ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Образование и Наука » Философия

Страници: 1 | 2 | >> (покажи всички)
tired

Регистриран: 15.02.2009
Къде изчезна georid?
    #2567857 - 03.02.2010 08:39

Той беше забавен

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
ne znaem cqlata istoriq
гад непоносима

Регистриран: 30.08.2008
От: Някъде,наполовина.
Re: Къде изчезна georid?
    #2567858 - 03.02.2010 08:42 [Re: tired]

Темата за изчезнали съфорумци ли е или само за този точно,та да знам кое би определила като спам.

--------------------
Няма ситуация без изход.Това е само пауза между две хрумвания.

По-добре да забравям,отколкото да не помня!

tired

#2567861 - 03.02.2010 08:46 [Re: ne znaem cqlata istoriq]

Цитат:

Темата за изчезнали съфорумци ли е или само за този точно,та да знам кое би определила като спам.

Трябва да дефинираш "съфорумци", за да мога ти отговоря на въпроса. Ти например съфорумка ли си, в този форум?

Casiopeq
summer wine
**

Регистриран: 26.08.2009
От: София
    #2568122 - 03.02.2010 13:12 [Re: tired]

Цитат:

Цитат:

Трябва да дефинираш "съфорумци", за да мога ти отговоря на въпроса. Ти например съфорумка ли си, в този форум?

а ти?

или си обикновена.... форумка...

а иначе.. по "темата" ТИ: не знам.

но обещавам един ден, в твоя чест, заради оригиналността ти в измисляне на ТЕМИ, да пусна тема ТУК "Къде ли ще изчезне rebecca? МОЖЕ ли, в потенция ли е, rebecca, да изчезне?"

--------------------
"The pause is a Part of the walk" DEWAR`S

ВНИМАНИЕ!
Всеки е свободен да си бере лайка-та.

tired

#2568176 - 03.02.2010 14:55 [Re: Casiopeq]

Цитат:

Цитат:

Цитат:

а ти?

или си обикновена.... форумка...

а иначе.. по "темата" ТИ: не знам.

но обещавам един ден, в твоя чест, заради оригиналността ти в измисляне на ТЕМИ, да пусна тема ТУК "Къде ли ще изчезне rebecca? МОЖЕ ли, в потенция ли е, rebecca, да изчезне?"

Със сигурност на никого в този форум не би хрумнало да пусне тема "къде изчезна касиопея" или "къде изчезна не знам цялата история". Споделям едно всеобщо недоумение: какво въобще правите в този форум? Останалите спамери ги повика сеньора с репликата си за форум "Откачалки". А вас кой ви повика, какво ви привлече в този форум, и в частност, в тази тема?

Доста хора са писали тук, не всеки от списващите ми е бил симпатичен или съм намирала за мъдри идеите му. Трудния ни тормозеше с неговите "същности". Психагога имаше белетристичен талант, но също така силно изразена склонност към агресивност - се налиташе да троши нещо и да влиза в двубои. Хамил нямаше нито един пост, с който да съм съгласна или да намиран за особено мъдър. Не би ми било хрумнало обаче да ги нарека спамери. Всеки философстваше, колкото и както можеше.

Вие двете обаче какво въобще търсите тука???

Ако този форум ви е чак толкова интересен, че не можете да се разделите с него, от една страна, а от друга, нямате абсолютно нищо смислено за казване, моля, преместете в темата за спама. Дори да не философствате в нея, поне ще ни снабдявате с пресен материал за по-нататъшни размишления и анализ

Casiopeq
summer wine
**

Регистриран: 26.08.2009
От: София
    #2568183 - 03.02.2010 15:04 [Re: tired]

благодаря ти за споделеното.

Но, странно не си отговорила на ЛеснияТ ми въпрос.

Следващото не толкова странно е, как си със саморефлексията?

минавало ли ти е през ума ТИ самата как се представяш в тоя форум?
И защо ли хората, които изброяваш и са писали преди, ВЕЧЕ НЕ Пишат и НЕ философстват, пък било и по техния си начин?

Е тогава няма да е нужно да отваряш НЕфилософски теми във Философския форум... ами примерно напиши една лична на който те интересува.. и може да ти отговори, ако има желание човека!

не мога да повярвам, че се обръщам към теб... баси даже не съм поркала...

--------------------
"The pause is a Part of the walk" DEWAR`S

ВНИМАНИЕ!
Всеки е свободен да си бере лайка-та.

ne znaem cqlata istoriq
гад непоносима

#2568184 - 03.02.2010 15:04 [Re: tired]

Цитат:

Ако този форум ви е чак толкова интересен, че не можете да се разделите с него, от една страна, а от друга, нямате абсолютно нищо смислено за казване, моля, преместете в темата за спама. Дори да не философствате в нея, поне ще ни снабдявате с пресен материал за по-нататъшни размишления и анализ

Аз с удоволствие бих,ама някой я затвори.
Да не би да имаш пръст в това?

--------------------

ne znaem cqlata istoriq
гад непоносима

#2568186 - 03.02.2010 15:06 [Re: tired]

Цитат:

Споделям едно всеобщо недоумение:

Ама ти не си ли сама бе?
Баси,не е честно така...

--------------------

tired

#2568192 - 03.02.2010 15:19 [Re: ne znaem cqlata istoriq]

Цитат:

Цитат:

Аз с удоволствие бих,ама някой я затвори.
Да не би да имаш пръст в това?

Някой и фрасна 5 звезди, после някой, вместо да изтрие спама, я затвори, преди да отговоря на единствения смислен пост в нея, написан от тото. Нищо общо нямам нито с озвездяването, нито със затварянето. Не мисля, че модерирането намалява спама. В практиката е доказано, че намеси ли се модератор в някой форум, спаменето се учетворява. Баннатите, вместо да си спамят както преди с един ник, се регват с петнайсе нови, и колкото повече им трият постовете, толкова повече се настървяват да пишат. Освен това се появяват плеяда нови оф топик теми, като: "А защо изтрихте мойте постове, а не постовете на Пенчо?", "Кое е по-голям спам, кудкудякането или кукуригането?", "Кудкудякането има връзка с философията, защото кокошките и яйцата са базисна философска метафора" и прочее.

Проблемът се усложнява допълнително от факта, че самите модератори обикновено са спамери. Кой друг би се съгласил да кисне по цял ден във форума и да изчита де що глупости има изписани, че и да полага съвестни грижи да ги модерира?

Signor d'Oro
ценопитагореец

Регистриран: 28.12.2009
От: под Белевите върбета
    #2568194 - 03.02.2010 15:24 [Re: tired]

Цитат:

Някой и фрасна 5 звезди, после някой, вместо да изтрие спама, я затвори, преди да отговоря на единствения смислен пост в нея, написан от тото. Нищо общо нямам нито с озвездяването, нито със затварянето. Не мисля, че модерирането намалява спама. В практиката е доказано, че намеси ли се модератор в някой форум, спаменето се учетворява. Баннатите, вместо да си спамят както преди с един ник, се регват с петнайсе нови, и колкото повече им трият постовете, толкова повече се настървяват да пишат. Освен това се появяват плеяда нови оф топик теми, като: "А защо изтрихте мойте постове, а не постовете на Пенчо?", "Кое е по-голям спам, кудкудякането или кукуригането?", "Кудкудякането има връзка с философията, защото кокошките и яйцата са базисна философска метафора" и прочее.

Проблемът се усложнява допълнително от факта, че самите модератори обикновено са спамери. Кой друг би се съгласил да кисне по цял ден във форума и да изчита де що глупости има изписани, че и да полага съвестни грижи да ги модерира?

Това е страхотна илюстрация на написаното в темата за спама, че форумите са огледало на живота...

--------------------

"Я мислех, като да си умрем от старост, а оно така стана', като да си умрем от смех!"
нане Вуте

ne znaem cqlata istoriq
гад непоносима

#2568195 - 03.02.2010 15:26 [Re: tired]

Благодаря ти за отговора.Ето,че можело и по същество да отговаряш.
По темата сега и аз,един вид връщайки ти жеста.
Чета философията отдавна.Сигурна съм,че има нужда от модератор и то предимно да трие глупостите,които ръсиш всекидневно.Много от хората пишещи тук, побягнаха и се пренасочиха към други места заради ужасно грубото ти отношение.Ако все пак тук имаше мод верно щеше да е за съжаление.
Мисля,че ако целта ти беше да изгониш всички от тук почти успя.
Но също така без да имам и нищо общо с философия мога да пиша тук без да ми трябва позволението ти. Друга работа е,че не ми е приятно.
Както и да е,Беки,мисля,че ще станем приятелки.

--------------------

tired

#2568253 - 03.02.2010 16:39 [Re: ne znaem cqlata istoriq]

Цитат:

Благодаря ти за отговора.Ето,че можело и по същество да отговаряш.
По темата сега и аз,един вид връщайки ти жеста.
Чета философията отдавна.Сигурна съм,че има нужда от модератор и то предимно да трие глупостите,които ръсиш всекидневно.Много от хората пишещи тук, побягнаха и се пренасочиха към други места заради ужасно грубото ти отношение.Ако все пак тук имаше мод верно щеше да е за съжаление.
Мисля,че ако целта ти беше да изгониш всички от тук почти успя.
Но също така без да имам и нищо общо с философия мога да пиша тук без да ми трябва позволението ти. Друга работа е,че не ми е приятно.
Както и да е,Беки,мисля,че ще станем приятелки.

Моме, съсредоточи се върху едно от следните две неща:

1. Философията (общата тематика на форума)

2. Изчезването на георид (тематиката на настоящата тема). Момъкът имаше чувство за хумор, освен това пишеше за физика. Философията без физиката е като глава без тяло. Не случайно в зората на цивилизацията не е имало ясно разграничение между двете. Декапитирането се случва по-късно, когато отделните когнитивни клонове на човешката дейност се компартментализират. Нищо не е нанесло по-голяма вреда на философията от стремежа и да остане чиста и неопетнена от останалите дялове на познанието. Необладана и неомърсена от тях, тя се е превърнала в педантична, изкукуригала стара мома, битуваща във виртуалния свят на абстракциите и фантазмите.

П.П. Можеш да твърдиш, че четеш философия, никой не те спира. Тя и касиопейката е завършила философия, а пък барон Мюнхаузен е бил на луната. В нета има и много други космонавти, астронавти, канцлери, вицепремиери, филмови звезди - въобще един елит се е събрал тука, вие двете съвсем не сте изключение

ne znaem cqlata istoriq
гад непоносима

#2568263 - 03.02.2010 16:50 [Re: tired]

Пък за приятелството нищо не каза.
Я погледни философски на предложението ми.М?

Пък обръщението ти е суперско,даже не ме нарече кокошка.Напредваме някак.

--------------------

Страници: 1 | 2 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 2337

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.012 seconds in which 0.002 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.