ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Религия и Мистика » Окултизъм и Мистика

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Erosaria
оптимист

Регистриран: 20.09.2004
Re: Енергийните вампири-кои са те и как да се предпазим от тях?
    #1773995 - 30.05.2007 17:52 [Re: FindingTheWay]

Цитат:

За мен точно егологията си е псевдо наука. А пък къде е връзката точно с енергийния вампиризъм - ами не я виждам !

Темата е за енергийните вампири наистина, но преглеждайки подробно посо4еният от derigazica линк, разбрах, 4е Димитър Захариев се занимава с енергия, която използва преди всичко да подпомага хората - така да се наре4е в разгръщането на Ли4ността им. Затова говори за Синдрома на Емоционалния Срив и самото име Егология, ме кара да мисля, че той въздейства на финото етерно тяло, както и на емоционално тяло или .... още наречено астрално. Предполагам... и на менталното в опредена степен. Само 4е...., еволюцията на ли4ността, според мен не ни е достатъчна... Душата би трябвало да се обедини с ли4ността, а в сайта не прочетох нищо за това.. Душата не влиза и не измества ли4ността, нито я прогонва. Тя има нужда от ли4ността, точно толкова колкото и ли4ността има нужда от душата, за да се разгърнем и израстнем И духовно, не само физи4ески.
Работата с енергии, според мен никак не е "проста работа". Дали 4овек помага или наврежда - в това се състои нашият избор.

--------------------
Животът е такъв, какъвто сам си го направиш!!!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Believer
рекордьор

Регистриран: 05.10.2005
От: UK
    #1774568 - 31.05.2007 00:54 [Re: FindingTheWay]

Цитат:

Значи всеки може да си мисли, че е измислил нова наука. И мога да ти кажа, че не е открил топлата вода. Просто той е създал своя методика, която комбинира методи и подходи, известни от доста време. За мен точно егологията си е псевдо наука. А пък къде е връзката точно с енергийния вампиризъм - ами не я виждам !

Преди време аз реших да погледам и да послушам
дискутирания господин.
Ако го видите и чуете няма да питате къде е връзката с енергийния вампиризъм
тя е очевидна.Но не е само той - има няколко ,които използват телевизионните предавания за да
зарибяват жертви.Слагайте си енергийни защити ,за всеки случай и това е!

--------------------
Истината е за всички!

Светозар*
звездоброец-езотерик

Регистриран: 29.01.2003
От: София
    #1774672 - 31.05.2007 09:11 [Re: Believer]

Цитат:

Цитат:

Значи всеки може да си мисли, че е измислил нова наука. И мога да ти кажа, че не е открил топлата вода. Просто той е създал своя методика, която комбинира методи и подходи, известни от доста време. За мен точно егологията си е псевдо наука. А пък къде е връзката точно с енергийния вампиризъм - ами не я виждам !

Преди време аз реших да погледам и да послушам
дискутирания господин.
Ако го видите и чуете няма да питате къде е връзката с енергийния вампиризъм
тя е очевидна.Но не е само той - има няколко ,които използват телевизионните предавания за да
зарибяват жертви.Слагайте си енергийни защити ,за всеки случай и това е!

Преди десетина години, когато сътрудничех на разни вестници, чух няколко мнения от първа ръка за Димитър Захариев, и това ми беше достатъчно, за да не го гледам по тв повече от 2-3 мин. - колкото да се убедя във верността на чутото.

--------------------
Езотеричен, поетичен,
хумористичен, прозаичен -
такъв е моят семпъл сайт,
където срещам ви със "Hi!".
http://vilea22.free.bg

FindingTheWay
неуморима

Регистриран: 21.09.2006
От: София
    #1774674 - 31.05.2007 09:14 [Re: Светозар*]

А, да, в този смисъл определено може да се приеме за начин на въздействие. Просто в първия момент насочването към Егологията ми прозвуча като реклама, а имам съвсем различно усещане за нещата.

--------------------
„Голямата наука да живееш щастливо се състои в това да живееш само в настоящето“
Питагор

„Една надежда и една надежда само - Твоята любов.“
Руми

Си Ди
гаргойл

Регистриран: 13.01.2004
От: Варна
    #1774843 - 31.05.2007 11:26 [Re: Цецо]

Цитат:

Не е енергиен, финансов е. Ама няма такава тема.

имаше и май беше твоя

--------------------
"Ако някой ден пак имаш нужда от помощ, ако изпаднеш в беда и някой трябва да ти подаде ръка, за да те измъкне...Моля те, не се колебай, а веднага върви по дяволите.. "

Редактирано от Си Ди (31.05.2007 11:29)

Цецо
ПИЧ

Регистриран: 02.04.2003
От: Карлово, BG
    #1775154 - 31.05.2007 14:44 [Re: Си Ди]

Тя оная тема пак си беше за енергийните вампири. А финансовият въпрос се появява като страничен ефект. И се дължи единствено на това, че въпросната енергия не е безплатна. Докато тук става въпрос за чисто финансов вампиризъм...

--------------------
Биват прочути и забранени. Те са измислили дясно и ляво
и мислят петото измерение. Непримирими към бог и дявол.

СтудентКрасавеца
шастливец
**

Регистриран: 03.02.2007
От: Тутракан, София
    #2323970 - 06.03.2009 23:15 [Re: Цецо]

Значи щом инстинктивно са избягвани и нямат приятели (като мен) да считам ли че съм станал енергиен вампир? В последните години хората ме избягват. Преди години го нямаше този проблем, как да се излекуваш от енергиен вампиризъм.? Кажете ми, че съм вече отчаян - аз съм от охрата, които не могат да понасят самотата в никакви форми и същевременно са отбягвани. А може да се каже, че не съм с неприятна външност или чак пък толкова лош характер. Аз съм от хората които имат вътрешно желание винаги да са с поне един човек компания дори когато ходят до магазина.

mysteria
добричка

Регистриран: 21.04.2007
От: Русе, България
    #2341325 - 30.03.2009 10:29 [Re: Believer]

Цитат:

Слагайте си енергийни защити ,за всеки случай и това е!

А някой може ли да каже какви са тези защити. Аз хал -хабер си нямам от такива неща, обаче една моя добра позната все се оплаква когато майка й дойде у тях. Не могат без да си разменят гневни реплики или майка й да не й направи забележка за нещо. После горката ходи като болна. Майка й има ключ от тях и й рови навсякъде из гардероби, дрехи, покривки ..... и тя само подскача от нерви като се върне у тях. С отключването на вратата знае, че е била у тях. Апък са майка и дъщеря, все си мисля, че трябва да имат съвсем други взаимоотношения.
Извинявам се, че се намесвам. Пак казвам - просто питам, изобщо нямам представа как стоят нещата.

--------------------
Цял живот студ и огън....клетва и благослов....добро утро и сбогом ,и сбогом....моя трудна любов....

Цецо
ПИЧ

Регистриран: 02.04.2003
От: Карлово, BG
    #2341331 - 30.03.2009 10:40 [Re: mysteria]

В случая с твоята позната най-добрата и на практика единствена енергийна защита е да смени патрона на бравата, като НЕ дава ключ от новия патрон на майка си. Всички останали защити са подсъдими...

--------------------
Биват прочути и забранени. Те са измислили дясно и ляво
и мислят петото измерение. Непримирими към бог и дявол.

mysteria
добричка

Регистриран: 21.04.2007
От: Русе, България
    #2341417 - 30.03.2009 12:22 [Re: Цецо]

На този въпрос, не знам защо, се надявах точно ти да ми отговориш.
И аз това я посъветвах, обаче, на нея й било жал да я остави пред вратата си. Ох, не знам, ако моята ми майка прави така, просто и аз не знам как бих реагирала. Апък тя е много деликатен човек.
Накрая й казах да провеси една голяма баба Яга от лампата в коридора, да видим каква ще е реакията и го направи и разбира се, реакцията не закъсня "Какво е това грозилище дето ме удря по главата всеки път като дойда у вас, веднага да го махнеш!" Уж на майтап и пак се изпокарали.

--------------------
Цял живот студ и огън....клетва и благослов....добро утро и сбогом ,и сбогом....моя трудна любов....

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  marinkoff, Ellia 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 20162

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.06 seconds in which 0.041 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.