ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » ALL.BG » Нови форуми

Страници: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
[BlackSun]
неориентиран

Регистриран: 28.04.2003
От: Sofia
Nov Klub - Vissha Magia
    #102154 - 05.08.2003 16:41

Zdraveite predlagam klub Vissha magia da bade sazdaden , kydeto shte moje da se obmenqt opit i pomosht kum drugi chlenove na tozi klub.

Molq da glasuvate ako jelaete...

--------------------
Blessed be!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
nousha
вещичка

Регистриран: 12.09.2002
Re: Nov Klub - Vissha Magia
    #104220 - 13.08.2003 03:16 [Re: [BlackSun]]

Аз съм ЗА

--------------------
On ne voit bien qu'avec le coeur. L'essentiel est invisible pour les yeux.

Словеса и други писания

SAN SATANAIL
апатичен
**

Регистриран: 30.05.2003
От: Комшия съм по комшийски на лам...
    #104277 - 13.08.2003 10:46 [Re: nousha]

Добре де ама дайте да отворим и форум низша магия 0 форум бяла магия - форум черна магия
и форум шарена магия а?
нали си имате окултизъм и мистика - какво повече можже да се желае по въпроса?

--------------------
Всички права запазени!Цитат или принтиране на част или цяла тема се наказва с бой по дупето

Wizard
неориентиран

Регистриран: 13.08.2003
От: Stonehendge
    #104290 - 13.08.2003 11:10 [Re: SAN SATANAIL]

Идеята е следната: в този клуб да се пише и говори само за Магия-висша всичко, което влиза като разбиране за магия. Става дума за шаманизъм, вещерство, ВууДуу, Келтска магия, Лунна магия, Хрономагия, Славиянска магия, Египетска магия, Друидска магия... изобщо за всички познати на човека магии. Окултизъм и мистика е едно, а Висша Магия е нещо съвсем друто - едното няма нищо общо с другото. Например за магия във форума за Сатанизъм изобщо не е редно да се поставят темите, които имаме намерение да представяме.
Надявам се да срещнем разбиране от Ваша страна за необходимостта от този форум, защото има много хора, които отчаяно търсят помощ по въпроси свързани с магията и изобщо омагьосването, така че много бихме искали в all.bg да създадем този форум, който да бъде в услуга на всички българи...

Wizard

tanariil
архидемон
**

Регистриран: 07.09.2002
От: някъде там...
    #104527 - 13.08.2003 21:15 [Re: Wizard]

ууууу! верно ли във висшата магия влизат шаманизъм, вещерство, ВууДуу, Келтска магия, Лунна магия, Хрономагия, Славиянска магия, Египетска магия, Друидска магия. не знаех, а аз съм у тоя бизнес от бая годинки...
вуууудууууу.... сигурен ли си, 4е е вууудуууу. и 4е знае666 какво е това, а? за другото ме е страх да питам.

ае тая тема за помо666та му е майката.
да дадем право на луди да "помагат" на наивни.

и обе666тавям и статиска на ужилени от подобно мероприятие да дам. тъкмо наскоро я направих в един съседен форум, където тази идея е блестящо реализирана.

жалко само за хората, които ще им се "помага".

libra

Регистриран: 20.02.2003
    #104530 - 13.08.2003 21:25 [Re: tanariil]

Абсолютно си права!!!!
И се питам кои ли хора имат нужда от висша магия?!!!!
Този дето го предлага, нека направи анкета с гласуване, много ми е интересно кой ще гласува.
Лековерието не ПРОЩАВА!!!!

--------------------
Libra

tanariil
архидемон
**

#104531 - 13.08.2003 21:28 [Re: SAN SATANAIL]

и за крива магия, за изгладена магия, за нагъната магия,
И МАГ - ПАРТИЗАНИН, НЕ ЗАБРАВИХТЕ ЛИ ЗА обезцветената магия.
ама не дейте така да проявявате небрежност колега. та тя е най-важната съставна 4аст на висшата магия, редом с фотографските негативи и отстраняването им.
ние маговете на великата и неоспоримо-необорима истина не трябва да бъдем небрежни и невнимателни, защото ина4е тайните на вЕликите ДрЕвни (които след преминаването на "в"-то в "б" се нари4ат вЕликите ДрЕбни, но да се объркват невежите - едни и съ666ти лица са), та техните тайни, 4е се обърнат у гроба, а аз мразя 4есън, нали ме разбира666, пък и не е редно да убивам вампирясали тайни (от един род сме все пак и е нужна колегиалност, ако не друго).

така 4е колега МАГ-ПАРТИЗАНИН, да си го кажеме о666те от ся - явно се оказва(за тайно не знам, щото о666те никой не ме е посветил), 4е ние тука сме едни мноу велики магове с многокрако и рита666то присъствие из редица магъзни4ески изцепки...

НООО.
колега МАГ-ПАРТИЗАНИН аз имам маги4еско ре666ение.
всеки наивен, който желае да полу4ава помо666т от хора с видения - да я полу4и във форум "лудница Раднево - с гори, река и луди)... съгласете се, колега, 4е ефектът ще е същият. crazy

tanariil
архидемон
**

#104535 - 13.08.2003 21:39 [Re: libra]

оу, по-добре не дей. страх не е да си представя резултатите...
макар 4е тук за сега не съм срещала хора с нездравото усещане, 4е любов може да съществува ако понакълцаш косата на гаджето, или 4е на всяка цена то4но комшийката е уро4асала семейството и 4е съ666тата всяка нощ фър4и с метла из небето...
лековерието...
ммм...
бабите правеха седянка на пейката пред блока и не се усетиха, пък аз подслу666вах веднъж по слу4айност - арабия, 4акат да изхвър4а с метла...(апропо аз веднъж пробвах с прахосмока4ката да похвър4а, но да ти кажа, много шумно ми се видя и от тогава не съм повтаряла).
а с ада666ката редовно си ходихме на гости с метлите.
ло666то е, 4е като се стигне до прозореца и е много лупане по него, докато ти отворят.

кофти е, 4е лековерните разбират 4е са прецакани обикновено след яко "бум". и много разпар4етосани 4овешки същества. за съжаление.

Wizard
неориентиран

Регистриран: 13.08.2003
От: Stonehendge
    #104609 - 14.08.2003 03:00 [Re: tanariil]

Нека все пак да говорим като интелигентни хора... Тук в този бъдещ форум никой на сила няма да го караме да общува с нас.
Само съм длъжен да ви предупредя, че ние не сме аматьори и ако обичате не се навирайте мужду шамарите. Просто си спестете елементарните мнения тук. Много лесно е за нас да сканираме вашето поле, независимо дали Ви позваваме или не. Тези, които имат нужда от нас винаги ще ни намерят, а останалите ако не разбират нека гледат и не се правят на остроумни, защото много лесно ще ги заболи главата...

Wizard

SAN SATANAIL
апатичен
**

Регистриран: 30.05.2003
От: Комшия съм по комшийски на лам...
    #104648 - 14.08.2003 10:15 [Re: Wizard]

Изтрииите му на тоя цялото писание - що го търпите да плаши със сканиране? Ей Дупенце с тая ти мания по Уаркрафт и другите компютърни игрички много ти се е разбуила фантазията ...бе щял да ме сканира ... Изчезнете отук веднага кого заплашвате? на какви се правите
Знаеш ли колко ще ми е лено - щом си толкова велик и се мислиш за недосегаем да дойда и да ти набия вълшебната пръчица в дупарата?Барабар със скенера ти ?
Лично нямах нищо против да си бръщолевите фантазиите в някой форум, но не и да заплашвате ...
Умната ей не сте в някоя книга нито в някое филмче ...

--------------------
Всички права запазени!Цитат или принтиране на част или цяла тема се наказва с бой по дупето

Страници: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: ***
Брой показвания: 2812

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.027 seconds in which 0.008 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.