ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Религия и Мистика » Окултизъм и Мистика

Страници: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
асегаде:)
ми аз съм си

Регистриран: 20.01.2012
От: Maina Town
Re: баба ванга
    #2945141 - 02.09.2012 22:01 [Re: cveteto70]

Предполагам, че се закачаш за Светозар защото си нова и още не не си се ориентирала в системата "въпрос-отговор". Защото така се тълкува, че питаш него, докато тази, която използва Исус съм аз.
На въпроса- не става въпрос за сравнение, а за сарказъм. От там- смисълът е различен от това, което си мислиш.

--------------------
Оти да се косим, като че ми мине.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
cveteto70
novata
**

Регистриран: 20.08.2012
От: софия
    #2945289 - 03.09.2012 06:40 [Re: асегаде:)]

не се закачам за никой.просто виждам че никой няма мнение за баба ванга.а това е жалко.

Believer
рекордьор

Регистриран: 05.10.2005
От: UK
    #2946013 - 04.09.2012 00:51 [Re: cveteto70]

Майка ми и една братовчедка се срещнаха с баба Ванга. Майка ми всъщност е придружавала братовчедката и решила и тя да зададе въпроси.Не бяха особено впечатлени.Казваха на семейните срещи ,че са срещали и силни по-ясновидци.
Всъщност хората ,с които са разговаряли ,докато са чакали своя ред са били много интересни.Дали е имала силни ясновидски способности баба Ванга-това е известен факт,но
какъв вид ясновидство е било/или какъв вид обсебване е било
това -предполагам за дълго ще остане
конфидентиална информация/официално/.Който трябва знае
как са стояли нещата там.

--------------------
Истината е за всички!

Редактирано от Believer (04.09.2012 01:15)

flyfisher

Регистриран: 19.10.2010
От: TX
    #2946021 - 04.09.2012 01:15 [Re: cveteto70]

Не казвам че е лъжкиня а че е просто е говорила това което са и казвали да говори и ли това което са и давали да вижда в мозъка и. Тя е една неучена селска жена да не мислиш че всичко което е говорила е от нея самата? Не не е. Затова не може да бъде наречена лъжкиня защото нещата които е говорила не са нейни. Те просто е била един "мегафон" на тези които са и били в главата.

flyfisher

#2946023 - 04.09.2012 01:19 [Re: асегаде:)]

Цитат:

P.S. Чувал ли си нещо за изпитание и посвещение?

Какво за това относно Ванга?

flyfisher

#2946024 - 04.09.2012 01:21 [Re: Светозар*]

Аз не казвам че всички без изключение по този начин придобиват. Разбира се има и такива които крият за тези неща за да не се знае и да не се пробват и други.

flyfisher

#2946027 - 04.09.2012 01:35 [Re: асегаде:)]

Цитат:

доброволно се е отказал от живота си

Мисля че по-добре познавам Библията от теб и да...доброволно се е отказал от живота като се е оставил да бъде убит. Не казвам че...да си избодеш очите в буквалния смисъл прави някого шарлатанин. Напротив сигурен съм че съзнателното оставане на Ванга на вихрушката и тръните да и избоде очите и е донесло тези реални способности т.е. не казвам че е шарлатана а казвам, че наистина чува гласове и вижда в мозъка си разни неща.
Друг е въпросът какво точоно вижда и чува т.е. каква е информацията която получава. Най-общо информации която получава може да се обобщи като информация която и е носила пари. Това смятам че е и основната причина да поиска тези "дабри" и да е била готова да плати за тях със зрението си.
Определено тези дарби не ги е получила поради някакви заслуги от посвещение или от изпитание. Нищо не е страдала и в нищо не се е посвещавала за да получи това което е получила не и преди да го получи. Това че в последствие е страдала от това че не е могла да понесе последствието от избора който е направила и от "дарбите" си е нейна грешка, избрала е път в живота който не е знаела на къде води...и по самите нейни които са документирани - "...у пъкало ще отида при гявалите..." казва за себе си. А според хората тя не лъже така че...направи си сметката...

Редактирано от flyfisher (04.09.2012 01:38)

cveteto70
novata
**

Регистриран: 20.08.2012
От: софия
    #2946081 - 04.09.2012 09:45 [Re: flyfisher]

абе хора вие не разбрахте ли че в нея се е вселил дух.много пъти е казвала че това е йоан златоуст .наскоро обаче прочетох че озирис и е казвал какво да предава на хората.ако мислите че и е било много хубаво че няма очи жестоко се лъжете.тя посвети целия си живот на хората а те какво направиха за нея?дойде ли някой просто така да я види и да се поинтересува как е с здравето има ли нужда от нещо.хората могат да бъдат много неблагодарни.а това че е нямала деца?смятате ли че не и е тежяло.а когато изгубва съпругът си толкова рано.тук на земята не беше щастлива.дано там където е да е щастлива тя го заслужава.

flyfisher

#2946468 - 04.09.2012 19:24 [Re: cveteto70]

Цитат:

а те какво направиха за нея?

Ако знаеш колко пари е направила от хората, едва ли би я съжалявала. С парите които е изкарала си е осигурила доста хора които да се грижат за нея така че да не и липсва нищо. Даже в повечето случай като са я питали как е отговаряла че е много добре. Никога не се е оплаквала от слепотата си и причините за това са изложени по-горе.

Цитат:

тук на земята не беше щастлива.дано там където е да е щастлива тя го заслужава.

Тя самата - Ванга твърди още приживе, че поради това което прави ще отиде в Ада на мъки. Ако поне малко беше гледала филмите за нея щеше да види да казва точно това, щеше да видиш колко е жизнерадостна и как не е имало ден без да има хора около нея. Що за неверни неща говориш за нея. За сляп човек е била доста щастлива. Много ама много се заблуждаваш за нея.

Редактирано от flyfisher (04.09.2012 19:29)

асегаде:)
ми аз съм си

Регистриран: 20.01.2012
От: Maina Town
    #2946548 - 04.09.2012 21:53 [Re: flyfisher]

Цитат:

Тя самата - Ванга твърди още приживе, че поради това което прави ще отиде в Ада на мъки. Ако поне малко беше гледала филмите за нея щеше да види да казва точно това,

Това, понеже го пишеш за втори път, е редно да го докажеш. Защото аз съм чела и книгата и доста филми съм изгледала с нейно участие, но не помня нищо такова. Не само си се поувлякъл, а откровенно я клеветиш.
За останалите неща ще пиша едва когато видя твърденията ти подкрепени с доказателства или аргументи различни от "аз знам по- добре" и "аз казах".

--------------------
Оти да се косим, като че ми мине.

Страници: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 3 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  marinkoff, Ellia 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 6387

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.009 seconds in which 0.001 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.