ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Животни

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Анонимен
Нерегистриран

Re: Бой с питбули.
    #90218 - 23.06.2003 00:37 [Re: Acho]

И двата ли са твои или само единия?

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Спец
Нерегистриран

#90338 - 23.06.2003 13:35 [Re: Анонимен]

Всеки глупак може да гледа питбул.Не е престъпно ако той не гледа.

Еличка-Меличка
Нерегистриран

#90347 - 23.06.2003 14:06 [Re: Спец]

Бе не всеки глупак може
много грижи искат животинките, много тичане с тях да си изразходват енергията, много време отнема правилното им обучение.
А тоя, дето си изпуснал питбула /и кучето нахапало горката жена/ е за разстрел. Моето куче как не се отдалечава на повече от 5 крачки от мен като излизам? И как все още не е ухапало човек /уличните кучета ми е по-трудно да ги спасявам ако му скачат - трудно, но не невъзможно /. Е, въпросът стои по малко по-различен начин ако някой замахне към мен - кучето ми "алергично" към резките движения. И дълбоко съчувствам на всички крадци, които ще се опитат да влязат вкъщи, когато само кучето е там.

Анонимен
Нерегистриран

#90424 - 23.06.2003 19:13 [Re: Спец]

никой глупак не може да си позволи да гледа питбул,а ако много му се иска,умните около него ТРЯБВА да го спрат,защото тогава действително ще има откъснати глави...ПРЕСТЪПНО Е "ГЛУПАК" да гледа питбул.Поздравявам Еличка-меличка избора на порода е отличен!

SAN SATANAIL
апатичен
**

Регистриран: 30.05.2003
От: Комшия съм по комшийски на лам...
    #90433 - 23.06.2003 20:10 [Re: Анонимен]

та кое казваш е отличното на породата?
естетичната красота? или интелекта???
все едно да сравняваме правец осем с IBM ThinkPad R21m

--------------------
Всички права запазени!Цитат или принтиране на част или цяла тема се наказва с бой по дупето

Анонимен
Нерегистриран

#90480 - 24.06.2003 00:15 [Re: SAN SATANAIL]

Ти с какво го сравняваш?Да не би с немската овчарка дето я е страх от пекинезите?

SAN SATANAIL
апатичен
**

Регистриран: 30.05.2003
От: Комшия съм по комшийски на лам...
    #90491 - 24.06.2003 01:08 [Re: Анонимен]

смешко

--------------------
Всички права запазени!Цитат или принтиране на част или цяла тема се наказва с бой по дупето

Еличка-Меличка (Анеле)
средностатистическа

Регистриран: 12.02.2003
От: Тук,
    #90581 - 24.06.2003 13:39 [Re: SAN SATANAIL]

Към Анонимен и Партизанчето

Значи ... ще съм напълно откровенна - ОБОЖАВАМ котки
нямам нищо против кучетата, просто - ОБОЖАВАМ котки
и милото кученце вкъщи (какво като е куче - обичам си го и това си е) също изпитва интерес към котките. Но неговия интерес е в по-кулинарен аспект, ако се сещате за какво говоря. За това котка си нямам.
Не аз избрах породата, а брат ми - аз просто се нагодих към необходимите за отглеждането на животинката условия - по неведоми причини кучето от "на брат ми" стана мое.
Кучето ми е красиво и умно. Или поне добре възпитано. Или и двете. Който и да е от отговорите ме устройва напълно.
Може би тук е мястото да кажа, че по-умни от питбулите са ротвайлерите. Ето го и примера
Ситуация 1
Оставяме питбул да пази склад. Влизат крадци - да речем двама на брой (не са екипирани с огнестрелни оръжия, защото ако са - това решава проблема с кучето пазач много бързо). При което питбула подгонва единия от крадците, на където и да побегне той. Дори и извън склада. Много са упорити кучетата и това си е. Другия използва диверсията и си тръгва натоварен с каквото там им е трябвало.

Ситуация 2
Ротвайлер пази склад. Влизат крадци. Кучето ги гони до пределите на склада и не отлепя по-далеч от границите на определеното място за пазене.

Не казвам че няма друга по-умна порода (освен ротвайлерите) от питбулите - просто за тях се сетих в момента.

А пък всички имаме различни "естетически" разбирания за кое било красиво и кое не.

--------------------
Нека вали ...

Анонимен
Нерегистриран

#90600 - 24.06.2003 14:33 [Re: Еличка-Меличка (Анеле)]

Аз предлагам на всички които черпят "достоверна информация" за кучетата от породата питбул от последната страница на вестниците да опитат да пообщуват малко с някое такова куче,но задължително след разрешение от стопанина и без някое неврозно помиярче наблизо,вярвайте ми ще останете изненадани и то много.Дяволът не е толкова черен погледнат отблизо. А когато прекарате поне няколко часа в компанията на питбул ще имате поне морално право да споделите личните си впечатления,а не да повтаряте и украсявате чужди глупости

Анонимен
Нерегистриран

#90601 - 24.06.2003 14:40 [Re: SAN SATANAIL]

Досега съм имал четири кучета и пряко съм участвал в обучението на поне още 40 и всичките мислеха така!

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 6 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Oli*, Кокерката 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 21375

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.025 seconds in which 0.006 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.