ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Животни

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Elle*
wrong
**

Регистриран: 15.06.2006
От: София
Добри ветеринарни клиники в София. Добри специалисти.
    #2079960 - 08.04.2008 23:47

Моля, препоръчайте ми добри ветеринари в София. Става въпрос за моето кученце, което има тумурно образувание и искам да се консултирам с добри специалисти, защото ми предстои трудно решение.

--------------------
Ние сме това, на което се правим, така че трябва да внимаваме на какво се правим.

К. Вонегът

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Proserpina

Регистриран: 26.01.2006
Re: Добри ветеринарни клиники в София. Добри специалисти.
    #2079981 - 09.04.2008 00:07 [Re: Elle*]

Здравей
Ще си позволя да спомена няколко ветеринарни лекари, които съм посещавала по различни поводи и от които имам добри впечатления. Разбира се, без претенции за изчерпателност и без да претендирам на 100%, че могат да намерят изход от абсолютно всяка ситуация.
Като добър диагностик мога да посоча д-р Борисов, чийто кабинет е в Бъкстон.
Харесва ми екипа от лекари в кабинет "Добро хрумване" в Зона Б-5. Освен, че са добри специалисти, са внимателни към животните и имат добър подход.
Д-р Нунова от клиника Св. Антим е прекрасен хирург.
Чувала съм много хубави отзиви и за лекарките от Итавет, макар аз да не съм ги посещавала лично.
Преди бях много доволна и от Байвет, но скоро не съм ги посещавала и не знам какво е нивото в момента.
Може и за други да се сетя по-нататък, но за най-сигурно ще ти дам на ЛС линк към място, където темата е широко дискутирана.
Желая успех в лечението на кученцето .

--------------------
http://www.animalsmatter.org/default.asp

Maz
ориентирана

Регистриран: 14.10.2004
От: Север
    #2081330 - 10.04.2008 11:43 [Re: Proserpina]

Дай линк тук, моля

Моето също е с тумори.

Може би и на някой друг ще му бъде полезно, докато не е станало твърде късно

--------------------
Выбpосить дypь из головы нетpyдно, но жалко!

Golden_Dust

Регистриран: 21.01.2008
    #2081343 - 10.04.2008 11:55 [Re: Elle*]

Д-р Борисов е изключителен специалист - http://www.vet-center.hit.bg/
Успех!

ГолЕмо Диване
чЮфстФителна

Регистриран: 13.02.2004
От: в стаята на откачалките
    #2081344 - 10.04.2008 11:55 [Re: Maz]

аз мога да препоръчам единствено ветеринарят,при когото водя моя куч. Ще ти дам координати на ЛБ,за да не го приемат за реклама.

--------------------
"Упорствай до тогава, докато твоите слабости станат твои особености"

Maz
ориентирана

#2081456 - 10.04.2008 14:06 [Re: ГолЕмо Диване]

Благодаря

Но ако е добър и свестен лекар, защо да не му направим и малко реклама?

--------------------

Реджи
старо куче

Регистриран: 08.12.2004
    #2081649 - 10.04.2008 17:56 [Re: Maz]

Преди 2 години Д-р Явор Йосифов оперира котката ми от тумор, тумора беше голям, котката на възраст а операцията тежка, и въпреки това сега е в много добро здраве и смятам че я чакат още много дълги години живот. Много съм доволна от този доктор. Кабинета му е на ул. Мизия 13. Ако се интересувате от телефона - на ЛС.

Elle*
wrong
**

#2081756 - 10.04.2008 20:13 [Re: Maz]

MAZ, от колко време са тези образувания?
Действай и не чакай, защото много бързо дават разсейки тези неща.
Днес бях в една хирургия при д-р Димов, главен асистент по хирургия. Само от едно посещение и вече мога да ви го препоръчам. Намира се в кв. "Стрелбище" на ул. "Нишава".
Който иска повече подробности, да ми пише на ЛБ.
Другите много добри специалисти са лекарите от клиника "БайВет" (зад х-л "Родина"), но те пък не настояха за операция толкова дълго време, та не знам... Иначе са страхотни, наистина!
MAZ, просто не отлагай. Вярваш ли ми, че всеки ден е от значение.
Пиши ми за подробности на ЛБ.

--------------------
Ние сме това, на което се правим, така че трябва да внимаваме на какво се правим.

К. Вонегът

ГолЕмо Диване
чЮфстФителна

#2081821 - 10.04.2008 21:42 [Re: Maz]

защото рекламата е забранена във форума.
ако някой се интересува - на ЛБ

--------------------

Maz
ориентирана

#2082117 - 11.04.2008 10:24 [Re: Elle*]

Момичета, ние сме с разсейките вече ...
От една топка на гърба, липома, която се е преродила в злокачествена.
Но докторите навремето всички ми казваха, че по-добре да не се пипа липомата, че тя е доброкачествена. Но явно с възрастта стана изменение на тъканите.
Сега става дума само за поддържаща терапия, защото при правилна храна и поддържане ще му дам просто още шанс да поживее малко повече.
Противотуморна лечебна храна сега му давам, имуностимулиращи, укрепващи и поддържащи препарати.
Така че ще потърся тези хора за консултация, дано да имаме шанс.

Благодаря ви на всичките за участие и съчувствие.

--------------------

Elle*
wrong
**

#2082187 - 11.04.2008 11:54 [Re: Maz]

Хайде сега, моля те, да ми напишеш и на мен в какво се състоят тези имуностимулиращи терапии.
Кои лекари ти ги назначиха, къде са разсейките, от колко време ги има и всякакви подробности, биха били от полза.
Ако искаш, пиши ми на ЛБ, ако искаш, го пиши и тук, за да четат всички, които имат нужда от тази информация.
Мен също ме съветваха да не пипам тумор, който не се развива, но сега пък ми казват, че съм закъснала много и не е трябвало да чакам...
Водя някакви абсурдни диалози с лекарите, в които се оправдавам за бездействието си, каквото всъщност не съм проявявала. На свой ред те ми отговарят "Ми да, тези неща са непредвидими, но вие не е трябвало да чакате толкова."

--------------------

К. Вонегът

Maz
ориентирана

#2082267 - 11.04.2008 13:50 [Re: Elle*]

Цитат:

тези неща са непредвидими

Точно там е разковничето и наистина никой, ама никой не знае накъде и кога и как ще се развият нещата

Ще пиша тук, защото мисля че на някой друг може да му бъде полезно. Или поне да хване нещата навреме - макар че всеки организъм е различен, и при животните при едни и същи терапии понякога показват различни резултати.

Значи, една липомка ни изби и стана от подкожна надкожна.
и тя е на такова неудобно място на гърба му, че той постоянно като легне я натъртваше и нараняваше, почна да избива и отвътре някаква течност.
Е, тогава вече реших да я третирам някак си, нашия местен доктор поизчисти мястото, прави инжекции противотуморни, витамини и то почна да се посвива. Обаче междувременно кучето почна да пие много вода, след това намаля и съвсем загуби апетита.
Първо, което заподозряхме - диабет, направихме изследвания - не. После - бъбречна недостатъчност, после панкреаса, но изследванията не показаха нито една от болестите.
Накрая в Плевен стигнах да един лекар, който имаше нов съвременен апарат за кръвни изследвания специално за животни, та той ни установи 4 пъти! наднормен един от чернодробните ензими.
Каза, че може да има и в другите меки тъкани разсейки, но няма как да се открият сега.
А цялата работа е тръгнала от там, че не трябваше да пипаме туморчето. Каза, че тези кожни тумори са непредсказуеми като ядрени реакции - я ги пипнеш, я моментално се "взривяват" и пускат разсейки къде ли не. Дори и операцията по премахването им не е препоръчителна, защото резултатът ще е същия.
Та такъв ни е резултат
Слага му 5 инжекции Имунофен, руско, само една фирма го внася, но го знаят докторите. Витамини, котозал - за черен дроб и имунитет също, после слага една някаква тайна инжекция, от която той се подобряваше, но за кратко, която се слага веднъж седмично. Не каза каква, но мисля че АДС-2, то е биостимулатор (но не съм сигурна).
Ще питам нашия доктор каква инжекция му слага точно под тумора, за да се свие и позасъхне, забравих вече названието. то ако беше само едно...
Но, всъщност, има доста препарати сега и добри ветеринарни лекари ги знаят.
Ние заедно с моят Артур доизживяваме последните дни, не знам колко му остава - колкото, толкова.
Затова исках да попитам и за още нещо, какво мога да направя.
Правя сама вече и инжекции, и системи, виртуозно научих се да го храня с топки от хляб и тази противотуморни суха храна, натопени в мляко.
Ако имаш още въпроси - питай.
Каквото знам ще ти кажа

--------------------

linchen
неориентиран

Регистриран: 28.01.2009
    #2296598 - 28.01.2009 19:59 [Re: Proserpina]

Здравейте!
Бих искал да ми препоръчате специалисти в областта на туморните образования, както и в отстраняването им. Притеснението ми е от възрастта на кучето ми ( 12 год.), на което му предстои операция за отсраняване на туморно образование. Виждам, че има добри отзиви за д-р Борисов, както и за специалистите от "Байвет". Но все пак бихте ли ми дали повече информация? Благодаря!

Proserpina

Регистриран: 26.01.2006
    #2297972 - 30.01.2009 12:18 [Re: linchen]

Здравей,
Според мен в случая по-важно е каква упойка ще се използва ако се стигне до операция. Мисля, че за възрастни животни се препоръчват инхалационните упойки. Д-р Димов ни е оперирал котка на 11 години с такава упойка и всичко мина идеално. За Байвет последните ми впечатления са, че операциите така или иначе им ги прави д-р Нунова от Антим I, така че ако ще ходиш за операция в Байвет, то по-добре направо ходи в Антим. Не знам дали от миналата година насам не са си намерили собствен хирург. Може да ми е леко остаряла информацията. А доктор Димов работи и във ветеринарния факултет и в частния си кабинет в квартал Стрелбище. За него съм чувала само положителни отзиви.

--------------------
http://www.animalsmatter.org/default.asp

Toppolinka
Кисела ,но влюбена
**

Регистриран: 19.01.2009
    #2297996 - 30.01.2009 12:50 [Re: Proserpina]

Аз съм с 2 ръце за д-р Борисов

--------------------
Мше

DarkInversion
perkele

Регистриран: 06.01.2005
От: Бургас
    #2366585 - 03.05.2009 13:08 [Re: Toppolinka]

Здравейте!
Можете ли да ми препоръчате ветеринар,който разбира от гризачи?Ходих при няколко,но те почти нищо не знаеха за гризачите.

--------------------
...и ето,аз видях блед кон,и името на ездача беше Смърт,и Адът вървеше подире Му...

kratuna
старо куче

Регистриран: 30.06.2009
    #2473889 - 04.10.2009 13:03 [Re: Maz]

Ох, и ние имаме същия проблем. И във вторник сме на операция.

Преди две-три години му се беше появила една бучка на вратлето, която много бързо нарастваше и затова я махнахме, въпреки че тогава докторът не настояваше. Мина безпроблемно. Обаче наскоро се сдобихме с нова - този път на гърба, която за около месец утрои размера си. Този път докторът каза, че трябва да се оперира възможно най-скоро. Като капак, заради възрастта му този път няма да е с пълна упойка. Все се надявам да се окаже пак нещо безобидно.
Само да не стане вместо да изпишем вежди....

vikol
неориентиран

Регистриран: 25.10.2009
    #2489366 - 25.10.2009 09:56 [Re: Maz]

искам да изкажа възмощението си от клиниката 101 делматинци.само взимат пари и нищо.кучето ми от както му направиха биопсия е толкова зле че всеки момент ще умре.перфектни иследвания а те искат втора биопсия защото не се разбрало.има заболяване на лимфните възли -но само на врата,дави се от собствената слюнка.какво да правя даите съвет

КокеркатаМодератор
кучкарка

Регистриран: 29.11.2004
    #2489368 - 25.10.2009 10:02 [Re: vikol]

Потърсете незабавно второ мнение в друга клиника, щом не ви харесва как ви лекуват кучето в сегашната.

--------------------
Животните са По-добрите приятели на човека!!!

Bubachko
тя

Регистриран: 10.06.2005
От: на тръстиката
    #2489528 - 25.10.2009 16:16 [Re: DarkInversion]

На улица Иван Вазов посока Раковска, малко след Спортната палата от лявата страна има клиника (на самата улица) и са вещи за гризачи, пилци и влечуги.

--------------------
http://www.sosbg.org

vikol
неориентиран

Регистриран: 25.10.2009
    #2497353 - 03.11.2009 09:20 [Re: vikol]

ПИША И ПЛАЧА-СНОЩИ МОЯ ПИТ ПОЧИНА В РЪЦЕТЕ НА СЪПРУГА МИ.Измъчиха момчето ми като ни даваха надежди и го лекуваха 6 месеца и казваха оправя се ,оправя се.ДЪЩЕРЯ НИ започна да и става лошо при гледката а аз не исках да се прибирам в къщи.МЪКАТА Е ГОЛЯМА .СЪВЕТВАМ ВИ АКО КУЧЕНЦЕТО Е ЗЛЕ ДА ГО ПРИСПИТЕ ЗА ДА НЕ СЕ МЪЧИ .

Fiorela
отнесена

Регистриран: 31.05.2005
    #2548647 - 08.01.2010 13:17 [Re: vikol]

Търся добър ветеринар в Перник, за кастриране на женско коте.
Моля да ми препоръчате някого, за когото имате лични наблюдения и сте доволни!
Благодаря

--------------------
"От гледна точка на биологията, ако нещо ви хапе, то е предимно от женски пол" - Скот Круз

kiril_g
неориентиран

Регистриран: 20.02.2010
    #2579263 - 20.02.2010 13:07 [Re: Elle*]

Пиша на всички, за да предпазя някой друг от това, което се случи на мен. Имах куче (за съжаление в минало време). Животинката се разболя преди месец-обилно повръщане. Тръгнахме по клиники и се спрях на Зооцентъра на околовръстното шосе на разклона на Суходол. После разбрах каква грешка съм направил. След няколко посещения диагнозата се промени от евентуално чуждо тяло, коклюш до не знаем какво му има. Не съм с медицинско образование, но някои неща ме потресоха. "кучето ви е болно от коклюш, като оздравее ще му дадем и васкина" Всеки знае, че след преболедуване на подобно заболяване се развива естествен имунитет и да се предлага ваксина е безумие. Направиха се милион снимки, не коментирам цените-когато едно мило животинче те гледа безпомощно не се мисли за това. Кучето се влошаваше с всеки изминал ден и последното предложение беше да го отворят, за да разберат какво му е. Това разбира се преля чашата и започнах да се ровя за добра клиника. Отидох в АНИМО в Младост-диагнозата бе ясна след 2 часа-бъбречна недостатъчност. Казах, че няма голям шанс, но направиха и невъзможното. За съжаление животинката си отиде, в голяма степен поради пълната некомпетентност на "д-р" Илиян Христов от въпросния зооцентър. Пиша това с една цел-да предпазя други хора-в никакъв случай не ходете в Зооцентър на околовръстното. Не искам да агитирам за Анимо, прочетох и негативни мнения, към нас хората се отнесоха мило и с грижа.
Пожелавам на всички да не се налага да водите любимеца в която и да е клиника с надеждата да го спасят.

ГолЕмо Диване
чЮфстФителна

#2579485 - 20.02.2010 22:37 [Re: kiril_g]

аз пък съм чела много,ама много подобни обвинения,които се отнасяха за клиника "Анимо"

--------------------

nousha
вещичка

Регистриран: 12.09.2002
    #2579744 - 21.02.2010 17:44 [Re: ГолЕмо Диване]

И аз бях чела много негативни неща за "Анимо" и винаги старателно съм ги избягвала, но веднъж се наложи да отида - единствената денонощна клиника, поне в района, а Дара в 1 посреднощ започна неистово да тръска глава - като при осил и просто нямаше как. Не коментирам цените, в такива моменти не си броиш парите, обаче яко се скарахме с доктора Искаше да я упои, за да прегледа ухото, аз пък не исках поредната упойка, ама накрая кандисах, какво да се прави. Оказа се отит, изписа ми там каквото трябва и след като свършеше лекарството, трябваше да ида на преглед. Ами не отидох, отидох си при моя си лекар, определено не ми хареса отношението на доктора към МЕН, не към животното (към мен беше като по подразбиране към глупав собственик, който хал хабер си няма от нищо - аз претенции нямам, но съм завършила биология). Но не мога да се оплача от лечението и отношението към Дара. Реших да го напиша, защото това наистина е единствен избор при спешни случаи нощем

--------------------
On ne voit bien qu'avec le coeur. L'essentiel est invisible pour les yeux.

Словеса и други писания

КокеркатаМодератор
кучкарка

#2580093 - 22.02.2010 13:34 [Re: nousha]

Анимо отдавна имат лоша слава, къде заради неразбирането на стопаните, къде заради някои лекари... може би истината е някъде по средата.

Но вече не е единствен избор. Клиника Син кръст е сравнително близо в района, а за района по към центъра клиника Свети Антим също е денонощна. В още няколко клиники отварят посред нощ при спешни случаи и имат денонощни телефони.

Колежке, ако не е тайна къде сте завършила биология? Винаги се радвам да се запозная с хора с близки интереси.

--------------------

nousha
вещичка

#2582956 - 26.02.2010 18:49 [Re: Кокерката]

Съвсем бях изключила за Син кръст. За там не съм чувала мнения, но съм ходила веднъж, едната ми котка много повръщаше и не знам защо точно до там стигнаме за снимка на стомахчето, с "направление", естествено Не беше зле.
Интересното става, като съм в Бургас - прекарваме известно време и там - много е зле градът по отношение на денонощни клиники и добре заредени зоомагазини В 8 сутринта след дълга разходка в Морската Дара успя да си направи проблем 2 минути, преди да се приберем - преди 9 часа нямахме шанс да ни се окаже помощ
Но да не се отплесвам от темата.
Завършила съм в доброто старо СУ, първото ми вишу е от Биологическия - бях започнала да уча във Франция, кой ме би да се връщам, не знам, но с целия си акъл се стоварих в този факултет Акъл, акъл...

--------------------

Словеса и други писания

КокеркатаМодератор
кучкарка

#2583339 - 27.02.2010 14:41 [Re: nousha]

Потърси из нет-а телефони на лекари от бургас, знам, че клиника отворена няма, но ако е спешно хората идват на работа по-рано /или през нощта/.
Значи си ми истинска колежка, леле, страшно се радвам, че се намерихме. Не знам кой за какво те е бил, ама да си учил в този факултет си е голямо щастие, макар доста неща да му куцат

--------------------

nousha
вещичка

#2583671 - 28.02.2010 01:42 [Re: Кокерката]

Всичките телефони ги знам и съм ги събрала и точно като ти потрябва... Имам точно два случая, когато съм се нуждаела от ветеринар в Бургас извън рутинните ваксини, прегледи, купуване на обезпаразитяващи и пр. Първият Дара беше настинала и кашляше, изкара ми акъла, мислех, че има нещо полепнало в гърлото - точно нощта, когато започна, се оказа, че всички лекари, дали телефоните си като денонощни и/или визитации по домовете, не ги вдигат или са изключени. Единственият, който вдигна, ми каза, че са на конгрес във Варна и няма да стане моята работа. На другия ден - събота, отидохме в работеща клиника (това да работи в събота също е лукс - мисля, че са най-много две такива, едната от които Вива Вет) и се оказа просто настинка, но цяла нощ се мъчихме двете - аз от притеснение, тя от кашлица. Вторият път е този, който споменах, в 8 часа - напречно на кътниците й заседна парче дърво, пълен ужас докато разбера какво й има. Клиниката, която на всичкото отгоре е срещу нас, и пише, че е денонощна и има визитации по домовете - обаждам се, лекарят ми каза, че днес и утре просто няма да работи и един вид - да се спасявам. Аз в това време не знам какво му има на животното, което си дере венците с лапи и се гърчи. Във втората клиника не вдигнаха - отново уж с подобни услуги - третата ми казаха, че лекарят още не е дошъл, към 9 да дойда и точка. Тя е на 2 пресечки от нас. Заобиколена съм с ветеринарни кабинети, които не ми вършат никаква работа. Не знам трети път ако ми се наложи, не дай боже, да търся нещо такова...

Иначе - аз не обичам факултета, ама никак Когато си взех държавния изпит, си казах - никакво учене повече тук и правих второ висше в съвсем друг факултет. Такова изпиляване на нерви, хабене на време, неразбория, остарели методи и мислене, абсурди... А най-неприятното беше, че вече бях учила 3 години в съвсем различна система и просто ми бодяха очите тези неща. Самата наука страшно харесвам и си учех с желание, но има твърде много неща, от които съм, меко казано, недоволна в БФ. Слава богу, имаше и хубави неща Ти чиста биология ли си (аз - да)? И на мен ми е много приятно да се запознаем, особено след като - ако имаш кокерка - и кучетата ни са малко братовчедки Моята е диво блатно куче, познато на кинологията под кодовото наименование "ирландски сетер"

--------------------

Словеса и други писания

КокеркатаМодератор
кучкарка

#2583718 - 28.02.2010 10:59 [Re: nousha]

Ужас.. ветеринар да не ти потрябва....В Бургас...
Не го разбирам това... Аз ако съм вет и от другия край на града ще дойда, само да помогна, спася, а ако по някаква важна причина не мога, то поне по телефона бих дала предложения къде и какво да се гледа /то аз и без да съм вет вече от опит знам да търся какво ли не къде ли не из уста, уши, очи, лапи и прочие/.... Да си лекар би трябвало да е призвание, а не само за изкарване на пари....

А за БФ съм напълно съгласна с мнението ти. Нещата в по-голямата си част все още са такива. Е, вече има отделни хора, които се откъсват от старата система, ама като цяло желание за модернизиране на мисленето няма. Но аз от 5 клас искам да уча биология, опитах в НБУ, там пък други неща ми избодоха очите и реших, че БФ е по-малкото зло. В крайна сметка те да ми дадат дипломата и основата за знанията, а аз си ги ползвам както ми харесва. Освен това поради същите причини реших, че няма смисъл да вися по цял ден/седмици/месеци там и записах задочно. Само биология съм, да. 4 курс в момента. И имам кокерка. И обожавам сетери

--------------------

РоШаВаТа ГаРгА
ентусиаст необуздан

Регистриран: 22.03.2006
От: Големото гнездо
    #2601911 - 03.04.2010 12:31 [Re: Elle*]

Интересувам се от Ваши препоръки за лекар, ветеринарен. Изчетох темата. Н амоята писнака откриха тумори "злокачествени", както ми съобщи доктора!!! И по телефона ме навива за химеотерапия. И вече идва диелмата - къде? Оперирах ами котанката на 21.04.2010 в АНИМО. Много трудно излезе от упойка. Но за мен тези момчета и момичета там са основно да ни съборат паричките. Както и докторчетата в 101 любимци (Овча купел). МОЛЯ за помощ! Имал ли е накой подобен проблем с писанката и как е намерил изход?

--------------------
“Не, на този смешен свят не бива да му се отдава почитта да бъде приеман сериозно!”

КокеркатаМодератор
кучкарка

#2603275 - 06.04.2010 14:47 [Re: РоШаВаТа ГаРгА]

А защо не сте доволни от двете клиники? Какво не ви е харесало в екипа, лечението, диагнозите?
Няма идеална клиника. За нито една клиника не може да се каже, ето тези разбират от всичко, нито едно животно не е умряло при тях.
За всяка клиника може да се намери човек, недоволен от изхода на заболяването на животното си и под натиска на емоции да напише, че не е доволен и че елакрите са некадърни. В повечето случаи това не е вярно, а обвиненията са безпочвени, направени под влиаяние на мъка или понеже собствениак не е лекар не е разбрал диагнозата и начина на лечение.
Препоръката за клиники винаги е нож с две остриета.
Но аз обикновено препоръчвам големи клиники,в които работи повече от един лекар и имат поне някаква апаратура.
Такива са ДОбро хрумване, Ита вет, Свети Антим, Син кръст, Доверие.
Можете да поискате от всяка второ мнение на лекар, след предоставени нему изследвания, снимки, резултати и при събиране на две еднакви мнения да приложите предложеното лечение.
Отсега обаче казвам, че рак, при котки, никога не се излекува напълно, често лечението е тежко, ако е злокачествено образованието фаталния изход само се забавя във времето. Ако е доброкачествено се печелят няколко годинки в добрия случай, докато не се появи пак. Затова за съжаление трябва да ви предупредя да не очаквате чудеса от който и да е лекар.
Успех в лекуването все пак и дано спечелите много годинки за вашата маца.

--------------------

РоШаВаТа ГаРгА
ентусиаст необуздан

Регистриран: 22.03.2006
От: Големото гнездо
    #2603301 - 06.04.2010 15:39 [Re: Кокерката]

Благодаря за отговора!!! Права сте и не оспорвам мнението Ви. Подразни ме отношението на лекарите, на някои от лакарите. Млади момчета и момичета са, искат да се наложат - прекрасно е. Но се разминават в мненията си, а това винаги се вижда, особено от изтръпналия стопанин на животинката. И ние стигнахем да извода за големите клиники.
Благодаря още веднъж за отговора Ви!

--------------------
“Не, на този смешен свят не бива да му се отдава почитта да бъде приеман сериозно!”

КокеркатаМодератор
кучкарка

#2603311 - 06.04.2010 15:51 [Re: РоШаВаТа ГаРгА]

Съжалявам, че само с това мога да помогна.
Надявам се да имате успехи в лечението, която и клиника да изберете.

--------------------

kote 26
неориентиран

Регистриран: 05.10.2010
    #2702292 - 05.10.2010 18:53 [Re: Elle*]

Препоръчвам кабинета на д-р Георги Узунов в квартал Банишора на ул.кавала 40 Б.Работи със съпругата си,която също е ветеринар.Освен че,са добри специалисти,са изключително внимателни и отзивчиви.И мога да добавя нещо,което не е маловажно-интервенциите и манипулациите не са скъпи на фона на другите кабинети и клиники,които съм посещавала.Няма да сбъркате ако изберете тях.Гласувам с четири лапи!!!!!

Мария Петрова
неориентиран

Регистриран: 14.12.2016
    #3380770 - 14.12.2016 22:39 [Re: Elle*]

Привет.Искам да препоръчам Д-р Атанасова и Д-р Станоев от Ветеринарна клиника "Свети Серафим".Те установиха,че кучето ми беше изяло една гумена топка.Оперираха го и мойто съкровище се възстанови много бързо.Определено съм с две ръце за тях!

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 7 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Oli*, Кокерката 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 26634

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.033 seconds in which 0.009 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.