ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » ALL.BG » Нови форуми

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Белонога
IMAGINARIVM

Регистриран: 03.05.2001
От: FINIS TERRAE
Re: До Цецо
    #107512 - 20.08.2003 17:55 [Re: Цецо]

и относно касаещото ме мене: ако се ползваше търсачката тук, ако хората преди да тръгнат да търсят правата си и да ги надскачат, се интересуваха поне повърхностно от елементарните си задълженията... ако не от друго от "кумова срама" за това, което получават тук... примерно от Администратора, било като работа, било като време, било като внимание и пр., и пр. нямаше да има нужда някои да отминават с мълчание купища абсурдни и недостойни мнения.

Ако... но не би.

--------------------
"Всичко живо е родено от любов и любовта крепи го живо!" Лопе де Вега

Редактирано от Белонога (20.08.2003 18:09)

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Белонога
IMAGINARIVM

Регистриран: 03.05.2001
От: FINIS TERRAE
Re: Фентъзи
    #107524 - 20.08.2003 18:05 [Re: Анонимен]

Анонимен със съзнание за идентичност... при това докачлив?!

Настрана от дълбокомислената ти вметка и претенциите ти, освен да ти четат мненията и да те различават от ордата Анонимни, непременно и да ти ги отговарят, колкото се може по-лично... ми се ще да отбележа, че смятам за твърде интересно предложението ти да бъдат закривани форумите, които не се докажат като интересуващи потребителите тук: оставям ти честта да отвориш нова тема с него: ако излезеш от нелегалност, няма да звучи като анонимка, но ако държиш да запазиш мистичния ореол около самоличността си, твоя си работа и твое право !

--------------------
"Всичко живо е родено от любов и любовта крепи го живо!" Лопе де Вега

Редактирано от Белонога (20.08.2003 20:09)

SAN SATANAIL
апатичен
**

Регистриран: 30.05.2003
От: Комшия съм по комшийски на лам...
Re: До анонимните
    #107546 - 20.08.2003 18:34 [Re: МММитов]

Мисля че не беше никак правилно от твоя страна да заключиш темата ... Посъветвах е да я прехвърлиш в плювалника но твоето си е е чиста Показност
един вид " няма некакъв потребител от три месеца да ми казва какво да правя" Ама така е ти модератор ли си или не ... кой съм аз, че да те съветвам прости ми за това че ви говоря без предупреждение Велики Модераторе...
Защо правиш проблем от нищото ? Какво доказваш ?

--------------------
Всички права запазени!Цитат или принтиране на част или цяла тема се наказва с бой по дупето

МММитовАдминистратор
отсъстващ

Регистриран: 12.09.1999
    #107565 - 20.08.2003 18:57 [Re: SAN SATANAIL]

Нито правя проблеми, нито доказвам каквото и да било.
Темата се изчерпа и я затворих.
Ако смяташ, че има какво още да кажеш по въпроса - отвори си нова в Плювалника, аз там не ходя нито пък Плювалника има модератор, така че ще можеш на воля да си пишеш.

--------------------
Κύριος ποιμαίνει με, καὶ οὐδέν με ὑστερήσει...

SAN SATANAIL
апатичен
**

Регистриран: 30.05.2003
От: Комшия съм по комшийски на лам...
    #107568 - 20.08.2003 19:02 [Re: МММитов]

Као си заключил темата и не могат да се постват нови мнения тя след два три дни ще е толкова назат в списъка че ще е неоткриваема това ли целиш ??? доста е подличко ...
Защо не я преместиш в плювалника пак питам ??? там поне ще е налице а няма да е из архивите ви които не се поглеждат...
Не ми казвай че не е в твоята власт модераторе

--------------------
Всички права запазени!Цитат или принтиране на част или цяла тема се наказва с бой по дупето

МММитовАдминистратор
отсъстващ

#107578 - 20.08.2003 19:19 [Re: SAN SATANAIL]

Темата доколкото разбрах е свързана с авторите от форум Език и литература. Т.е. според мен мястото й си е там и там ще си седи. Така съм преценил. Освен това, както казах преди малко, тя се е изчерпала и няма какво да се пише повече по нея затова е и заключена вече.
И пак да кажа, тъй като явно ти си от хората, които само пишат, а не четат - ако имаш какво още да добавиш и още някой да наплюеш, никой не ти пречи да отвориш нова тема в Плювалника и да си плюеш колкото ти душа иска.

--------------------

Анонимен
Нерегистриран

#107802 - 21.08.2003 10:25 [Re: МММитов]

Когато някой опитва да отведе един разговор в задънена улица, той възприема тактиката на непрекъснатите въпроси. Аз питам, а ти питаш мен на свой ред. Така се питаме известно време, докато накрая никой вече не си спомня за какво става дума.
Ще се опитам да прекъсна безсмисленото замерване с въпроси и ще отговоря на твоите, макар ти да подмина моите с подобаващо мълчание, увлечен вероятно от примера на други.
Забележката ти, че не виждаш някой способен да напише нещо сериозно е нелепа, ако опитваш да я пробуташ като аргумент. Мога да ти изредя поне десет форума в които няма нищо "сериозно", но те все пак съществуват. Значи до днес поне, това не е било аргумент и вземането му на въоръжение от този момент намирисва на тенденциозност. Дори и така да е, следва да има някакъв пробен период в който да се преценява дали се е появило нещо сериозно или не. След като мине този период, би било редно да се организира анкета, която да прецени дали нещо да се закрие или не. Защото при цялото ми уважение към ерудираността на модераторите и администратора, не мисля, че е редно те да преценяват. Това все пак е някакво пространство, което ако не бъркам е създадено за да могат някакви хора да се събират и да разменят мисли, а не за да може някой да се упражнява във властови действия. Ако не съм схванал и е все пак второто, то поправи ме.
Ще ти отговоря и на въпроса какъв е смисълът. Продължава да ти убягва същината на затворените общества. Феновете обичат да са отличими от другите. Татуират се по определен начин, обличат се по определен начин, пият определени напитки, използват определен жаргон, имат определени смешки, собствена философия, сборни места на които други не са желани и най-вече интереси неразбираеми за хора външни на обществото. Дори в тези общности да цари посредственост и да не си казват нищо съществено, те все пак си се харесват и държат да се събират. Да питаш какъв е смисълът от това обаче е още по-безсмислено. И аз не намирам нужда от форум гоблени и го намирам за гига безсмислен, но това е само защото не съм фен. Ако бях, щяха да ми излизат слюнки по устата колчем прочета нещо такова.
Щом обаче модераторите се преуморяват, аз подкрепям идеята да не се откриват нови форуми. Даже предлагам да се закрият половината от съществуващите. После може да се закрие и другата половина, а модераторите да си менкате мейли.
Хайде сега след като аз криво-ляво отговорих на твоите въпроси, ти да ми отговориш само на един. Ще му изсъхнат ли ръцете на някого, ако създаде форум "фентъзи"?

МММитовАдминистратор
отсъстващ

#107805 - 21.08.2003 10:29 [Re: Анонимен]

Не.
Няма да му изсъхнат ръцете.

--------------------

Анонимен
Нерегистриран

Re: Фентъзи
    #107811 - 21.08.2003 10:44 [Re: Белонога]

Докачлив не. Просто не се научих да подминавам с мълчание некоректността. Някаква некоректност по принцип би могло и да съм заслужил, но в конкретния случай не се виждам да обиждам някого, нито си мисля, че по-големи глупости не са били писани тук, та думите ми да бъдат покривани с надменно мълчание. Защото ако просто прочетеш нещо и го подминеш без коментар е едно, но ако направиш коментар, че подобни неща не заслужават коментар, това вече е друго. Това е опит написаното да се санкционира и то по надменен начин, което е право на всеки пищещ разбира се, както е мое право по какъв точно начин ще отговоря и дали изобщо ще го направя.

Анонимен
Нерегистриран

#107812 - 21.08.2003 10:46 [Re: МММитов]

Ами след като не е толкова страшно и фатално, просто го създайте тогава този форум и почакайте да се убедите в правотата си или пък да бъдете опровергани.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: ***
Брой показвания: 3676

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.034 seconds in which 0.013 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.