ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Разни » Пазарът

Страници: 1 | 2 | >> (покажи всички)
peternm
почетен член
*

Регистриран: 17.06.2006
Продава: часовник TISSOT PRC200
    #2817518 - 14.07.2011 20:41

Продавам чисто нов часовник Tissot PRC200 с кутии и гаранция, с лепенките по него. Книжки, гаранционна карта , кърпичка микрофибър за почистване, цял комплект!!! Оригинален!!! Закупен на 26,06,2011г. с 2г гаранция!!!!
марка: tissot страна производител: Switzerland колекция: prc 200 вид: Мъжки механизъм: кварц верижка/каишка: висококачествена стомана корпус: висококачествена стомана покритие: полирано стъкло: сапфир кристал циферблат: бял индексация: индекси и арабски цифри водозащита: 20 ATM гаранция: 24 месаца допълнителна информация:

- стил спортен - хронограф

- диаметър на корпуса (хоризонтал - 39.8мм, вертикал - 38.6мм, дебелина - 12.2мм)

- фосфорисциращи стрелки

- дата на четири часа

- хронометър

- секундарник

СНИМКИ ЩЕ КАЧА УТРЕ!!!!

модела можете да го видите в :

http://www.bgdot.com/TISSOT-T-SPORT,-PRC200-%E2%80%93-T17.1.586.32?action=11&id=2786

Търся му : 460 лв.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Natural
stranger

Регистриран: 20.01.2005
От: Софето
Re: Продава: часовник TISSOT PRC200
    #2817909 - 15.07.2011 16:38 [Re: peternm]

Снимки ще има ли?

--------------------
"Винаги имай в библиотеката си нова книга, в избата — пълно буре, в градината — свежо цвете."
Епикур

JAD

Регистриран: 20.03.2004
    #2818287 - 16.07.2011 03:20 [Re: Natural]

не, че нещо, ама той ... таковата ... 315 лева е на Интернет...

peternm
почетен член
*

#2818389 - 16.07.2011 14:26 [Re: JAD]

Извинявам се за забавянето, ето линка със снимките: http://creation.data.bg/p/files/tissot%20prc200

peternm
почетен член
*

#2818390 - 16.07.2011 14:27 [Re: JAD]

Цитат:

къде 315лв. китайска реплика ли?! аз не съм чул, за часовник тисо оригинален 300лв. ако има, ще ида да купя 2,400кг веднага.

Natural
stranger

Регистриран: 20.01.2005
От: Софето
    #2818492 - 16.07.2011 18:18 [Re: peternm]

Цитат:

Цитат:

къде 315лв. китайска реплика ли?! аз не съм чул, за часовник тисо оригинален 300лв. ако има, ще ида да купя 2,400кг веднага.

Колегата JAD може би малко прибързано се е изказал, предвид обстоятелството, че нямаше снимки, а нов оригинален наистина не може да струва 315лв, обаче сега, след като любезно си предоставил фотки ...
дано не те разочаровам, но този часовник от снимките наистина е реплика
1-во - основните стрелки на оригиналните часовници от този модел са бели, секундната - жълта, а не черни, циферблатът пък е черен, а не бял
2-ро - на корпуса стоманата на оригиналните е мат, а на този е лъскавичка
3-то - "ритейлъра" нещо "случайно" е пропуснал да си впише данните на гаранцията ...

Така че сори, ама тоз часовник е реплика , а не оригинал , вЕрвай ми!
Но понеже не си длъжен да ми вярваш , ако искаш се разходи до Джулиан на "Раковски" и там ще ти кажат същото

Надявам се, че може би просто ти самият не знаеш, че не е оригинал, иначе (ако знаеш) е малко кофти да подвеждаш така хората ...., въпреки, че, както казват - "кьорав карти не играе"

--------------------
"Винаги имай в библиотеката си нова книга, в избата — пълно буре, в градината — свежо цвете."
Епикур

peternm
почетен член
*

#2818602 - 16.07.2011 21:43 [Re: Natural]

колега, искаш ли да идем до магазина, и да сложиш на маса 1000лв. бас, ако можеш да си го позволиш, разбира се, ако не можеш... имам снимка и на данните от гаранционната карта. да видим в джулиани или мулиани ако искаш с теб ще идем, даваш 1000лева, ако имаш де, в което се съмнявам!
и ако искаш в джулиани-мулиани да ти покажат че няма такова нещо, каквото ти казваш, и последно, с тия 1000лв. ще те заведа в западна европа в магазин да видим, дали няма такива
хора стига сте гледали по витошка китайските стоки и ментета, и тия гучита и арманите дето купувате, са ментета китайски и са колекции от 1870г.хахаха

Редактирано от peternm (16.07.2011 21:47)

peternm
почетен член
*

#2818608 - 16.07.2011 21:49 [Re: Natural]

Цитат:

Цитат:

Цитат:

Колегата JAD може би малко прибързано се е изказал, предвид обстоятелството, че нямаше снимки, а нов оригинален наистина не може да струва 315лв, обаче сега, след като любезно си предоставил фотки ...
1-во - основните стрелки на оригиналните часовници от този модел са бели, секундната - жълта, а не черни, циферблатът пък е черен, а не бял
3-то - "ритейлъра" нещо "случайно" е пропуснал да си впише данните на гаранцията ...

Но понеже не си длъжен да ми вярваш , ако искаш се разходи до Джулиан на "Раковски" и там ще ти кажат същото

Надявам се, че може би просто ти самият не знаеш, че не е оригинал, иначе (ако знаеш) е малко кофти да подвеждаш така хората ...., въпреки, че, както казват - "кьорав карти не играе"

много мразя хора да говорят наизуст. не си видял хубаво снимките, да видиш, че съм снимал лицето, а не гърба на картата. не използвай силни думи като лъжа и подвеждам, че има едни членчета в НК за това

JAD

#2818988 - 18.07.2011 00:06 [Re: peternm]

Пете, момчето ми,

Ами грубо $228 са си към 315 лева. tuk

Три пъти съм купувал от този сайт, като първите два съм носил часовниците на фирмен магазин на 5-то Аве - хората потвърждават, че часовниците са оригинални, не реплики.

Това че, в България на стоките им слагат по няколко хиляди процента надценка, не означава, че същите стоки струват толкова

А сега спокойно може да идеш да си напазариш 2400кг. от тях.
Остани си със здраве...

JAD

#2818993 - 18.07.2011 00:18 [Re: Natural]

Цитат:

Аз се ориентирам по името и модела, не мога да видя снимките, оттук дата.бг не се "вижда". Ако става дума за същия часовник, то той си е 315 лева ($228), независимо дали на Пешко му харесва или не

Страници: 1 | 2 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 9941

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.066 seconds in which 0.052 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.