ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » ALL.BG » Нови форуми

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
NadinАдминистратор
Charmed

Регистриран: 17.05.2002
От: The Windy City
Re: Клуб АСТРОЛОГИЯ
    #388277 - 01.08.2004 22:25 [Re: Isn't?]

Цитат:

Обаче, майната му, ако още веднъж чуя някой да ни прати в клуб Окултизъм и Мистика така ще го окултуча, че ще го отнесе като червен домат куцо пиле и такава мастика ще му сипя, че има да си мие мозъка със домашен сапун дорде е жив...

С подобен род постинги нали се сещаш , че нищо не печелиш ...еле пък в тоз форум .

--------------------
Ако искаш да бъдеш чут, първо се научи да слушаш.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Isn't?
*+++*

Регистриран: 01.08.2004
    #388286 - 01.08.2004 22:35 [Re: Nadin]

Нещо ми се подразни стрелеца... Не че всеки няма право на свое мнение...Ама нали претендираме че сме ХЕНТЕЛИГЕНТНИ хора... Все пак и най-големия лаик знае че джам-ех пи е по-добра версия на джам 98. та по същата логика и най-големия лаик би знал, че все пак астрологията прави някакъв анализ, а не вари кокали и всякакви бабини билки в казана на баба си Ега..

Редактирано от celtic (01.08.2004 22:38)

МММитовАдминистратор
отсъстващ

Регистриран: 12.09.1999
    #388311 - 01.08.2004 22:59 [Re: Isn't?]

за такива ХЕНТЕЛИГЕНТНИ като теб, майна, определено няма да има специален форум, може да си сигурен!

що се отнася до анализа - аз точно анализ поисках, но астролозите предпочетоха да се ограничат с мистиката... така че - има си форум за окултизъм и мистика...

--------------------
Κύριος ποιμαίνει με, καὶ οὐδέν με ὑστερήσει...

Шехерезада
Anima

Регистриран: 24.05.2004
От: София
    #388332 - 01.08.2004 23:19 [Re: МММитов]

Добре - ще ти докажа, но след като ми отговориш на въпроса какво доказваха хората пожелали да има клуб "СЕКС"

--------------------
The best way to predict the future
is to create it !

Шехерезада
Anima

#388340 - 01.08.2004 23:24 [Re: greek]

Бройте я особена порода астролог - безценна бих казала!

--------------------
is to create it !

МММитовАдминистратор
отсъстващ

#388341 - 01.08.2004 23:25 [Re: Шехерезада]

Хм, много е дълго за разправяне
Ще ни отнеме 1001 постинга

--------------------

Шехерезада
Anima

#388355 - 01.08.2004 23:36 [Re: Светозар*]

О, това за мен няма да е хабене. Ако събера всичките си стихове, може да стане стихосбирка.

Обаче, се замислям защо ли не си поискахме клуб СексоАстрология ... Представям си каква щеше да е цената да бъде направен Ти представяш ли си?

--------------------
is to create it !

МММитовАдминистратор
отсъстващ

#388360 - 01.08.2004 23:39 [Re: Шехерезада]

Пак щеше да е хороскоп, само че секс прогноза. Ама вие явно не можете да направите хороскоп, така че не виждам какво обсъждаме ...

--------------------

Шехерезада
Anima

#388364 - 01.08.2004 23:43 [Re: Isn't?]

Още един астролог. Няма повече да хваля, защото ще ми се окажат недостатъчни хваленките от торбата.

Броите ли? Още не са дошли обаче цялата астрологична гилдия.
Утре ще продължим броенето.

--------------------
is to create it !

Шехерезада
Anima

#388379 - 02.08.2004 00:01 [Re: МММитов]

Ами опитай тогава само за 1 седмица да напишеш постинг, пък аз ще си свърша работата по едната предстояща седмица.
Макар, че ако беше поискал да използвам регресивен метод за миналите ти събития, много по-бързо щеше да разбереш кой до каква степен е овладял астрологичните знания.

Все пак имам желание да се създаде клуб за астролози, независимо от това начинаещи ли са или са овладяли висшия пилотаж в астрологията до съвършенство - т.е. станали професионални астролози.

Както за всичко останало в този живот, така и за астрологията се иска много учене, знания и талант. Но когато удариш на камък и започнеш да се вълнуваш, защо писаното в книжките, ученото в курсовете ... не е така, както го виждаш в един натален хороскоп ти се иска да попиташ някой колега, който се е сблъскал със същия проблем и този колега, да ти обясни какво пропускаш или пък заедно да решите дилемата.

Астролозите - начинаещи или бъдещи имат нужда от място, където да обменят информация в тази област.

Също не бих искала този клуб да се превърне в място за въпоси от рода - "направете ми, моля хороскоп". Нито пък - "Какво ще кажете - лъв и дева подхождат ли си в леглото?"

Идеята ми е клубът да бъде само за хора интересуващи се от астрологията - практикуващи и изучаващи я.

Място, където спокойно да разговаряме, а не място, в което да ни товарят с работа, подлагат на съмнение способностите, за които не претендираме. Хората, за които казвам, че са астролози - се занимават с астрология от дълги години, практикуват я в онази степен, в която им позволява извънслужебната ангажираност и астрологията за тях се е превърнала в нещо повече от хоби, след като интересът им не е увяхнал с годините.

--------------------
is to create it !

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 3 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: ****
Брой показвания: 8067

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.03 seconds in which 0.009 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.