ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Животни

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
pulipam
аз и две бонбончени

Регистриран: 14.01.2004
От: БГ–- Хамериката
Re: Бой с питбули.
    #959662 - 16.09.2005 14:46 [Re: MIK]

Не ща!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
MIK
Нерегистриран

#959673 - 16.09.2005 14:55 [Re: pulipam]

Аz също бих искала хората да се променят,но след като това е невъzможно,колкото и да ми е неприятно ще трябва няколко породи да си го отнесът,zаради тъпотията на 4овекът

X-tended
agriolouloudo

Регистриран: 15.10.2004
От: София
    #959715 - 16.09.2005 15:11 [Re: smoke]

гарантирам ти че ако има такъв закон ще се намери кой да съобщи на съответните органи за твоето куче. освен това най лесно е да се назначи експертна комисия която след оглед на кучето да каже каква порода е.
гориш

КокеркатаМодератор
кучкарка

Регистриран: 29.11.2004
    #959922 - 16.09.2005 17:10 [Re: X-tended]

Оххх, въведе ли се такъв закон, задължително ще има и орган, който да следи за спазването му, и вярвайте хората няма да са събрани от кол и въже, а ще са поне обучени, което означава, че няма начин да сбъркат пит със стаф. Което автоматично води до .... "гориш" както каза колегата Просто няма измъкване в такива ситуации. Аз лично съм много ЗА такъв закон, нямам нищо против хората, които си отъглеждат такива породи за домашен любимец, но кофтито е, че всякакви луди могат свободно да си вземат такова куче, и да го превърнат в убиец и няма как да се разбере при продажбата на кучето, че то ще стане "убиец". Затова се правят такива закони. И аз съм много ЗА!

--------------------
Животните са По-добрите приятели на човека!!!

smoke
почетен член
**

Регистриран: 20.07.2005
    #959970 - 16.09.2005 17:55 [Re: onion]

abе говедо траи си там бавно превклучеам от латиница на кирилица и обратното

smoke
почетен член
**

#959973 - 16.09.2005 17:58 [Re: X-tended]

Цитат:

гарантирам ти че ако има такъв закон ще се намери кой да съобщи на съответните органи за твоето куче. освен това най лесно е да се назначи експертна комисия която след оглед на кучето да каже каква порода е.
гориш

hehe 1-vo boi6tata s pitbuli sa mn skyps sport moga da vi kaja az po veroqtno i po dobre 6te e ako se naloji ne6to kato pregled na ku4eto prez opredeleno vreme i ako se dokaje 4e e puskanao da boi togava da se otnema otkolkoto a horatq koito se zanimavat profisionalno s tova mogat smao da im cunkat zadnicite poznavam hora koito ot 1 ma4 vzimat 10hilqdi evro za kvo da si govorim :P am )))

X-tended
agriolouloudo

Регистриран: 15.10.2004
    #959982 - 16.09.2005 18:08 [Re: smoke]

точно заради тези големи пари които се въртят такъв контрол е невъзможен. не бива да се оставя вратичка която ако платиш на правилния човек да можеш да ползваш. докато тези кучета имат стопани такива като теб трябва да са забранени!

Oli*Модератор
ангажирана

Регистриран: 05.08.2003
    #960088 - 16.09.2005 20:04 [Re: smoke]

Цитат:

abе говедо траи си там бавно превклучеам от латиница на кирилица и обратното

Айде по-полека с тона към другите потребители, че да не стане случка

--------------------
"Животът е огледало - усмихни му се, за да ти се усмихне и той!"

smoke
почетен член
**

#960209 - 16.09.2005 22:25 [Re: Oli*]

izvinqvam se ...
vij az ne sam za boi6tata s pitbuli porosto ... komentiram na vyn kadeto sa razre6eni tezi boi6ta si ima pravila ako ku4etata se zahapqt na slabo mqsto se osvobojdavat nikoi nqma pravo da vika na ku4etata dokato se biqt a kamoli da gi bara ... i az nesam za tezi boi6ta no po princip pitbula e ku4e koeto e syzdadeno za da se bie!!! za tova e syzdadeno receptorite za bolka sa mn po na dylboko raspolojeni i poradi tazi pre4ina ne vinagi 4uvstvat bolka kogato se zahapqt za razlika ot drugite ku4eta pitbulite sa poroda koqto nqma to4na harakterristika razmeri na glavi formi i t.n tova e ma6ina za boi pak kazvam 4e nesam za boi6tata s pitbulli vyrpeki 4e i az sam puskal moeto ku4e prosto ne e priqtna gledkata vystanovitelniq proces na jivotnoto (( ina4e v boq e qko kogato ku4eto ti ma4ka no na drugiq den kato go vidi6 naduto cqloto i ti stava gadno i edva li 6te narpavi6 gre6ka da go pusne6 otnovo ako to samoto ne izqvi jelanie i nqma hys ako pitbulla ima sarce ne bia4 neka byde taka se syzdavat rekordi znaete li kade e nai dylgiq boi v SVETA koito e prodaljil 5h i nqkvi minuti tuka v bylgariq e informativno vi go kazvam are 4ao

MIK
Нерегистриран

#960227 - 16.09.2005 22:38 [Re: smoke]

Не съм сигурна,4е има страни в който са поzволени бойщата с ку4ета,по скоро има такива където не са zабранени поради липса на zакони,но повярвай ми нито в една бяла страна няма подобно нещо като правила zа бой,просто в Европа освен на Балканите ,никъде няма подобни иzдевателства над животните

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 6 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Oli*, Кокерката 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 21374

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.047 seconds in which 0.027 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.