ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Родители и деца

Страници: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Sagittarius
търсеща

Регистриран: 11.02.2004
От: София
Re: Когато детето започне да прави секс вкъщи?
    #2109187 - 18.05.2008 12:42 [Re: Berenis]

Аз съм За, да правят, над 17, поне, ако са, е добре да го правят вече. Преди това ми се струва малко рано. Не мога да сравнявам себе си, когато аз съм била на толкова и мисленето е било друго... Трябва да се трупа опит, защото се оказва, че доста семейства се разделят поради, всъщност, несъвместимост в сексуалния живот. Ако не са си взели различното преди брака, неминуемо в някакъв бъдещ момент ще почувстват необходимост и ще го потърсят.
А дали ще е у нас или у тях, няма значение, където има конкретна възможност, но да се прави със съответните предпазни средства. И като натрупат опит и известна житейска зрялост и решат да създават семейство да имат и необходимата сексуалната такава

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Berenis
императорска любима

Регистриран: 20.09.2004
    #2117584 - 30.05.2008 00:20 [Re: Sagittarius]

Първо, извинявам се , че толкова време бях оф-лайн. Краят на пролетта ми е натоварено време.
Второ, благодаря на всички за участието по темата!
Трето, мисля, че ми беше полезно да прочета какво мислите по въпроса. Надявам се и на другите, четящи тук.

--------------------
Mulier est hominis confusio

ЙOH
тэ®®о®izато®

Регистриран: 08.12.2007
От: Глаgнiъ леs®
    #2123774 - 06.06.2008 20:10 [Re: Berenis]

4-то ...к'во стана?

--------------------
Peacekeeper & Peacemaker.

alice
инат

Регистриран: 15.06.2002
От: SF
    #2124110 - 07.06.2008 11:36 [Re: Berenis]

Надявам се не се сърдиш, но бих искала да задам един въпрос, който е свързан с воденето на приятели вкъщи. Понеже нашите все ми казваха да си водя спокойно приятели и гаджета у нас, аз го приех буквално и си се виждаме доста често с приятеля ми у нас. Иска ми се да знам, ако родителите гледат на това присъствие - притеснява ли ги по някакъв начин това, че има чужд човек толкова често и, ако понякога, примерно, вечеря у тях? Идята ми е, че след като приятелят ми идва толкова често у нас, включително и че често му приготвям вечеря, нашите сякаш имат чувството/опасението, че той едва ли не ще се нанесе да живее у нас, пък ние нямаме такива планове Просто си се виждаме.

ЙOH
тэ®®о®izато®

Регистриран: 08.12.2007
От: Глаgнiъ леs®
    #2124113 - 07.06.2008 11:51 [Re: alice]

Е, ти си си го написала.
Водиш им го много често, сервираш им го на масата, готвиш му.. какъвто и да е, все им предизвиква определена доза дискомфорт.
Дан тЪ запитат "Тоз к'во? Идва да се наяде и на.., какъв му е проблема?"

--------------------
Peacekeeper & Peacemaker.

alice
инат

Регистриран: 15.06.2002
От: SF
    #2124115 - 07.06.2008 12:01 [Re: ЙOH]

Ми добре, ще го държа гладен човека, като идва от работа. Верно, че малко така се получава, ама......кво да правя - не мога да се виждам с него у тях, да не се виждаме ли?
Цитат:

"Тоз к'во? Идва да се наяде и на.., какъв му е проблема?"

кой е като него

BrBa
99

Регистриран: 18.03.2006
    #2131305 - 17.06.2008 20:12 [Re: Berenis]

Аз пък никога не съм правила секс вкъщи, докато има някого, дори да е бил само брат ми вкъщи,иначе гаджето често идва вкъщи,вечеряме заедно,а майка ми постоянно го кара да идва и да хапва с нас,защото знае,че това е единственото място,където може да хапне нещо домашно приготвено.И постоянно майка ми ме пита:"Ама защо те чака долу в колата,да паркира и да се качи"
Иначе сме правили секс у тях...при родителите му в Габрово, когато сме им били на гости,но там апартамента е по-голям и като го правим през 2 стаи-мисля,че няма проблем да ни чуят.Но пак съм била на щрек и ми е по-спокойно като сме сами.Не бих си представила какъв срам би било да ме хванат как правя секс-него много пъти са го хващали,но с предишни гаджета.С мен- не,но аз съм сериозна приятелка.

--------------------

BeWitchIng

Регистриран: 29.11.2005
    #2143510 - 05.07.2008 00:00 [Re: cherkezs]

Цитат:

Как го приемат родителите? С голяма ревност

Да продължавам ли ?
Правим се на "съвременни" и разбиращи, но отвътре ни гризе голяма ревност.

Как так ще правят секс ? Кой е тоя сваляч / коя е тая рюспия ....

А ние го правихме същото и ни бяха странни реакциите на родитилите ни

Нищо ново под Слънцето - "Децата не правят секс" -
Да ! Но те пораснаха, и са деца само в нашите очи

Еееех, любов ....

Има го този момент. И ние го раздаваме демократични родители, често boyfriend-а на щерката обядва или вечеря с нас, почти е член на семейството. Все пак тя е голямо момиче, нормално е да има приятел. Но, честно казано, не ми е приятно момчето да остава да спи у нас. Проявявам някаква ограниченост ли, що ли, рецидиви от пуританско възпитание може би... Абе знам ли ама не ми е комфортно щерката да си има компания в леглото в дома ми.
А като се замисля, аз на нейните години я родих. Та май нямам думата да морализаторствам.

comrade
неориентиран

Регистриран: 15.07.2008
    #2151059 - 15.07.2008 16:49 [Re: Berenis]

Не мисля,че има причина за претиснение стига да не става въпрос за деца под 16г.-просто е извратено!Не може това да е нормално и оправдано по какъвто и да е начин(че било съвсем естествено и дрън дрън).Децата под 16 трябва да се насърчават да се трудят и постигат успехи.Удоволствията за тях далеч не са свързани със секса.

Kokoshkarka
член
*

Регистриран: 02.08.2008
    #2164317 - 02.08.2008 07:58 [Re: Berenis]

Под моят покрив секс правя само аз и мъжа ми. Някой друг ако иска да прави секс, си намира подходящо за целта място извън дома.

Страници: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 5 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Hard Rock fan 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 9340

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.023 seconds in which 0.004 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.