дразня Фльорката, а тя така да мрази, така да мрази...

Никой не ми пише, бе, ти да не се върза на евтините провокации на един застарял манипулатор? Целта беше да напоя земята и да извадя червейчетата на повърхностна. Скучно ми е, бе, нещо и бизнеса не върви, та гледам да си разнообразявам делниците докато почне мача...

--------------------

„Който владее миналото, той владее и бъдещето. Koйто владее настоящето, владее миналото.“

Marillion
Министър на истината
**

#2653144 - 28.06.2010 19:57 [Re: Huckleberry]

Цитат:

Всяка нощ сънувам депутатката гола,добре че е лято

Ти пак щом още сънуваш си добре, значи все още си на терена - може даже и играещ треньор да си, виж аз отдавна съм седнал на трибуните...

--------------------

Страници: 1 | 2 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 9093

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.017 seconds in which 0.002 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.