ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » ALL.BG » Нови форуми

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Godiva
Графиня дьо Шарни

Регистриран: 21.12.2001
От: София, България
Re: Моля Ви, да отворите нов форум – “Православие”
    #275240 - 19.04.2004 13:48 [Re: abet]

Добре - не искам да прозвуча обидно - ама като си си прехвърлил интересите към друг форум - защо тук идваш да си даваш гласа - по тази логика всички от Dir.bg например могат да дойдат и да си дадат гласа за откриване на форум Православие само заради идеята...нали все си мислех - че само хората активно пишещи из тези форуми могат да имат право на глас - не говоря само за конкретния случай - а пак по принцип - предполагам разбираш какво искам да кажа. Горе някъде прочетох - че има апел в Дир.бг - представяш ли си целия Дир.бг да вземе да си даде тук гласа... някак си не ми се вижда редно....

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Цецо
ПИЧ

Регистриран: 02.04.2003
От: Карлово, BG
Ведра и Белонога.
    #275299 - 19.04.2004 14:37 [Re: Анонимен]

Цитат:

Не го е правила по глупав и посредствен начин , така че всеки да го разбере.Не е необходимо да напсуваш някого за да го направиш смешен и жалък -има много по-изтънчени начини за това.
Ведра

Винаги съм мислел Белонога за много интелигентена и начетена личност. И явно не съм се лъгал. За пореден път се убеждавам, че като има да казва нещо на някой, го прави. И то без да го псува, а по много по-изтънчен начин. И ако ненапсуваният се е почувствал от това смешен и жалък, вината не е на Белонога. Както са казали старите - гузен негонен бяга...
И как е правила Белонога публични анти-православни изявления без никой да я разбере? Или по-точно да я разберете само ти и още един? О, забравих, вие сте умнички, ентелигентнички, анонимнички... Дааа, трябва да се анонимизирам, явно само така се поумнява и се става безлично богоугоден...

--------------------
Биват прочути и забранени. Те са измислили дясно и ляво
и мислят петото измерение. Непримирими към бог и дявол.

Verdji
чудо

Регистриран: 17.11.2000
    #275312 - 19.04.2004 14:49 [Re: Анонимен]

Доколкото познавам Белонога тя е пример за християнин. За мен християнин е равнозначно на човек с главно Ч.
Такива са малко.
За съжаление не следя вашите дискусии, но прочетох, че тя предлага да си изберете нов модератор, което също е удивителна форма на толерантност.
Личното ми мнение, че ако има отделен форум за Православие или за Баптизъм или за каквото и да е друго вероизповедание директно ще се декларира дискриминация на някого.
По този начин зададен форумът - Вяра и религия мисля, че е възможно най-толерантния - декларира, че могат да пишат както религиозни, така и вярващи.
А за всеки като теб Ведра, незнам кой дух те носи, но преди да нападаш когото и да било, ако си хрестиянка прочети си още веднъж Библията, пък после обсъждай когото й да било.

--------------------
"Най-същественото е невидимо за очите."

abet
стар нов

Регистриран: 17.04.2004
    #275346 - 19.04.2004 15:13 [Re: Godiva]

За щастие интересите са нещо динамично
Един клуб е също нещо динамично.
В момента, в който се затворите и комуникирате само със хора, които познавате....клубът най-вероятно ще умре.
Една от причините да прехвърля голяма част от времето си на друго място е може би тъкмо липсата на Форум "Православие" или поне малко по-добре модериран форум Религия или Християнсво, където да не трябва във всеки втори постинг да срещам псувни....

PS, между другото ако действително има вътрешно правило само "активно пишещи" да могат да дават глас, ще Ви помоля за извинение,защото действително не ми е било познато. В такъв случай, гласът ми отпада разбира се.

Редактирано от abet (19.04.2004 15:15)

Цецо
ПИЧ

Форум “Православие” или "Празнословие"?
    #275355 - 19.04.2004 15:18 [Re: Godiva]

Го, казах ти, че ще се превърне в Празнословие. Тая тема, уж разискваща необходимостта от такъв форум, вече стана Празнословие. Юнаците от Дир-а са се юрнали да всяват смут в нашия форум. Анонимни, пишещи и отговарящи си самички. Демек - говорят си сами. Ако е само един анонимен - говори си сам. Та той е за патологията.

А ето го въпросният апел:
============================================================
Тема Моля, подкрепете създаване на клуб "Православие"
Автор MлaдЄж (зелен)
Публикувано 16.04.04 12:58
--------------------------------
Наши православни приятели търсят подкрепа за създаване на клуб "Православие" на адрес:

http://forum.all.bg/showflat.php

Нека им помогнем.

Редактирано от Valentina на 16.04.04 20:32.

============================================================

Валентина е модератор на форума там. Явно младежът е пооцапал нещо, та е трябвало да позабършат. По-надолу става ясно, че помощта е поискана от не непознатия ни "С_ВЯРА", характерен със синьо - червените си многословни постинги, изписани в псевдо-църковен стил. И член на форумите в Дир-а (лошо няма, това е само за протокола). А младежът поел инициативата да хукне из сходни форуми и да събира чета за създаване и защита на такъв форум и тук, в all.bg. Обаче редовните учасници в Дир-а май не са очаровани от идеята им. Мнението на тяхния модератор е, че ако имаме нужда от помощ, ние ще я поискаме - чрез модератори и администратор, а не някой си така решил да се прави на самарянин...
Абе мирише цялата работа. Мирише не, ами чак смърди. Толкова върховна душевна обида ли е да кажеш на някой "Що не си гледаш работата?"
И май тази тема вече е за заключване. Каквото имаше да се казва - се каза. Ако ще се прави нов форим - да се прави. Ако няма да се прави - здраве да е! Аз лично съм безразличен по този въпрос. Но повече празни приказки между трима - четирима са излишни. Нищо ново не могат да си кажат.

--------------------

Verdji
чудо

Регистриран: 17.11.2000
    #275364 - 19.04.2004 15:22 [Re: Анонимен]

Съжалявам, че нямам възможност да изчета цялата тема, но искам да кажа няколко принципни неща.
1. Цитатите дадени в червено са както виждам проблем на въпросните личности и той няма да се разреши само като смениш името на форума.
2. Белоногата е изключително толерантна личност и колкото време съм чела нейни изказвания никога не съм усетила нотки на нетолерантност, така че личните ви нападки към нея са най-малкото неуместни.
3. Казах го на още един участник тук, който по стил прилича на Вас. Може да сте една и съща личност, съжалявам, че ще се повторя. Но така зададен форума -Вяра и религия е всеобхватен. Според мен тук могат да пишат и религиозни и вярващи. Верно, че сатанистите нямат място тук, но може би се намесват, за да изпитат вашата вяра
Провокирайте ги и вие в Сатанизъм:) може пък заедно да достигнете до истината.
Успех в начинанията. Но, за да има справедливост, ако ще слагате форум Православие, трябва да избраите и другите верозповедания - което лично на мен ми се вижда тъпо. И това само, за да се подчертае, че сме в демократична страна и в демократичен форум с демократични правила.
Което смятам вече е сторено със сегашния формат на посочения и обсъждан форум.
И друго, което съм казвала и преди във форум алл. бг. Тук пишат така или иначе специалисти по всичко, излишно е от прекалено много форуми, в които така или иначе пишат едни и същи никове и обсъждат едни и същи пробелми. И нема нема некой се присети:)))) нещо си.
Лошо нема:), де.
Но за мен е чиста прищявка на някого и нечестно и безпочвено обвинение.

--------------------
"Най-същественото е невидимо за очите."

Godiva
Графиня дьо Шарни

#275367 - 19.04.2004 15:24 [Re: abet]

Цитат:

PS, между другото ако действително има вътрешно правило само "активно пишещи" да могат да дават глас, ще Ви помоля за извинение,защото действително не ми е било познато. В такъв случай, гласът ми отпада разбира се

Естествено - че няма такова правило - това е МОЕ виждане на нещата - защото си мисля - че в противен случай може да се стигне до Спекулиране - но аз съм само една малка частичка от този форум и не задължавам никого да се съобразява с моето мнение - но пък се чувствам свободна да си го изкажа.

abet
стар нов

Регистриран: 17.04.2004
    #275373 - 19.04.2004 15:27 [Re: Godiva]

Цецо
ПИЧ

“Православие” ?
    #275380 - 19.04.2004 15:32 [Re: abet]

Приятелю, никой не е държан тук насила. Става точно обратното - и насила не можеш да изгониш някои...
Ако ти си намерил твоя форум, защо ни го натрапваш тук? Ами ако не го искаме? Коментира се отделен форум за Православие. Което за някои, постоянно повтарящи "И да се слави името ти, Господи...", не е Християнство. Щото, видите ли, българите сме православни. Ама има и католици, и мюсюлмани, и адвентисти, и ... И все българи. И все се мъчим да се изкараме по-големи християни и от Папата.

Та нали Бог е един!!! Дали ще му викате Христос, Буда или Аллах, какво значение има? Регистрирал се е в няколко форума с различни никове, но ТОЙ е един!

Радвам се за гласа ти. Или за липсата му...

--------------------

Godiva
Графиня дьо Шарни

Re: Форум “Православие” или "Празнословие"?
    #275393 - 19.04.2004 15:35 [Re: Цецо]

Както винаги си прав...

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 3340

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.027 seconds in which 0.007 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.