ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Разни » Пазарът

Страници: 1 | 2 | (покажи всички)
Maret2
член

Регистриран: 28.04.2016
Re: Китайски сайтове за онлайн пазаруване
    #3355222 - 19.05.2016 16:59 [Re: nistel_87]

Aliexpress наистина е страхотен сайт. До сега не ми се е случвало да поръчвам над 50$, но ми се струва досадно да ходиш да си освобождаваш поръчката. Ако си търговец нямаш избор, но ако си обикновен човек е кофти.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
blagiat chovek
неориентиран

Регистриран: 01.06.2016
    #3356629 - 01.06.2016 22:29 [Re: Maret2]

Аз имам приятели, които са се набутвали така яко да купуват китайска стока. Аз лично не съм се набутвала.

pepimili
неориентиран

Регистриран: 11.07.2016
    #3363275 - 08.08.2016 16:16 [Re: blagiat chovek]

Мисля че китайските сайтове са рискови. Онлайн пазарувам само дрехи и предпочитам български сайтове. ..
/[/url]

--------------------
Свободата се полага само на този, който може да поеме отговорностите, които тя носи.

Редактирано от Nadin (09.08.2016 15:24)

zlatcheto
неориентиран

Регистриран: 06.02.2017
    #3390092 - 16.02.2017 08:50 [Re: pepimili]

Напълно подкрепям това мнение. Аз лично имам опит с китайски сайто за онлайн пазаруване, но едно ще ви кажа - ако ви се чака 30+ дни за доставката на някой евтинджоз...чакайте всеки има право да върши каквото сметне за добре. Също още нещо относно пазаруването на дрехи от подобни сайтове - кажете ми каква е логиката да се чака по 1 мсец за доставка като в момента в нашата малка страна има много по-качествени стоки. Моето лично мнение е че при пазаруването онлайн човек си спестява доста нерви относно обикаляне по магазини и най-вече време, защото в моя случай аз съм макси офис дама и трудностите относно моето облекло са доста големи. Безброй пъти по магазини съм си съсипвала нервите - харесвам си някоя дреха и в 80% от случайте не мога да намеря моя размер, а когато си поръчам онлайн естественно имам право да пробвам и тогава да реша дали да я взема, което е страхотно. Според мен онлайн пазаруването е необходимост, чрез която човек печели само дивиденти. Нека ви препоръчам изпитано от мен място за пазаруване [url=http://www.maximarket. Дано съм била полезна на някого.

Редактирано от Nadin (15.03.2017 19:39)

Страници: 1 | 2 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 5787

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.016 seconds in which 0.004 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.