ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » ALL.BG » Нови форуми

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
SeDeFA
Нерегистриран

Re: Образование в чужбина
    #430102 - 04.09.2004 00:05 [Re: Анонимен]

аз съм от StudentskiGrad.NET - Информационната мрежа на Студентски град. Ние също имаме идея да направим част от форума ни, насочен към следването в чужбина и българите там. Ако някой има идеи, или иска да помогне нека ми пише на sedefa@intech.bg или просто да се навърта в сайта тези дни - ще има нещо ново в тази насока.
http://www.StudentskiGrad.net

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
bogosian
с перчем и адидас

Регистриран: 29.08.2004
    #430129 - 04.09.2004 00:21 [Re: SeDeFA]

Прекалено слабо посещаем ви е форумът , а за да добие бъро популярност "Образование в чужбина" ще е добре да бъде в група с популярни сред подходяща аудитория форуми.
Сайтът ви е кръстен Студентски град ,какво е това "Образование в чужбина" ,ако е нещо в този международен дух трябва да е "Образование в 3тия свят" сякаш .
Хайде ,успехи!

SeDeFa
Нерегистриран

#430143 - 04.09.2004 00:32 [Re: bogosian]

Просто сме от скоро и е трудно в началото.

Проектът е вече в действие. Може да се информирате за него на адрес http://www.studentskigrad.net/forum/viewtopic.php?p=173#173 . Очакваме Ви скоро!

Glezlichka
глезличка

Регистриран: 07.07.2003
От: Другата България
    #430155 - 04.09.2004 00:45 [Re: SeDeFa]

ТЕМИТЕ ВИ МЕ ВТРЕЩИХА???
Това ли са темите, които вълнуват студентите, как да влязат срещу заплащане, къде да запият, и как да препишат.... Отвратена съм... Нивото на образованието в България запада с всяка изминала година... накъде вървим, къде отиваме???

--------------------
"The happiest people don't have the best of everything. They just make the best of everything."

Live simply. Love generously. Care deeply. Speak kindly.

Sedefa
Нерегистриран

#430238 - 04.09.2004 06:42 [Re: Glezlichka]

полезно е да видиш реалността, а не да се заблуждаваш, че нещата са хубави.

пише се за това, което е актуално.

не е хубавода плуваш срещу течението.

Glezlichka
глезличка

Регистриран: 07.07.2003
От: Другата България
    #430239 - 04.09.2004 06:46 [Re: Sedefa]

Да плуваш срещу течението? Ако на тази тиня и викаш течение, явно не си много добре...
Реалността съм я видяла, затова искам да има такъв форум, където младите да се убедят, че образованието в България не струва и няма никакви перспективи пред тях, след като преписват, подкупват, не ходят на лекции и упражнения, и си купуват дипломи.

--------------------
"The happiest people don't have the best of everything. They just make the best of everything."

Live simply. Love generously. Care deeply. Speak kindly.

Sedefa
Нерегистриран

#430277 - 04.09.2004 10:01 [Re: Glezlichka]

еми айде да го направим тогава...
... нека и дугите отидат в "другата България" .. хе. Няма друга България ... има Чужбина!
България е една и е за тези, които не могат да се оправят в блатото - нека бъдат цял живот чужденци и бачкатори.

bogosian
с перчем и адидас

Регистриран: 29.08.2004
    #430307 - 04.09.2004 11:21 [Re: Sedefa]

Цитат:

полезно е да видиш реалността, а не да се заблуждаваш, че нещата са хубави.

! ехх, моммче, моммче

Цитат:

не е хубавода плуваш срещу течението.

!ой ой ой
Цитат:

които не могат да се оправят в блатото - нека бъдат цял живот чужденци и бачкатори.

!!! тц тц тц
Ахх моммче , вместо да се занимаваш с несвойствени дейности по-добре си отвори една кръчмичка и се събирайте с други еманципирани селяни да слушате ориенталски песни и да мечтаете за висок стандарт.
Какъв е тоя гневен негър с пищов,с който се представяш във форумите, бре моммче?Какво символизира?Да не би да са се прокраднали чуждопоклоннически чувства в душата на гордия , свободен българин?Хайде , успехххи и дано майка България роди повече такива достойни чада ,които да я изкарат от блатото!

SeDeFa
Нерегистриран

#430337 - 04.09.2004 12:14 [Re: bogosian]

вие тука сте се събрали май некви хейтъри, дето циклите във форумите и плюете всичко... ще успеете

а аватара е на 50 Cent, ако поне имаш малко обща култура от 21-и век.. и е с пищов, щото те, мрази

Angra
x

Регистриран: 25.01.2004
От: dark.......
    #430634 - 04.09.2004 20:12 [Re: Glezlichka]

Цитат:

ТЕМИТЕ ВИ МЕ ВТРЕЩИХА???
Това ли са темите, които вълнуват студентите, как да влязат срещу заплащане, къде да запият, и как да препишат.... Отвратена съм... Нивото на образованието в България запада с всяка изминала година... накъде вървим, къде отиваме???

това е положението- щем не щем...тази година кандидатствах и 'отвратена' би била много мека дума. корупцията е 100 % навлязла навсякъде и много малко хора могат да разчитат на късмета си..т.е. дори и знания да имаш- трябва ти някакъв късмет..нивото на образованието тук е под всякаква критика.Като започнем с влизането в самия ВУЗ, продължението докато учиш (е там какви неща стават и много трудно бихме нарекли 'учиш')....мисълта ми е, че ако искаш да научиш нещо- ще го научиш..ала и диплома ти трябва...пък има и много хора с дипломи, които са ги взели или с пари, или....малко разточих темата, но след като си изпатих с много простотии мога много, много да разсъждавам за образованието в Бг...
наистина един такъв форум би бил много полезен за много хора! може би модераторите вече са се изучили и не им пука много, но пък голям процент от хората пишещи във форума учим или ще учим..

--------------------
Всички усилия на човека са насочени
за постигането на някаква цел, а
когато тя е постигната, ние с
учудване разбираме, че там няма
нищо друго освен това, което сме
искали.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 4 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 2820

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.028 seconds in which 0.008 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.