ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Животни

Страници: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
betina
неориентиран

Регистриран: 17.06.2005
От: Plovdiv
Re: Пак имам питане за зайчетата....
    #911462 - 11.08.2005 21:44 [Re: One and Only]

Срашно съжалявам за случилото се,аз го изживях веднъж и страшно ти съчувствам защото знам какво е.Моето зайче,почина най-вероятно от същата болест,нищо не можаха да направят лекарите.Аз излекувах болката си донякъде като си взех друго такова пухче,намерих същата майка от която ми беше 1зайче,така че са сестрички.А най-невероятното е че то е родено в деня в който почина другото зайче.Много съжалявам...

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
One and Only
неориентиран

Регистриран: 28.03.2005
    #912052 - 12.08.2005 09:34 [Re: betina]

Да, но аз някак си не мисля да си взимам друго зайче. Друго животинче - да, но... не и зайче. След известно време може и да си променя мнението, знае ли човек! Всъщност с мъж ми искаме да си вземем кокерче(на него скоро му умря кучето), но пък чакаме да се преместим в другото жилище и чак тогава. Абе дълга история...

betina
неориентиран

Регистриран: 17.06.2005
От: Plovdiv
    #913708 - 13.08.2005 13:17 [Re: One and Only]

Аз също в началото не исках и да чуя за друго зайче,много се страхувах да не се случи същото и с него.Първо бях решила куче,/или кокер или голдън/ но изисква много време и място ,а в момента скоро ми предстои местене така че отпадна.Спрях се после на Персиика,но беше такъв сезон че нямаше котила.Накрая отсамо себе си стана,издирих човека който ги развъжда/моята зайка е клепоуха/ и щом я видях се влюбих.Не съжалявам,защото тя е най-любвеобвилното животно което съм срещала,постоянно ме ближе и целува,страшно е кротка и почти не прави бели.Държи се като котенце,все заляга да я галят,научи се да ходи на тоалетна,можеш да я прибереш като трябва да излезеш.А от скоро е голяма атракция в къщи,направо е за цирка, с една голяма топка за волейбол пада голямо гонене ,бутане,търкаляне,не съм предполагала че толкова ще и хареса и занимава с нея.Каквото и да решиш успех!

Страници: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 10 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Oli*, Кокерката 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 2520

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.02 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.