ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Животни

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Си Ди
гаргойл

Регистриран: 13.01.2004
От: Варна
Re: Котки, въпрос
    #2805500 - 10.06.2011 07:34 [Re: Кокерката]

така правя, както казах, имам горчив опит от времето, когато не знаех какво е това бълха и какви поразии нанася - купувам си препарат за водата, само дето все му забравям името
само спота е на фронта, макар че май го ползвам, защото ми е удобен и по-лесен за употреба - не мога да си напръскам с пръскалката или да "изкъпя" кошките с другия, както правят в клиниката: изпитвам нещо като тих ужас

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
КокеркатаМодератор
кучкарка

Регистриран: 29.11.2004
От: София
    #2805532 - 10.06.2011 11:35 [Re: Си Ди]

Не бе, Фиприста също е спот он. Със същото вещество. Само че на фирмата на Фронтлайн й падна патента на активното вещество и сега правят по-евтини, ама същите препарати

--------------------
Животните са По-добрите приятели на човека!!!

Си Ди
гаргойл

Регистриран: 13.01.2004
От: Варна
    #2805549 - 10.06.2011 12:32 [Re: Кокерката]

аааааа, ахаааа
ми така е, като не внимавам
не съм го виждала това - предлагат ми само фронта и на байерн, ако не се лъжа
тъй като ползвам отстъпки и прочие, не съм обърнала внимание дори като цена как е

ПП тая бълха я пипнах без гоненици за врата, което значи, че е била бая омаломощена, но пък ми се стори, че мърдаше малко - както и да е, алармата така или иначе ми дрънчи в главата, така че уикенда се дезинфектираме и това е
а за терасата си мисля, защото тя е открита, хвърчат разни ..неща, пера, гъбъли, гонзовци, други парцали, боклуци и прочие, котаните имат там веце и подложки , така че мислех да измия основата, да не са се закеркенечили там -защото, както и ти спомена, все смятам, че понеже е открито няма сми

Двойната Лотхен
новак

Регистриран: 06.06.2011
От: Мъглявината Андромеда
    #2805648 - 10.06.2011 18:44 [Re: Си Ди]

Така и не ми става ясно по въпроса с бълхите ! Предишната ми котка беше " завъдила " , като имаш предвид , че въобще не е излизала навън ! Ветът каза , че се появявали от домашен прах ! Бая се усъмних ! Тоя като го взехме имаше - една позната от лечебницата ми даде пудра и ме ограмоти да залегна на белия чаршаф , да го напудря и да чакам ! То много и не чаках ... За две-три вечери ги излових ! Когато заведох сегашната си рожба да го кастрират , се притеснявах , че може от там да ми донесе нещо - размина ни се . Обаче ветът каза , че това за домашния прах било свободно съчинение за първия сняг !За сега ми е чист и отдавна не му слагам каишка .Къпя го два пъти годишно .
П.П.Кокерка ще ме коригира където греша

--------------------
Everything is possible beyond the invisible

КокеркатаМодератор
кучкарка

Регистриран: 29.11.2004
От: София
    #2805907 - 11.06.2011 12:27 [Re: Двойната Лотхен]

Бълхите ги носим ние, я в нечий панталон, я в ръба на обувката, я скочили по чантата, качулката.... Не е задължително да носим жива, порастнала бълха, може само яйце да сме донесли. И то да се излюпи
Но от прах не идват бълхите, споко.
И докато не хване няма нужда от външно обезпаразитяване.
А пък каишката е опасна, че каквито са маймуни може някъде да се закачи и да се самообеси. На котка само пудра или спот он

--------------------
Животните са По-добрите приятели на човека!!!

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 4 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Oli*, Кокерката 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 13527

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.023 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.