ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » ALL.BG » Нови форуми

Страници: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Distance
xx

Регистриран: 01.10.2001
От: София
Хм. Резюме.
    #402720 - 14.08.2004 11:01 [Re: Шехерезада]

Следя темата от самото начало. Не гласувам по лични съображения /контрата в стил "подкрепяш по лично пристрастие" не ми е по вкуса/.

Един човек предлага, а други хора гласуват. Така се прави. Искам да кажа - нормално се прави така. А какво виждам аз? Някой някого си обсъжда бива ли го в нещо или не. Идиотизъм. Потребителят предлага нещо -> админът преценява иска ли го това нещо, върши ли му работа, има ли смисъл, харесва ли му, ще го направи или няма и край - въпросът е приключен. Никой не дължи обяснения. Във "Психология" нима всички са психолози?? Преценката за нужност не лежи върху участниците и това ви убягва! Днес е някой тук, а утре го няма. И е обидно! Правите се на цигани. Дали си заслужава, пък дали не, ама дали астрологията била наука, пък дали не. Това са такива глупости, че се чудя как ви се губи време да пишете. А Шехерезада само да е посмяла да пипне да прави хороскопи, да си вади очите и да се натоварва заради чужди хора, да им се доказва!!! Лично ще я натикам в монитора! Няма нужда от доказване на каквото и да било и много добре го знаете всички. И предлагам да приключите с това.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
МММитовАдминистратор
отсъстващ

Регистриран: 12.09.1999
Re: Хм. Резюме.
    #402749 - 14.08.2004 11:25 [Re: Distance]

Ами ние отдавна сме го приключили. Само Шехерезада още се пали и се опитва да доказва нещо, така и не разбрах какво и защо.

--------------------
Κύριος ποιμαίνει με, καὶ οὐδέν με ὑστερήσει...

Distance
xx

#402783 - 14.08.2004 11:46 [Re: МММитов]

Че ти сякаш от самото начало не се разписа подпален!

Беше тъпо да отричаш като че нещо ти искат на теб.

Развитието на темата ме издразни и трябваше да го кажа. Казах. Край.

МММитовАдминистратор
отсъстващ

#402808 - 14.08.2004 12:06 [Re: Distance]

Е, аз че си имам трески за дялане всеки го знае. И че ненавиждам заплахата под каквато и форма да са - също. Виж, това че мразя шарлатаните явно малко хора го знаят

Знаеш ли, писал съм в твоя форум. Но аз съм гост там, пришълец. И се държа много тихо и скромно. Така съм възпитан - когато съм на чуждо място, когато съм на гости си кротувам и се съобразявам с домакините. Когато искам нещо го искам учтиво. Когато нещо не ми харесва или ми е некомфортно си тръгвам.
В случая с тази тема аз съм в позицията на домакин, а другите в позиция на гости. Май не проумяха, че след като аз взимам отношение по темата, а Администраторът си мълчи, има някаква договорка и съгласуваност между мен и него по темата. Един вид съм упълномощен да преговарям Опитах се, честно. Опитах се да позволя да бъда убеден, че има нужда от такъв форум. Дори в един момент преговарях с определени хора да бъдат модератор на такъв форум (може да го потвърдят, ако искат). Но феновете на идеята положиха максимални усилия да ме убедят, че няма нужда от специален форум. И няма да има такъв - няколко пъти го заявих.
"Шехерезада" може да е прекрасен човек, чувал съм само добри неща за нея от няколкото ни общи познати. И може би в друга ситуация бихме могли да намерим общ език. Но не и по тази тема.
И още нещо - никога не съм искал да ми прави тя или някой друг от писалите в тази тема хороскоп! Така че предупрежденията ти да не се тормози и там това за натикване в монитора са излишни.
Абе вие от вашия приятелски кръг само със заплахи ли общувате?! Не можете ли просто да се обичате без "ако, тогава ще"...?!

--------------------

Светозар*
звездоброец-езотерик

Регистриран: 29.01.2003
    #402839 - 14.08.2004 12:25 [Re: МММитов]

Цитат:

Дори в един момент преговарях с определени хора да бъдат модератор на такъв форум (може да го потвърдят, ако искат).

Потвърждавам за себе си. Ако в крайна сметка се окаже, че няма да има астрологичен форум заради моя отказ, съжалявам, но имам сериозни основания за него.

--------------------
Езотеричен, поетичен,
хумористичен, прозаичен -
такъв е моят семпъл сайт,
където срещам ви със "Hi!".
vilea22.free.bg

МММитовАдминистратор
отсъстващ

#402844 - 14.08.2004 12:30 [Re: Светозар*]

Ооо, не. Твоят отказ няма нищо общо. Просто исках да потвърдиш, че действително в определен момент сме били настроени да има такъв форум. Друго ни разубеди.

--------------------

Distance
xx

#402866 - 14.08.2004 12:51 [Re: МММитов]

Позицията на щатен обединител сигурно има с какво да съм заслужила. Офтопично малко, но да знаеш, че на това "вие" се обиждам.

Не ми се говори по тази тема, аз по принцип намирам за излишни обясненията, само разписвам мнение и така.

Ако би ти било полезно, като страничен четящ, ще си позволя да помоля - казвай, че си опълномощен. Аз не разбрах това. И вероятно други също не са разбрали. И става кофти.

Не отговаряй нищо, на което да съм длъжна да отговоря, че ще почнем да се обясняваме.

Ще се правя, че отсъствам!

ред. Чудех се какво ли пък аз съм заплашвала, за да ми говориш така. Моментът с монитора явно. Не е заплаха към някакъв чужд човек, а шега към свой. Шехерезада ми е приятелка. Сетих се, че може да не знаеш и уточнявам за протокола.

Шехерезада
Anima

Регистриран: 24.05.2004
    #402870 - 14.08.2004 12:59 [Re: МММитов]

Цитат:

...Абе вие от вашия приятелски кръг само със заплахи ли общувате?! Не можете ли просто да се обичате без "ако, тогава ще"...?!

Е, тук ме уби Митов, от смях ме уби. Ние от нашия приятелски кръг затова сме приятели - да можем да се сдъвчем, когато е нужно и после само да се прегърнем, без думи. Знаеш ли с това колко много се казва в едни приятелски отношения, повече е от просто "Обичам те" и "щом си приятел аз съм безрезервно с теб и те подкрепям" ми при нас Митов е емоционално, колоритно и безценно поради този факт.

Може отстрани да изглежда екзотично или нападателно, но сме хора от тези, дето могат да покажат чувствата и емоциите си пред приятел. Съжалявам, че не разбра колко близки са те почувствали за да си позволят да говорят по този начин.

И като си идвал в нашия форум на гости при Дистанс, не си ли видял каква патърдия е понякога до небесата и как се бучи и трещи, пък като стихнат страстите ... знаеш ли колко е сладко да седнем всички да изпием по бира и да се посмеем на цялата шумотевица.

Знам, че си положил усилия, предположих го още в началото, усетих го, защото чета между редовете ти и много добре те разбирам. Разбрах и когато бяхте на милиметър да кандисате и когато обърнахте на 180 градуса мнението.

Яд ме е за вчера - поне щях да имам възможност да ти благодаря с една бира за тези усилия и да ти имаш възможност да се извиниш за "тъпото" изостряне на отношенията. А пък за теб ми казаха, че "просто така си говориш, да не се засягам" и сега аз да те попитам ли, в твоя кръг така ли е прието - само да се обиждате? И това признак на взаимно одобрение ли е?

--------------------
The best way to predict the future
is to create it !

Шехерезада
Anima

Регистриран: 24.05.2004
    #402890 - 14.08.2004 14:01 [Re: МММитов]

Вярвам ти, Митов. Повярвах съвсем и много правилен избор е бил направен мисля за модератор, за което те поздравявам. Това до сега не го знаех, наистина.

--------------------
The best way to predict the future
is to create it !

Редактирано от Шехерезада (14.08.2004 14:44)

Страници: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: ****
Брой показвания: 8078

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.054 seconds in which 0.037 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.