ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » ALL.BG » Нови форуми

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Overhate
къргън

Регистриран: 09.11.2003
Re: Форум "Наркотици"
    #1150844 - 07.02.2006 10:34 [Re: Тaис]

Aз па никога нищо не съм пробвал
Смърт за дрогите

--------------------
I have something to say: It's better to burn down than to fade away!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Липcващ

Регистриран: 19.10.2004
    #1150861 - 07.02.2006 10:45 [Re: Shadows Fall]

заставам зад думите си... няма добро любопитство относно наркотиците
и не ми обяснявай кои са безвредни...

Shadows Fall
Shadow
**

Регистриран: 30.06.2004
От: Поп Фолка, Балкания
    #1150889 - 07.02.2006 10:58 [Re: Липcващ]

не са безвредни, но и цигарите и алкохола е the same shit

--------------------
Amici Dei Inemici Mundi

Липcващ

Регистриран: 19.10.2004
    #1151061 - 07.02.2006 12:27 [Re: Shadows Fall]

Цитат:

а и ще бъде интересно да обменяме мнения за ползата и вредата от наркотиците...аз съм твърдо ЗА

Цитат:

иначе кокаин-а е мед. доказано че не влияе на мозъка..., затова е и най-скъпата дрога

Цитат:

но когато сьм в Амстердам си позволявам разни екстри

Цитат:

не са безвредни, но и цигарите и алкохола е the same shit

това са цитати от твои постове...
няма да ги коментирам... но само един да има във форум наркотици ( ако го има ) с такива постове... би могъл да разбърка детски умове...
мисля че който има да казва нещо което го няма по други форуми... то има Говорилня..
нямам намерение да споря повече

Shadows Fall
Shadow
**

#1151069 - 07.02.2006 12:32 [Re: Липcващ]

4ове4е, спирам наистина и аз 4е ми писна да обяснявам недоизказани и неразбрани неща от некои индивиди тук

аиде сьс здраве

--------------------
Amici Dei Inemici Mundi

Тaис
хетера

Регистриран: 17.10.2003
От: Sofia
    #1151093 - 07.02.2006 12:42 [Re: Shadows Fall]

И понеже много и всичко знаеш, чудя се някога, когато имаш деца дали би им казал същото, и дали би ти било все едно дали и какви "екстри" ползват. Не ти пожелавам да изживееш това, което куп родители са изживели и продължават да изживяват.
Както казах - прави каквото искаш със себе си, но е въпрос на отговорност какво и как говориш, дори тук, където уж всичко е позволено.
Точно ти и точно на мен не можеш да ми обясниш нищо. До точност 99,99% мога да предвидя какво можеш да кажеш, не си мисли, че си единствения. А разликата до 100% я оставям на творчеството ти, което може да се прояви в резултат на някоя по-екзотична дрога. Преди това можеш обаче да попрочетеш разни книжки, литература, свързана с темата. Включително написани от такива, които говорят от собствен опит. И си помисли дали си много отворен от позицията "Аз съм пробвал и знам всичко". Всъщност нищо не знаеш. По-страшното обаче е, че на база на невежеството си си позволяваш подобни меко казано тъпи изказвания.
Сега е време наистина да престанеш, доста празни глупости издрънка.

--------------------
Някои правят така, че нещата да се случват.
Други наблюдават как нещата се случват.
А трети се питат дали нещата са се случили...

Shadows Fall
Shadow
**

#1151160 - 07.02.2006 13:19 [Re: Тaис]

кефиш ме отвсякьде

но наи ме кефи 4е се изживяваш като някои светица лелка хахахаха

--------------------
Amici Dei Inemici Mundi

Редактирано от TRIVIUM (07.02.2006 13:22)

Лoра

Регистриран: 05.11.2004
От: веяна :)
    #1151169 - 07.02.2006 13:26 [Re: Лoра]

РИСКОВЕТЕ НА МАРИХУАНАТА:

• Проблеми със закона - от подкуп до затвор
• При тийнейджъри, употребяващи от малки - възможни психични разстройства (психоза, депресия)
• Нарушена концентрация; затруднено шофиране
• Проблеми с краткосрочната памет; затруднено учене
• Параноя, паника
• По-висок риск от дребни инциденти в бита
• Аритмия и дебалансирано кръвно налягане
• Създаване на навик да се пуши; пушене на тютюн
• Дразнене на дробовете

КОКАИН И АМФЕТАМИН:

Твърденията, че кокаинът и амфетамините са много по-безопасни от хероина, са силно преувеличени. Статистиката в САЩ сочи, че вследствие на тяхната употреба умират може би повече хора, отколкото от хероин; напоследък и у нас има регистрирани смъртни случаи. Вероятността за смърт е най-голяма, ако те се приемат чрез пушене или венозна инжекция. Хроничната злоупотреба води до намаляване на теглото, язви вследствие на недохранването, високо кръвно, лесна възбудимост и емоционална лабилност, импотентност. Специфичен проблем на тези, които смъркат кокаин, е раздразнената лигавица на носната кухина; в тежките случаи може да се стигне до пълно разяждане на септума (преградата между ноздрите).

Зависимостта, която могат да развият потребителите на кокаин и амфетамини, силно зависи от начина на приемане. Смъркането на кокаин или вземането на амфетамини през устата относително рядко водят до сериозна зависимост. Пушенето и венозните инжекции, обаче, много бързо водят до силна зависимост. Въпросът, дали тази зависимост е само психологическа, или може да бъде смятана за някаква форма на физическа зависимост, често се дискутира в научната литература, но едва ли има някакво практическо значение. Несъмнен факт е, че има хора, които изпадат в силна зависимост от кокаин или амфетамини.

Поведението на зависимия от стимуланти е подчинено на специфична схема. Приеманите дози бързо нарастват в течение на няколко дни, но независимо от това първоначалната еуфория постепенно намалява и се замества с параноична подозрителност, която в следващата фаза е разнообразена със заплашителни халюцинации. Този цикъл завършва с неизбежна абстиненция, която не може да бъде преодоляна с вземането на нова доза. Абстинентният синдром продължава няколко дни и се изразява в отпадналост, разбитост, сънливост, повишен апетит, нарушена умствена и физическа работоспособност. Абстинентната депресия нерядко е толкова силна, че води до самоубийство.

--------------------
“A photograph is a secret about a secret. The more it tells you, the less you know.”
― Diane Arbus

Тaис
хетера

Регистриран: 17.10.2003
От: Sofia
    #1151193 - 07.02.2006 13:52 [Re: Shadows Fall]

Не е нужно да показваш безсилието си да коментираш по темата с подобни реплики.
Аз като какво се изживявам и какво съм най-малко на теб имам намерение да обяснявам. А и като гледам - няма шанс да го проумееш.
Така, че занапред си съобразявай персоналните коментари, да не видиш колко зла лелка мога да стана.

--------------------
Някои правят така, че нещата да се случват.
Други наблюдават как нещата се случват.
А трети се питат дали нещата са се случили...

Armaggideon

Регистриран: 29.05.2004
От: Щумен
    #1157134 - 12.02.2006 01:48 [Re: Тaис]

Цитат:

Слушай, момченце, точно заради такива като теб не би трябвало да има такъв форум. Аман от болни мозъци, които дори не си дават сметка за безотговорността, с която ръсят глупости.

Лошо, Седларов, лошо Нима ти имаш право да определиш в случая кой е болен мозък и кой здрав Не си ли затваряме очите за треската в очите ни, докато хулим сламката в чуждите

--------------------
When Microsoft makes a product that doesn't suck, they have just released their first vacuum cleaner

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: ****
Брой показвания: 15583

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.009 seconds in which 0.002 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.