ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Животни

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
skyline

Регистриран: 12.05.2006
От: в джунглата
Re: Котки, въпрос
    #2264108 - 09.12.2008 19:14 [Re: Писанчо]

Моето коте няма никакви проблеми въпреки, че сменяме храната и производителите когато ни скимне.
Може би е до коте

И аз знам, че прясното мляко е като слабително.

Дано повече нямате такива проблеми.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
mimz
неориентиран

Регистриран: 04.06.2011
    #2803677 - 05.06.2011 00:10 [Re: skyline]

Аз имам въпрос .. моето коте от 2-3 дена не се чувства добре . не яде нито пък вода пие .. миналата вечер сра някакво рядко говно а днес повърна водата която беше пил малко .. днес му дадох котешка храна на уискас изяде я после гледам че я е исрал цялата изглежда стомаха му не я е смлял храната .. ( храня го по принцип с котешка храна на гранули ) и не спира да мяука като скочи някъде от фотиойла примерно пак мяука тъй жално .. и го гледам някъв отпаднал .. някой ако може да ми каце какво може да му има и как да се излекува ... ? :S

Редактирано от mimz (05.06.2011 00:11)

mimz
неориентиран

#2803684 - 05.06.2011 00:54 [Re: mimz]

Цитат:

Аз имам въпрос .. моето коте от 2-3 дена не се чувства добре . не яде нито пък вода пие .. миналата вечер сра някакво рядко говно а днес повърна водата която беше пил малко .. днес му дадох котешка храна на уискас изяде я после гледам че я е исрал цялата изглежда стомаха му не я е смлял храната .. ( храня го по принцип с котешка храна на гранули ) и не спира да мяука като скочи някъде от фотиойла примерно пак мяука тъй жално .. и го гледам някъв отпаднал .. някой ако може да ми каце какво може да му има и как да се излекува ... ? :S

и са вечерта понеже той не може да пишка .. и започна да кърви .. :S

Си Ди
гаргойл

Регистриран: 13.01.2004
От: Варна
    #2803686 - 05.06.2011 01:07 [Re: mimz]

Нямам високо мнение за уискас, а и липсва информация колко е голямо котето, как се храни, в т.ч. какво е яло когато е получило промяната, къде живее -вън, вътре, и двете?, обезпаразитено ли е, ваксини и прочие.
Дистанционно диагноза няма как да се даде. Заведи котето на вет. Може да бъде безобидно, а може да бъде и много сериозно. Кръвта не е притеснителното на този етап. Ама как така не може да пишка?!?

Редактирано от Си Ди (05.06.2011 01:15)

mimz
неориентиран

#2803687 - 05.06.2011 01:15 [Re: Си Ди]

Еми котето е на година и нещо ( месец или два ) не знам точно защото го прибрах от улицата .. съвсем здраво си беше когато го взех .. нямаше му нищо .. живее в апартамент .. яло е единствено гранули котешка си храна .. от 2 дена не се 1увства добре и не може да се изхожда по малка нужда .. опитва се но нищо не става .. днес от болка не може дори да мяука преди половин час някъде повърна днес цял ден нищо не е ял само вода пи .. и сега я повърна .. когат отидох до него да видя кво му е видях и локвата крув която течеше от зад ..

Си Ди
гаргойл

#2803688 - 05.06.2011 01:21 [Re: mimz]

Ветеринар! Утре още сутринта. Ще стискам палци на котьо

Си Ди
гаргойл

#2803734 - 05.06.2011 11:06 [Re: Си Ди]

Извини ме, трябваше да освободя компа спешно. Пиши как сте. Консултира ли се? Много е трудно с болно животинче.

mimz
неориентиран

#2803753 - 05.06.2011 12:50 [Re: Си Ди]

ами тате отиде да потърси един негов приятел той е ветеринар . ще видим по късно като дойде дали го е намерил за да го прегледат .. ако не ще се наложи да отида до някой друг ветеринар .. но е малко вероятно да намеря щото днес е неделя и надали работят ...

Си Ди
гаргойл

#2803832 - 05.06.2011 18:47 [Re: mimz]

Само не се отказвайте. Пиши, като имаш ново инфо. Имаш поне виртуална подкрепа, като не можем друго така дистанционно.

КокеркатаМодератор
кучкарка

Регистриран: 29.11.2004
От: София
    #2803884 - 05.06.2011 20:31 [Re: mimz]

Котето се нуждае от незабавна медицинска намеса В КЛИНИКА. Най-вероятно има запушване на уретера, често се среща при мъжки котки /особено ако са хранени с евтина храна/. Има нужда от катетър за да се освободи от задържаната урина, от която има в момента огромни болки. Има нужда от антибиотик за инфекцията, има нужда от лечебна храна, след като се разбере какъв вид е запушването.
Нямате време повече за отлагане, отлагали сте достатъчно. Сега положението вече е опасно и сериозно!

--------------------
Животните са По-добрите приятели на човека!!!

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Oli*, Кокерката 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 13524

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.042 seconds in which 0.022 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.