ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Религия и Мистика » Окултизъм и Мистика

Страници: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
cveteto70
novata
**

Регистриран: 20.08.2012
От: софия
баба ванга
    #2940633 - 27.08.2012 12:25

интересно ми е да споделите в форума какво мислите за баба ванга.за мен лично е един от най добрите пророци в света.сега всички се пишат нейни последователи но тя е една.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
flyfisher

Регистриран: 19.10.2010
От: TX
Re: баба ванга
    #2942507 - 30.08.2012 03:08 [Re: cveteto70]

Ако получиш противоречиви мнения на въпросът си, как това ще ти повлияе?

cveteto70
novata
**

#2942522 - 30.08.2012 06:54 [Re: flyfisher]

всеки има право на мнение.просто искам да разбера какво е вашето мнение.дали сте ходили при нея?аз за съжаление не успях.

Светозар*
звездоброец-езотерик

Регистриран: 29.01.2003
От: София
    #2942539 - 30.08.2012 08:08 [Re: cveteto70]

Доколкото си спомням, в една от книгите на Христо Нанев се цитираше изказване на Ванга, че Слава Севрюкова може много повече от нея самата.

--------------------
Езотеричен, поетичен,
хумористичен, прозаичен -
такъв е моят семпъл сайт,
където срещам ви със "Hi!".
http://vilea22.free.bg

cveteto70
novata
**

#2942894 - 30.08.2012 17:39 [Re: Светозар*]

бях го чела някъде.но за мен ванга е втори нострадамус.той също е имал видения за бъдещето.

flyfisher

Регистриран: 19.10.2010
От: TX
    #2944174 - 01.09.2012 18:53 [Re: cveteto70]

То вече няма как да се ходи при нея освен на гроба й. Чувал съм че разни хора хора ходят и се молят да имат нейните...духове. Много хора и завиждат без да си дават сметка че едно от условията да получи тези източници на информация е било доброволно да се откаже от зрението си. Разбира се според думите на Ванга, премахването на зрението е станало от..."вихрушка която я е завлякло в един трънак..." след което е почнала да чува гласовете...но тази вихрушка и ослепяване от тръните е било желано от нея, защото е било условие и цената за да получи това което е притежавала като източници на информация. Тя обаче както и други като нея никога не са си признавали и няма и да си признаят...за да са в неведение останалите хора и за да не се разкрие грозната част на всичко.
В други държави има подобни случаи, когато някой в името на това да получи неестествено знание си премахва зрението. Даже във игрални филми има разни подобни персонажи.
Други след тежки катастрофи получават способности да виждат човешки тела като на регент но без такъв апарат. При тях е същото, пожелали са си нещо свръхестествено за което са платили съответната цена, макари не цялата цена. Разбира се казват че катастрофата е случайна...и че случайно са оцелели и че след това са започнали тези "неща" с тях... така го представят все едно не са го искали измамниците му с измамници. Целта е да не знаят хората истинската причина за повята на тези способности, защото ще се разкрие измамната и грозна страна на тези "дарби".

Редактирано от flyfisher (01.09.2012 19:03)

cveteto70
novata
**

#2944362 - 01.09.2012 23:22 [Re: flyfisher]

само не ми казвайте че е една лъжкиня.това сме го чували.и не се учудвам че тук много хора я мразят.поне русия и отдава нужното уважение.даже ако не знаете да ви кажа че в момента руснаци снимат филм за нея.ние знаем само да хулим.да не мислите че е искала да е сляпа.аз не мисля.целият и живот беше отдаден на хората.

асегаде:)
ми аз съм си

Регистриран: 20.01.2012
От: Maina Town
    #2944416 - 02.09.2012 00:12 [Re: flyfisher]

В реда на твоите мисли Исус пък, доброволно се е отказал от живота си, за да стане Бог. Какво шарлатанство, нали? Две хиляди години след смъртта да ходят на гроба ти и да ти се кланят само за да се нарекат хаджии.

P.S. Чувал ли си нещо за изпитание и посвещение?

--------------------
Оти да се косим, като че ми мине.

Светозар*
звездоброец-езотерик

Регистриран: 29.01.2003
От: София
    #2944529 - 02.09.2012 08:31 [Re: flyfisher]

Да, ама не! Може да има отделни такива случаи, но да се обобщава така е най-малкото смешно. Познавам лично доста екстрасенси, и никой от тях не е преживявал особено премеждие преди да придобие дарбата. Любопитно ми е има ли нещо подобно в живота напр. на Елисавета Логинова, която в книгата си разказва как внезапно е започнала да вижда на разстояние. Но не споменава нищо за някакви нейни нещастия - доколкото си спомням.

--------------------
Езотеричен, поетичен,
хумористичен, прозаичен -
такъв е моят семпъл сайт,
където срещам ви със "Hi!".
http://vilea22.free.bg

cveteto70
novata
**

#2944794 - 02.09.2012 14:42 [Re: Светозар*]

нещо което не разбираме започваме да го отричаме.откъде накъде сравнявате ванга с исус.

Страници: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 5 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  marinkoff, Ellia 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 6411

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.053 seconds in which 0.046 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.