ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » ALL.BG » Нови форуми

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Ведра
Нерегистриран

Re: Ведра и Белонога.
    #275481 - 19.04.2004 16:18 [Re: Цецо]

Цецик , не си следил дискусиите в форум " Вяра и Религия" , признай си . Затова и не вдяваш какво иде реч .Запознай се първо , помисли , че тогава отсъждай. Белонога е БЛЕСТЯЩА личност, умна , интелигентна и мнооого начетена . Не за това обаче иде реч , нали? Не говорим тук за човека -Белонога , а за модератора , които прави невъзможни дискусиите във форум "Вяра и религия" А когато си говорим за това , и ако не се афектираме излишно от злобните анонимни лични нападки , повечето от посетителите на форума , особено редовните , че дори и Туфата сме съгласни че липсва толерантност към участниците.Анонимния , който ръсеше обиди всъщност не представлява всички нас , а говори от свое си име. Разберете го най после.
Ведра

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Ведра
Нерегистриран

Re: Моля Ви, да отворите нов форум – “Православие”
    #275499 - 19.04.2004 16:26 [Re: Verdji]

Защо казваш това Верджи? Злобна ли ти се сторих? Неискрена? Обидих ли някого?
Моето намерение мила Верджи , не беше да обиждам или оплювам някого , а да подкрепя идеята за нов форум -"Православие"
Просто нямаше как да си премълча за това което мисля относно модерирането на Белонога. Но знаете ли какво , смятам да освободя всички вас от присъствието и личното си мнение . Бог да ви благослови .
Прощавите всички.
Ведра

Verdji
чудо

Регистриран: 17.11.2000
    #275521 - 19.04.2004 16:35 [Re: Ведра]

Не, не съм искала да те обидя.
Честно казано не мога да следя всичко и всички.
Но ми се струваше, че ако виждаш толкова грешки и пропуски, по-християнски, по-човешки беше първо да й предложиш да й помагаш, просто.
Не знам аз нямам възможност да следя, но предполагам, че е доста трудно да се занимаваш със стотици религиозни фанатици и сатанисти:) По света е трудно, предполагам че и тук.
Така че по-добре й помагай и се моли за нея:) Най-лесно е да се каже Бог да те благослови понякога това ми звучи - като "Като си такъв тъпанар, майната ти, оправяй се..."
А иначе аз изказах наблюденията си цялостно за форума на алл. бг, както и за това, че по-демократично и човекоразбиращо наименование на подобено форум трудно би могло да се измисли.

--------------------
"Най-същественото е невидимо за очите."

Анонимен
Нерегистриран

#275568 - 19.04.2004 16:55 [Re: Verdji]

Какви грешки , какви пет лева ? Толкова ли е обидно или фатално ако някой си каже мнението ?Нима темата е относно свалянето на Белонога от модериране? Не . Тук молбата е за създаване на нов форум . Просто трябваше да се изложат и причините , поради които ни е необходим този форум . Не е на лична основа. Белонога за мен е идеал за личност със обаятелното си присъствие и интелект .

Verdji
чудо

Регистриран: 17.11.2000
    #275578 - 19.04.2004 17:00 [Re: Анонимен]

Аз мисля, че се изказах доста аргументирано по въпроса.
Надявам се, че е било и към теб. на две места си казах наблюденията за това какъв тип форум е алл. бг. и защо е добре да има единство.
Все пак Бог е един. После ще искат и турското малцинство форум и нам си кой форум и като го получат ще кажаг - е колко сме готини и ще си седи празен. Примери много:)

--------------------
"Най-същественото е невидимо за очите."

Ведра.
Нерегистриран

#275580 - 19.04.2004 17:01 [Re: Анонимен]

Упси , забравих да се именувам .Последния постинг беше и си остава последния от Ведра.
Бъдете здрави .

С_Вяра
член

Регистриран: 23.01.2003
    #277606 - 21.04.2004 09:38 [Re: Анонимен]

Всеки, (независимо от вярата си, или липсата на такава), комуто не е ясно защо за жалост стигнахме до необходимостта от нов форум “Православие”, и от нов модератор на форум "Вяра и религия”, би могъл да се информира прочитайки уводните ми реплики в темите:

#1 “Драга Белонога, здравейте; и за Вярата и Църквата” ( в момента темата е на 8стр. в списъка на темите.)

#2 “Драга Белонога, тъй ли ТРЯБВА - форума да е АНТИ-ПРАВОСЛАВЕН?” (в момента темата е на 5стр. в списъка на темите.)

#3 “Администраторе, моля Ви, дайте въздух за православните в All.bg” (в момента темата е на 2стр. в списъка на темите.)

А и репликите ми в тема Моля Ви, да отворите нов форум – “Православие” също обясняват необходимостта ИМЕННО от форум “Православие” и умолявам участниците тук да имат добрината да не игнорират аргументите ми а да ги оборват обяснявайки конкретно в кой от аргументите ми не съм прав и защо (това би било дебат), а не просто да изразяват отошение на несъгласие чрез необосновано игнориране на мнението на опонента (това е голо настояване и скандиране).

Няма смисъл сега аз да обяснявам всичко отново, след като вече толкова пъти съм го изложил.

Ако някой смята че има някакво обвинение към мен, към отношението ми, или изнесените от мен цитати от мислите на МОДЕРАТОРА (Белоногата), (която за някоии бе майка, но за православните със сигурност бе мащеха), то нека не изразява просто негативното си отношението към мен, (излишни са повторенията), а да цитира точно и добросъвестно (без изваждане от контекста) и да посочи конкретно с кои мои думи са неоснователни, така както аз изразявайки несъгласието си с Белоногата, съм имал добросъвестността да я цитирам в посочените теми, оставяйки първо собствените й думи да свидетелстват срещу нея, а след това да ги коментирам.

Във форум “Вяра и религия” аз за жалост единствен (измежду регистрираните редовно списващи) заявявам че съм православен не само по убеждения, но и по вяра. (Искрено съжлявам и моля за извинение, ако съм пропуснал някого и бих бил щастлив да бъда поправен и да видя от други форумисти декларация че се чувстват православни /може и в лична бележка/). Очевидно че вярта ми ме поставя в ситуация в която виждам и чувствам нещата различно от останалите. Аз без да съм официален и опълномощен представител, по силата на обстоятелствата, съм заставен да защищавам изгоненото от форум “Вяра и религия” мнозинство българи - православните (83.8% от населението според цитираната от мен по горе статистика на SIA), които смятам че също имат право на живот, въпреки че някои смятат противното. Но във форума озаглавен “Вяра и религия” Белоногата многократно (поддържана от мнозината сатанисти и други антицърковни и антиправославни “исти”), охули Църквата и религията ми, с което охули и вярата ми, тъй като за православните вярващият е и религиозен, защото както Христос е Главата, то така Църквата е Тялото Христово.

А колкото до добрите лични качества на всеки от нас тук събралите се чеда божии, то аз естествено вярвам че те (в различни пропoрци), са в наличност у всички влючително и в опонентите ми, (както многократно съм го заявявал), и затова нееднократно съм се обръщал и с топлота, както към Белоногата, така и към Танарил, а всеки е отговарял според настройката си. Идейната ми конфронтация не означава в никакъв случай свеждане на опонента до демон. Не обичам греха у грешника (и у мен), без това да ми пречи да обичам грешника (та и себе си дори) и това с което аз тук дискутирам са ПОЗИЦИИ и УБЕЖДЕНИЯ, като си запазвам винаги правото да имам (и имам) съвсем различно отношение към личността костюмирана в тези позиции които, колкото и да са погрешни според мен, не могат да анихилират даденото от Бога, а именно душата, чадото любимо божие, стоящо зад костюма, което Баща ни Живия Бог люби и търпи както и мен многогрешния и за което се моля както и за себе си с: "Господи Исусе Христе Сине Божии, ПОМИЛУЙ НАС ГРЕШНИТЕ".

Поздрави най сърдечни към всинца (включително и към опонентите ми, воглаве с Белоногата) и дано Бог ви пази и ръководи ... с Вяра

--------------------
Дай ми да Те любя Боже Мили, не както мога, а както Тебе подобава.

[/url] ]http://www.kuraev.ru/booksogl.html[/url]

Цецо
ПИЧ

Регистриран: 02.04.2003
От: Карлово, BG
Стига с тая тема!
    #277769 - 21.04.2004 11:18 [Re: С_Вяра]

Чак не ми го побира акъла - пуснах си кушия да изчета половината форум, дето си го дал за примери, че и сума ти простотии покрай тези три теми! И не открих нищо, дето да ме наведе поне мъничко на мисълта, че Белонога поругава, освирква, оплюва и отритва християните и в частност православните! Нито думичка! Ти, приятелю мой, си вманиачен на тема преследване и гонение на верующите! Това е болестно състояние!
Но видях друго - Белонога открито заявява, че не изповядва никоя от християнските религии. И също така открито заявява, че вярва в Бог (дали осмисляш какво значи това?). Белонога познава в детайли толкова религии и техни течения (включително и в исторически план), че ще ти се завие свят само ако успееш да си го представиш. Но за да го проумееш се изисква известен капацитет сиво вещество в черепната кутия и подходящ брой гънки по мозъчната кора, а не фанатизирано проповядване на нещо мъгливо и трудносмилаемо. Безкрайни цветни постинги, пълни с псевдоцитати, не те правят по-умен. А когато в тях си и противоречиш, това вече е показателно за някои неща. Мишо бил невярващ (по твоите думи). На друго място казваш, че вярващите в сатанизма и прочие, т.е. всички останали не православни ... (и т.н.)
И аз не съм религиозен. Което не означава, че не съм вярващ. Точно такива като теб превърнаха църквата от храм Господен в храм религиозен. Религията вече не е вяра в Бога, а вяра в църквата. И не се опитвай да ми твърдиш, че е едно и също. Бог се пишело с главна буква (в този си постинг си увеличил шаренията, т.е. броя на цветовете - има и зелено!) И ако го напиша с малка буква ще ми се разсърди ли? Бог е тук вътре, в сърцето, той няма нужда от изрично нарочен храм, защото всяко човешко тяло е негов храм, храм на душата, която принадлежи на Бог.
Но стига! Отпуснах се толкова в писане, защото явно не вдяваш кратка реч и синтезирани мисли.

И в името на Alt и Control, и светия Del - Enter!

ХАУ!

--------------------
Биват прочути и забранени. Те са измислили дясно и ляво
и мислят петото измерение. Непримирими към бог и дявол.

Hard Rock fan

Регистриран: 07.01.2003
    #277785 - 21.04.2004 11:29 [Re: С_Вяра]

Цитат:

Всеки, (независимо от вярата си, или липсата на такава), комуто не е ясно защо за жалост стигнахме до необходимостта от нов форум “Православие”, и от нов модератор на форум "Вяра и религия”, би могъл да се информира прочитайки уводните ми реплики в темите:

Не остана такъв, комуто да не се изясни за какво иде реч.

V.I.P
куха лейка

Регистриран: 14.09.2003
    #278486 - 21.04.2004 20:03 [Re: Hard Rock fan]

За какво е цялото това писане и даване на примери, след като Мишо категорично заяви, че форум Православие няма да има.
Белонога си върши много добре работата и според мен няма нужда да се сменя с друг модератор.
Недоволни винаги ще има и дай сега заради всеки такъв да се правят промени из форумите, щото на някой не му изнася
Баста...
Възхищавам се на Белонога за достойнството, което показа.

пп. извинявай, че към теб пиша, просто си последна

--------------------
Абе, писна ми вече... искам да се возя на Маруся!

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 3332

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.044 seconds in which 0.024 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.