ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Само за мъже

Страници: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Икономов
Нерегистриран

А бе
    #2675158 - 04.08.2010 14:47

Как се доказва, че си мъж?
Аз примерно издържам много на еденье и пиенье. Тиа три неща достатъчни ли са? Щото първото го понамалих - некой врати ми беха отеснели...

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
admiral
на андорския флот

Регистриран: 24.01.2005
От: Съзаклятието
Re: А бе
    #2675165 - 04.08.2010 15:03 [Re: ]

Събира се комисия от N на брой жени, всяка от тях остава с тебе 2 часа насаме, след което се провежда тайно гласуване по въпроса "Е ли Икономоф мъш или напротиф?". Решава се с обикновенно мнозинство.

Ама преди това тези N на брой от комисията естествено трябва да докажат, че са жени.

--------------------
Političari i pelene imaju nešto zajedničko. Oboje treba menjati, redovno, iz istog razloga.

Спец
спартанец

Регистриран: 12.03.2004
От: Митовете
    #2675182 - 04.08.2010 15:31 [Re: admiral]

Това беше еновремешната проба, сега е достатъчно да не сийбан.

Икономов
Нерегистриран

#2675183 - 04.08.2010 15:32 [Re: admiral]

Абе аз общо исках да задам въпроса. Как е при вас, примерно.
Пък комисията ша я опрайм, ама N-а некси трябва да си има лимес. Примерно N=2n-1, където n е бройката на тези, който може да се поемат една след друга. Щото ако е безкрайно, резултатът е предопределен. Пък и с годините узрява в мен усещането, че е по-добре по-малко, но по-качествено от колкото обратното.

Икономов
Нерегистриран

#2675185 - 04.08.2010 15:33 [Re: Спец]

То тва как се проверява? Щото нъл един везир доставял проверени девственици на султана си!

Спец
спартанец

Регистриран: 12.03.2004
От: Митовете
    #2675192 - 04.08.2010 15:43 [Re: ]

Цитат:

То тва как се проверява?

Ми не съм мислил... С декларация някаква?

Икономов
Нерегистриран

#2675196 - 04.08.2010 15:53 [Re: Спец]

То декларациите някой от задника си не ги вадят. Не помниш ли как Царя декларира, че ш,са опрайм?

Marillion
Министър на истината
**

Регистриран: 19.11.2004
От: Евразия
    #2675227 - 04.08.2010 17:03 [Re: ]

Сложен въпрос задаваш, Адмирала и той сложна процедура изложил, аз предлагам нещо по-лесно - сядаш довечера пред телевизора, гледаш мач, пиеш си ракията и изчакваш момента. Нема начин той да не дойде под формата на мрънкане и въпроси защо седиш без да обелиш дума, на мене ръцете ми отекоха от работа, готвя, чистя, а ти не ми обръщаш внимание с тия тъпи мачове и т.н. и т.н., сещаш се нататък какво следва. Издържиш ли до края на първото полувреме без да слушаш какво ти дудне на главата жената, чуеш ли всяка дума от галактическото коментаторско дуо Касабов-Сокачев или нашумялата двойка Петелов-Пайташев, извикаш ли поне един път гол при положение за засада, изпсуваш ли на воля поне три пъти и нервираш ли се на защитата и нападението поне по веднъж, ако всичко това се случи в кумулация - нема начин, мъж си, гаранция, 100% мъж та дрънка, поне за тази вечер, а ако имаш късмет и оживееш до утре и за утре...

--------------------

„Който владее миналото, той владее и бъдещето. Koйто владее настоящето, владее миналото.“

Huckleberry

Регистриран: 15.02.2002
    #2675459 - 04.08.2010 19:37 [Re: ]

Цитат:

Как се доказва, че си мъж?
Аз примерно издържам много на еденье и пиенье. Тиа три неща достатъчни ли са? Щото първото го понамалих - некой врати ми беха отеснели...

За жалост требва да се ебе,иначе даже себе си неможеш убедиш че си мъж Шавне ли нещо,куцо,кьораво,сакато,требва рефлекс да вадиш,първичен инстинк също,абе неблагодарна е мъжката съдба като си и вътре,требва се раздаваш,няма как.И да се оглеждаш в огледалото,ако тоя дето виждаш в огледалото,ако го срещнеш на улицата ше те е страх да го набиеш,начи си го докарал откъм мъжка стойка и злобен поглед. Мъжът требва да гледа,на кръф,на чарва,на панкреас,се едно е индиански вожд и се връща с пълен колан скалпове

Huckleberry

Регистриран: 15.02.2002
    #2675461 - 04.08.2010 19:38 [Re: admiral]

Така е,най трудно можеш се праиш на мъж пред жена. Абе пълен с трудности е живота,нема кво да се лъжем

Страници: 1 | 2 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 9076

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.017 seconds in which 0.003 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.