ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Животни

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Oli*Модератор
ангажирана

Регистриран: 05.08.2003
Re: Какви пакости ви правят домашните любимци и с какви игри ги глезите ?
    #184011 - 12.01.2004 14:23 [Re: Oli*]

Разкажете за последната най-голяма пакост направена от вашият домашен любимец!
------------------------------------------------------
Аз като се замисля в скоро време големи пакости не е имало, освен нечий надран нос, но то вече не се смята Както и може би, че вече окончателно раздрахме тапета

--------------------
"Животът е огледало - усмихни му се, за да ти се усмихне и той!"

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Shureя!
респираторен

Регистриран: 26.10.2003
От: Базата
    #184135 - 12.01.2004 15:38 [Re: Oli*]

както и предполагах(обикновено песимистите винаги са прави!)
в деня преди Нова година Оз(котарак!) все пак събори елхата! заиграл се там с един гирлянд и...съвсем невинно седеше до падналата грамада и си ближеше лапичката!

но иначе не прави никакви пакости!
пък и би могло да навреди на здравето му!

--------------------
PEPELATZ

Velvet
Нерегистриран

#184184 - 12.01.2004 16:37 [Re: Shureя!]

Xi-xi ттова с елхата се случи и на мен само че няколко пъти. Накрая бях принудена да я изхвърля още на 27 декември понеже не приличаше на нищо. Освен това се оказа че бодличките са любимия специалитет на Мега(котето ми ) и елхата "оплешивя" преждевременно

Лара
Read only

Регистриран: 06.09.2003
    #184191 - 12.01.2004 16:48 [Re: Oli*]

Това не е точно пакост, ами по-скоро авария. Безмалко веднъж да сваря котарака си. Живеех тогава в Русия, нямахме студена вода цял ден и си напълнихме цялата вана с вряла вода, за да поистине и да я ползваме. Котаракът ми пък обичаше да се разхожда по ръба на ваната, подхлъзна се и падна вътре. Добре че бях там да бръкна и да го извадя моментално. Така се попари, горкото, особено белите му топчици... Много се притесних за него тогава. Ама само да му бяхте видели очите тогава имах чувството, че от водата се подават само едни очи бесни...

--------------------
"Дипломатия - это искусство так наплевать кому-нибудь в душу, чтобы у того во рту остался легкий привкус лесных ягод."

Shureя!
респираторен

Регистриран: 26.10.2003
От: Базата
    #184218 - 12.01.2004 17:14 [Re: Лара]

--------------------
PEPELATZ

Fullmoon
слънчице

Регистриран: 18.10.2003
От: Земята
    #184365 - 12.01.2004 20:48 [Re: Лара]

Наистина, сериозна авария...
Моя котарак се "накисна" по подобен начин, като изяде един бинт - поне две педи дълъг. После в какво чудо се видяхме да не ви разправям, как скимтеше това коте, къса ти се сърцето. Добре, че се размина. Наскоро пак го хванах да тича с бинт в уста - щях да го...

Ще ви разкажа и една смешна случка. Едно от любимите места на моя котарак е едно гардеробче в коридора, на което се качва да ни "изпраща" И така един ден през зимата баща ми излиза с шапка на главата и както минава до гардеробчето, котето се протяга и с две лапи му взима шапката.

--------------------
Да си обичан дава смелост. Да обичаш дава сила.
http://www.catfriends-bg.org

Oli*Модератор
ангажирана

#184635 - 13.01.2004 10:36 [Re: Лара]

Боже, горкичкото котенце! Така ме подсети за един доста трагичен инцидент, който направо ми изкара акъла...И пострадали имаше... Та значи това се случи преди около 2 години. Бяхме решили да си поразтопим малко сланинка в тигана и решихме да сядаме вече да вечеряме. Черната ми котка в този момент реши да се качи върху краката на майка ми, но тъй като се подхлъзна, се опита да се захване за първото попаднало нещо - покривката! Заедно с покривкта, обаче, падна и тиганът с вряла мазнина и това нещо се изсипа върху коремчето и! Как плака и вика горката, опитваше се да го излише, а то така я е боляло сигурно!
Така че внимавайте занапред и вие! Много дълго заздравява после! Ама като е пакостница

--------------------

Oli*Модератор
ангажирана

#184638 - 13.01.2004 10:37 [Re: Fullmoon]

Моите пакостници обичат да се крият в гардероба, но преди това изравяме всичко оттам....

--------------------

Лара
Read only

Регистриран: 06.09.2003
    #184650 - 13.01.2004 10:47 [Re: Oli*]

Сетих се и за един друг случай. Пак докато бях в Русия. Живеех на 4 етаж, а над мен на последния 5-ти етаж, едно семейство, чийто глава (мъжът) доста често се връщаше пиян с всички произтичащи от това последствия - скандали, викове, трошене на мебели и т. н. Имаха си и кученце - някаква малка неопределена порода.
Една вечер през лятото, терасата ми беше отворена, както предполагам и на всички - голяма жега беше. И посред нощ се събудих от страшна гюрултия горе. Викове, шум от падащи мебели, тропот... Свих рамене и пак заспах. На сутринта обаче тук котарак, там котарак - няма го. Брех, викам си, тоя е паднал от терасата (и друг път му се беше случвало и се беше отървавал с лек уплах). Виках от терасата - нищо, слязох долу и го търся. По едно време вдигам глава и какво да видя, на терасата на петия етаж стои съседското момченце и държи на ръце котарака ми. Качих се и го прибрах. И стана ясно че цялата патардия се е вдигнала, когато през ноща котаракът ми се е покатерил на петия етаж (любопиткото неден), влязъл е в апартамента им обаче, не щеш ли, се срещнал муцуна в муцуна с кучето им. Та голямо тичане е било, голям лов. Добре поне, че не са го изхвърлили през терасата. Само ръмжеше и доста поразрошен беше.

--------------------
"Дипломатия - это искусство так наплевать кому-нибудь в душу, чтобы у того во рту остался легкий привкус лесных ягод."

Oli*Модератор
ангажирана

#184674 - 13.01.2004 10:58 [Re: Лара]

При мен имаше един подобен случай със старата ми котка...Една вечер тя изчезна. Търсихме я навсякъде, но така и не я открихме и решихме да слизаме вече долу да я търсим, защото друго предположение освен това, че е паднала от терасата не ни остана. Слязохме, обиколихме района, но нея така и не открихме...И тогава доловихме мяукане. Замълчахме, затаихме дъх и тогава какво да видим: тя си подала главата през балкона и ни гледа Това си беше чиста проба наказание: преди това и се бяхме скарали за нещо и тя реши да си отмъсти по този начин

--------------------

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 3 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Oli*, Кокерката 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 13348

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.011 seconds in which 0.002 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.