ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Религия и Мистика » Окултизъм и Мистика

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Guitar
луд

Регистриран: 12.10.2007
Re: Третото око
    #2071643 - 29.03.2008 19:46 [Re: Светозар*]

ха-ха-ха интересно, ..... хахахахахаххаха

--------------------
..тогава всеки календар се оказа неточен ..

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
tonkata3
провокатор

Регистриран: 22.11.2006
От: София
Re: Досег с отвъдното
    #2073534 - 01.04.2008 12:48 [Re: Цецо]

Цитат:

Стига бе! Как да не може да се вижда с жлези?

гадове такива

--------------------
Блез Паскал-математик: "На света няма нищо по-велико от Иисус Христос, а в Иисус Христос няма нищо по-велико от Неговата жертва".
Деян.4:12 "ПОД НЕБЕТО НЯМА ДРУГО ИМЕ, НА ЧОВЕЦИ ДАДЕНО, ЧРЕЗ КОЕТО ТРЯБВА ДА СЕ СПАСИМ".

tonkata3
провокатор

Регистриран: 22.11.2006
    #2073539 - 01.04.2008 12:50 [Re: Импулса]

Цитат:

О! Изобщо не ме товари и ти благодаря за загрижеността! Много мило от твоя страна!

Сега нещо и за преминаването през светлинния тунел. Това изживяване се случва когато човек умира по-бавно и е процесът на отваряне на „третото око”. То се случва и с всеки човек когато заспива, но той не го вижда защото тогава е тъмната „дупка”. Когато заспи човек, започва да се подрежда дясното полукълбо на мозъка му, където е интуицията, и чрез интерфейс от 200 мил. аксона се задейства лявото полукълбо, където се активират сънищата. Това е доказано опитно! Тогава може да се осъществи и контакт с друга душа, например на близък човек. Можеш да видиш бъдещето, както се случи с мен и др. В йога имат духовна практика наречена йога на съня. Там човек може съзнателно да навлезе в съня и да остане с воля!

Преди години ми попадна книгата „Излизане извън тялото” на Робърт Монро. С него започнали да се случват странни неща и той тръгнал по психолози. Оказало се че нищо му няма. Веднъж той се оказал извън тялото си. По-късно добил опит и като видел нещо извън тялото си (в града) той ставал, записвал си, обувал панталоните и отивал на място да се увери лично! Той постъпвал много прагматично, което много ми допадна. Споделих с колегите си. Един от тях ми каза, че когато го оперирали, той през цялото време „наблюдавал” от нивото на лампата себе си и докторите. Когато излязъл от упойка споделил с доктора, а той му казал: „ Не се притеснявай! Не си единствен!”

Започнах да опитвам и аз да направя това и един ден … то се случи! Станах през нощта да отида до тоалетната. На връщане вървя и само, че не съм заспал прав! Легнах и усетих как се отнасям в страната на сънищата. В последния момент задържах съзнанието си активно и „видях” тунела. В началото това бяха разпръснати светещи прекъснати линии сочещи в една точка пред мен. След това се втурнах напред към тази точка те се огънаха и се образува тунел в който се движех с бясна скорост, след това те се разтвориха и аз започнах да виждам всичко в стаята без да си отварям очите! Всички предмети сякаш бяха направени светещ материал, подобно на фосфора който слагат по стрелките на часовник, но с бяла светлина. Сърцето започна да бие лудо! Трябваше да направя следващата крачка! Да се извъртя на страни и да изляза извън тялото. В този момент жената се обърна рязко и „магията” се развали! „Окото” се затвори. Опитвах пак, но не можах да го повторя.

По-късно приложих една духовна практика и окото отново се отвори! Това позволи вече да виждам и мъртвите. Тогава става смесица между двата образа от очите и от третото око. Сякаш гледаш през стъкло на което се вижда отразен екрана на телевизора! Когато го използвам често образът от „третото” око става по-ясен. Когато не го използвам – постепенно образът избледнява и престава да го виждам.

автохипноза!

--------------------
Блез Паскал-математик: "На света няма нищо по-велико от Иисус Христос, а в Иисус Христос няма нищо по-велико от Неговата жертва".
Деян.4:12 "ПОД НЕБЕТО НЯМА ДРУГО ИМЕ, НА ЧОВЕЦИ ДАДЕНО, ЧРЕЗ КОЕТО ТРЯБВА ДА СЕ СПАСИМ".

Импулса
любопитен

Регистриран: 25.02.2008
От: Горно Камарци
    #2079369 - 08.04.2008 11:03 [Re: Eses]

Здравей Eses,

Цитат:

Интересни неща си написал, мен ме е страх от умрели,не бих искала да ги виждам,и искам да те питам задължително ли се виждат при отваряне на 3 тото око?

Разбира се, че не! Отварянето на третото око дава възможност на човек да започне да вижда и нематериалните неща. Освен това е необходимо да се спре потока на мислите, да се насочи вниманието в определена посока и тогава много, много тихо започва да се промъква "образа" на нематериалното. Всички обекти в материалното имат и свой нематериален образ!

За да се отвори тертото око е необходимо около месец (това е примерен срок) ежедневно по малко да се изпълнява духовна практика. Тогава се добиват способности подобни на ясновидците.

Eses
Ентусиаст

Регистриран: 08.03.2005
    #2080533 - 09.04.2008 16:14 [Re: Импулса]

Цитат:

За да се отвори тертото око е необходимо около месец (това е примерен срок) ежедневно по малко да се изпълнява духовна практика.

Би ли пояснил,какво наричаш ти духовна практика и отварянето на третото око целенасочено ли се прави или то е стечение на практиките за които говориш?

--------------------
Бъди промяната, която искаш да видиш в света.

Ормазд
почетен член

Регистриран: 09.04.2016
    #3360196 - 09.07.2016 20:52 [Re: Eses]

Впечатления на човек от семейството ми от преминаването в тунела - светлина, спокойствие, странна и хубава музика, навсякъде цветя.

Имам съсед със сериозна научна професия, около 65 години, много интелигентен и здравостъпил на земята. Разболя се лошо и традиционната медицина го отписа. Приблизително му оставаха три седмици живот, той се беше примирил. Изпадна в кома и го закараха в моргата. Свести се след няколко часа и сега си живее все едно никога не е бил болен. Копае градината, кара си колата, но мисленето му и възприемането му на живота е съвсем друго.
Говори, че по време на комата се е срещал и разговарял с богове и ангели, които са го върнали на земята за да си изпълни мисията. Дано се съгласи да застане пред камерата и микрофона, макар, че и други хора знаят вече за неговия случай.

Светозар*
звездоброец-езотерик

Регистриран: 29.01.2003
    #3360241 - 10.07.2016 21:10 [Re: Ормазд]

класика в жанра

--------------------
Езотеричен, поетичен,
хумористичен, прозаичен -
такъв е моят семпъл сайт,
където срещам ви със "Hi!".
http://vilea22.free.bg

Цецо
ПИЧ

Регистриран: 02.04.2003
От: Карлово, BG
    #3360372 - 12.07.2016 09:10 [Re: Ормазд]

Цитат:

традиционната медицина го отписа

Нека не съдим и не вадим категорични заключения прибързано. Съвременната "медицина" май изобщо не е медицина. Всичко се оказва просто бизнес. А болните са само стока. Не се ли докарват едни пари от цялата работа, стоката е развалена и се бракува. И това е в световен мащаб. Тъжно и жалко, но е факт...

--------------------
Биват прочути и забранени. Те са измислили дясно и ляво
и мислят петото измерение. Непримирими към бог и дявол.

Maret2
член

Регистриран: 28.04.2016
    #3360396 - 12.07.2016 17:13 [Re: Светозар*]

Цитат:

Бил съм в кома 10 денонощия и през това време видях туй-онуй, макар и не стандартния "тунел".

Би ли разказал малко повече. И на мен ми е интересно какво се случва после. Определено не смятам, че със смъртта идва края.

Светозар*
звездоброец-езотерик

Регистриран: 29.01.2003
    #3360636 - 14.07.2016 22:12 [Re: Maret2]

Цитат:

Цитат:

Бил съм в кома 10 денонощия и през това време видях туй-онуй, макар и не стандартния "тунел".

Би ли разказал малко повече. И на мен ми е интересно какво се случва после. Определено не смятам, че със смъртта идва края.

Изпратих ти лична бележка.

--------------------
Езотеричен, поетичен,
хумористичен, прозаичен -
такъв е моят семпъл сайт,
където срещам ви със "Hi!".
http://vilea22.free.bg

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 3 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  marinkoff, Ellia 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 16043

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.009 seconds in which 0.002 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.