ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Родители и деца

Страници: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Berenis
императорска любима

Регистриран: 20.09.2004
От: София
Когато детето започне да прави секс вкъщи?
    #2102559 - 10.05.2008 01:11

Живот и здраве, един ден, нашите хубави, добри деца довеждат в стаята си секс-партньор/ка. Прекрасно! Значи се развиват тъкмо по правилата! Въпросът е :
Как го приемат родителите?
Трябва ли да бъдат запознати със случая предварително?
Трябва ли да бъдат запознати с партньора ( партньорката ) ?
Какво изпитва един родител, когато детето му прави секс през една стена с нечие друго дете?
Докога това е нормално явление?
Докъде това е търпимо явление?
Как се справяхте вие, когато водехте вкъщи гаджето си, за да правите секс преди повече от 20 години?
Как се справяте вие, които сега сте на възраст над 15 и водите вкъщи гадже за секс?
Как съвременното поколение родители разбира това явление?
И всякакви други мисли по тази тема...?

--------------------
Mulier est hominis confusio

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
dark_soul
temptation

Регистриран: 24.07.2004
От: Амбър
Re: Когато детето започне да прави секс вкъщи?
    #2102794 - 10.05.2008 13:28 [Re: Berenis]

Цитат:

Как се справяте вие, които сега сте на възраст над 15 и водите вкъщи гадже за секс?

Тъй като съм твърде малка още, мога да отговоря само на тези три въпроса от гледната точка на (все още) тийнейджър( макар и за последна година хаха ), който прави секс.
Значи за първият въпрос - "Докога е нормално това явление?" Ами абсолютно нормално е - дори не виждам защо е наречено "Явление" - просто развитие...природа.... Всички сме хора - всички правим секс. Рано или късно децата ви също...Зависи вече кой как го приема. В средновековието е било нечувано да правиш секс преди първата брачна нощ. Сега , ако откриеш девственик/ца над 15 е постижение ! Важно е всичко да се върши разумно и премислено, а не под влиянието на някакъв глупав импулс.Това е просто естествен етап от развитието на всеки човек - както се научава да ходи....да си връзва само обувките, да ходи на училище и.т.н. И като всеки друг етап трябва да се приема спокойно и разумно без паника и ужас. Познавам момиче на моята възраст, което загуби девствеността си на 13 години. Майка и така и не разбра, докато девойката не стана пълнолетна. Майката изпадна в шокове започна да плаче да се тръшка как така нейното момиченце било правило секс, това било ужасно и прочие трагедии. Абсолютно ненужно според мен. Малък пример просто.....

Така... "Докъде това е търпимо явление?" - Ами докато се спазвам границите на елементарното възпитание и култура. Никой не е длъжен да слуша неистови страстни стенания през вратата или да се спъва в опаковки от презервативи в собственият си дом. Въпрос на уважение към родителите (респективно родителите на партньора). В моят случай има съобразяване от наша страна и толерантност от страна на родителят.И всички са доволни. Оптималната среда Така донякъде отговарям и на третият въпрос. Въпреки, че аз не водя в нас приятелят си за да правим секс поради липсата на достатъчно уединение - ходим в тях Никога не съм срещала проблеми в това отношение - винаги когато отивам там майка му е много любезна, говорим си ( макар, че тя е стрес за мен защото му е майка хаха ) и никога не ми е казала дума накриво. Единственото, което е казала по въпроса е някога много отдавна да ползваме предпазни средства ( като всяка майка се притеснява). Ако родителите си възпитат децата така както би трябвало по мое мнение, след години тези деца ще ги уважват и ще се съобразяват и няма да има проблеми.

Постът ми стана малко дълъг и неориентиран, но се надявам, че предадох основната идея

--------------------
We are lost in a kiss.... A moment in time....

Ади
сърце на длан

Регистриран: 06.04.2007
    #2102813 - 10.05.2008 13:58 [Re: Berenis]

Цитат:

Живот и здраве, един ден, нашите хубави, добри деца довеждат в стаята си секс-партньор/ка. Прекрасно! Значи се развиват тъкмо по правилата! Въпросът е :
Как го приемат родителите?
Какво изпитва един родител, когато детето му прави секс през една стена с нечие друго дете?
Как се справяхте вие, когато водехте вкъщи гаджето си, за да правите секс преди повече от 20 години?
Как съвременното поколение родители разбира това явление?
И всякакви други мисли по тази тема...?

Когато ми беше времето да водя в къщи гаджета, нямаше къде - живеех с родителите си в панелка 60 квадрата, а те си бяха непрекъснато в къщи, ако не са на работа.
Гостувах в чужди домове, но винаги се съобразявах с домакините - родители, а и доста се притеснявах от внезапно нахлуване в стаята на някой от тях.
Абсолютно права е Соул, че никой не е длъжен да търпи последствията от вихъра на хормоните ни.
Родител не ми беше писано да стана, но от разговорите ми с приятелки - съвременни родителки за техните отрочета знам, че се чувстват по-спокойни ако познават партньора/ката на детето си, а и повечето предпочитат да не са в дома си, когато сексът се случва.
Моето мнение по отношение на "явлението" е че няма по-нормално от това - природата го е решила и да си крием главите в пясъка е безмислено.
Нормално е, когато не пречи никому, а е удоволствие за тези, които го правят.
Такива ми ти работи...

--------------------
Внимавай за мислите си, защото те ще станат твои думи, за думите си, защото ще станат твои действия, за действията си, защото ще станат твои навици, за навиците си, защото ще станат твой характер и за характера си, защото ще стане твоя Съдба.

deputatkata
влюбена в Дянков!

Регистриран: 04.05.2006
    #2103162 - 11.05.2008 08:39 [Re: Berenis]

Бях пускала подобна тема и аз, нали и аз си имам пораснало дете вече

http://forum.all.bg/showflat.php/Cat/0/Number/1940951/an/0/page/2#Post1940951

--------------------
Добре фиксираният пациент...не се нуждае от упойка!

Кийра
шматка

Регистриран: 17.11.2004
От: Русе - София -...
    #2105120 - 13.05.2008 18:13 [Re: Berenis]

Мога да се включа не като родител, а като спяща или не в приятеля ми.
След седмица ще стана на 23г., с него съм от 5 години и никога не съм оставала да спя у тях. Не знам защо. Той в началото постоянно ме канеше, а аз все отказвах, накрая спря да ме вика горкия. Оставала съм до 1-2 часа през нощта, но винаги съм се прибирала у нас. Неудобно ми е, а и майка ми би изпаднала в ужас, а искам да си спестя подобни тежки разговори. Правили сме секс в тях ( няколко пъти родителите му бяха там и аз чувах баща му как хърка и беше адски неловко), и в нас ( винаги при отсъствието на нашите). Аз не съм го канила да спи в нас, защото майка ми ще получи нервна криза ( сигурна съм ). Сега живеем заедно, в друг град, и нямаме подобни проблеми.

Имам приятелки, които от 16-17 годишни спяха в гаджетат си, а и в момчета, които не им бяха съвсем гаджета, а лъжеха родителите си къде са (обикновено все у нас спяха уж).

За мен е нормално родителите да упражняват някакъв контрол до една определена възраст, да знаят какви са тези хора, които спят в къщата им и т.н. Ненормално явление става според мен тогава когато девойките или младежите преспиващи в детето им са всеки път различни и къщата заприлича на публичен дом. Ако връзката е сериозна и постоянна не намирам нищо лошо понякога да пренощуват ту в единия, ту в другия, стига родителите и на двамата младежи да нямат нищо против и да не се лъже кой къде е.
Защото с разбиранията в моето семейство ние бяхме принудени да да измисляме какви ли не схеми за единия секс.
Добре е да се проведе разговор за това какво може и какво не може, да се чуят двете страни, а не само да се раздават команди и да се съди. Така си мисля аз. Лично аз смятам поведението на моята майка за твърде крайно, защото не съм на 12г., а и не си сменям гаджеата всеки ден, но тя не ще и да чуе да остане да спи гаджето ми в нас, а и аз нямам мерак като знам, че ще го убие с поглед.

Бих посъветвала само родителите, които не одобряват подобно поведение да не го правят насила, за да не карат гостенката/гостенина да се чувстват допълнително неловко.

--------------------
Да живееш е най-сложното нещо на този свят.
Повечето хора просто съществуват и това е всичко...

ЙOH
тэ®®о®izато®

Регистриран: 08.12.2007
От: Глаgнiъ леs®
    #2105153 - 13.05.2008 18:42 [Re: Berenis]

Децата секс не правят!
Отговарям на предпоследния въпрос - никога не са ми правили проблеми. Имах си и терен по едно време... Ама най-забавно е било на чуждо място.
Неудобството баш вкъщи е, че има някакви неловки срещи..и най-вече по-трудно можеш да кажеш "Ае си тръгваме"

Цитат:

Само, ако има някакви практически съображения за това.
Цитат:

Не виждам причина за това. Все пак, не те ще правят секс с партнЕра.
Цитат:

В смисъл?

--------------------
Peacekeeper & Peacemaker.

alice
инат

Регистриран: 15.06.2002
От: SF
    #2105237 - 13.05.2008 20:31 [Re: Berenis]

Ще ти кажа как е при нас - в тях няма как да се виждаме по едни или други причини. В нас пък, напротив, имам си отделна стая, в която, по което и е време да е, никой не влиза без да чука (на вратата ) и да изчака отговор. Та така, приятелят ми идва, ако не е вечерял, хапва и се оттегляме в стаята ми, където си е моя територия. Оставал е да спи в нас доста рядко, но се е случвало, само 1-2 пъти, когато нашите са били в нас. Никой не ми е казал нищо, като бях по-малка ме насърчаваха :"Води си гаджета, приятели, това е нормално". Едва ли са си представяли, че гаджето ми през ден ще е у нас, ама не възразяват.
Много е гадна ситуацията, която описва Кийра - да се чудиш какво да измислиш за да правиш секс и, честно казано, не си представям какво може да се измисли.

Duchessa
аферистка

Регистриран: 10.04.2007
От: Граово
    #2106032 - 14.05.2008 17:03 [Re: Berenis]

Моят син ни запозна с партмьорката си много преди тя да започне да остава у нас. Приехме всичко спокойно и нормално. Те никога не се притесняваха от нас.

--------------------
Падаш, ставаш, наместваш короната, продължаваш!

burberry
demon hunter

Регистриран: 03.05.2004
    #2106414 - 14.05.2008 23:56 [Re: Berenis]

Като станах на 18г - се изнесох от нас. Преди това каквото и да съм правила - не е било у дома. Защо. Защото: един ден/нощ приятелят ми беше останал да спи при мен - на друго легло. Баща ми сигурно през час надничаше уж тихо в стаята ми, за да провери кой къде спи. А на другия ден майка ми пита с кои чаршафи всеки от нас е спал и ги разгледа детайлно Е при подобен контрол как да не чакаш с нетърпение да станеш на 18 и да се изнесеш? После пък ново 20 - приятелят ми (който беше по-малък от мен) не смееше да каже на родителите си, че живее с мен, а ги лъжеше, че живее с момчета, а ако се случеше аз да вдигна телефона, когато родителите му звъняха - трябваше да го играя "Хазайката". После като научили как стоят всъщност нещата и че от година и повече живеем заедно - само дето удар не получили Какви са тези истерии, какво е това чудо?! Винаги съм се чудила нашите родители млади не са ли били - не са ли наясно, че ако искаш да направиш нещо - ще намериш начин...

--------------------
Diablo III

cherkezs
ОРИЕНТИРАН будала

Регистриран: 10.02.2004
От: тайна майна
    #2106975 - 15.05.2008 16:35 [Re: Berenis]

Как го приемат родителите? С голяма ревност

Да продължавам ли ?
Правим се на "съвременни" и разбиращи, но отвътре ни гризе голяма ревност.

Как так ще правят секс ? Кой е тоя сваляч / коя е тая рюспия ....

А ние го правихме същото и ни бяха странни реакциите на родитилите ни

Нищо ново под Слънцето - "Децата не правят секс" -
Да ! Но те пораснаха, и са деца само в нашите очи

Еееех, любов ....

--------------------
http://www.gifpark.ru/Gifs/KISSES/icon_012.gif

Страници: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 4 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Hard Rock fan 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 9339

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.025 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.