ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Фотография

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Дзвер
wavedancer

Регистриран: 24.05.2004
Re: Този форум "Фотография"
    #2596993 - 22.03.2010 13:12 [Re: Петьо Дилов]

Честита пролет и от мен!

@ За това започват сръдните, Ники- заради заканите, че някой няма да си пуска снимките. Много добре знаеш, че много хора тук обожават снимките ти/ включително и аз съм ти фен/, но да казва човек, че няма да влиза е излишно, ако го е решил.Искате нивото да се вдигне, а в същото време повечето се имат за прекалено добри, за да пускат снимки с плебса / естествено, че имат и право/, но пък тогава никой няма право да се сърди, че форума е на нивото, на което е.
Все пак, ако повече занимаващи се по- сериозно с фотография пускаха достатъчно качествени снимки, хората, които тепърва прохождат щяха и да задават въпроси и да има някаква по- смислена критика и да си избират най- добрите снимки.

--------------------
My computer beat me at chess, but was not much of a challenge in kick boxing. - Emo Philips

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Петьо Дилов
рекордьор

Регистриран: 01.07.2005
От: Варна
    #2597051 - 22.03.2010 14:24 [Re: Дзвер]

И какво предлагам. Да приложим едно златно правило за тонът в клубовете... като прекрачи човек прага на клуба, забравя за това каква фирма има, или какъв ранг заема в обществото, какво образование има, колко е велик и прочие. И си говоркат хората - питат, отговарят, понякога си спорят естествено, но в никакъв случай не се обиждат.
---
викам, някой да земе да пусне тема вече... ... иначе ще почна аз... ... и пак ще кажете тоя си пуска тука семейните албуми...

--------------------
Моето местенце е в pismoto.com Откъдето и да го погледне човек, лятото идва...

Редактирано от Петьо Дилов (22.03.2010 14:33)

Дон КихотАдминистратор
с мелниците...

Регистриран: 30.08.2004
От: на проветриво...
    #2597057 - 22.03.2010 14:33 [Re: Петьо Дилов]

Цитат:

И какво предлагам. Да приложим едно златно правило за тонът в клубовете... като прекрачи човек прага на клуба, забравя за това каква фирма има, или какъв ранг заема в обществото, какво образование има, колко е велик и прочие. И си говоркат хората - питат, отговарят, понякога си спорят естествено, но в никакъв случай не се обиждат.

супер а всички модове и админи си подаваме оставките

д.К.

--------------------
А Дон Кихот прегърнал здраво чашата
в кръчмата спореше със неверници...
...къде започва пътя към надеждата
и свършва кръстопътя на умората

Дзвер
wavedancer

Регистриран: 24.05.2004
    #2597061 - 22.03.2010 14:41 [Re: Петьо Дилов]

Петьо, не можеш да налагаш подобни правила и уравниловки, всеки си е различен. Най- малкото ми дреме кой какъв е, това което ме интересува в този форум е какви са снимките и какво се дискутира- ако има изобщо някакви дискусии .
Един форум и визията му се формира на база болшинството. Ясно е че винаги ще има и хубави и нехубави снимки, и смислени и безсмислени неща. Но като хората с хубавите неща решат да не пускат снимки и го съобщят публично- кво? Нищо.
И да- паднало е нивото, след като много хора започнаха да не показват нещата си. Евала на Ники, имаше преди и едни полезни теми забодени най- отгоре, нещо не ги виждам.
Просто човек се научава да пропуска глупавите неща, а за хора, които пък си знаят какво са фотографиите им / в положителния смисъл/, мисля че най- малкия проблем би била нечия неуместна фраза.
@ Кихоте, съмнително много си се хванал за нещо, което Петьо не виждам да е казал.
ПС: За това ме кефеше Мартин като модератор, щото имаше някакво отношение и към снимането, а не само към модераторстването.

--------------------
My computer beat me at chess, but was not much of a challenge in kick boxing. - Emo Philips

Редактирано от Дзвер (22.03.2010 14:45)

Петьо Дилов
рекордьор

Регистриран: 01.07.2005
    #2597077 - 22.03.2010 14:55 [Re: Дзвер]

Не вееее. Нищо не искам да налагам. Просто ми се ще всичко да стане градивно, това е. Да има диалог наистина. И на мен ми липсват например онези уроци, дето Ники ги правеше. И много автори ми липсват. Защото признавам, като се цопнах тук пред 2005-та, хора като Ники, Годива, Дзвер, Ванко и още... ми помогнаха да погледна с други очи на нещата, нищо, че от малък съм се занимавал с фотография... Те ми показаха, че съм се занимавал с химия и оптика, но не съм преживявал нещата.
Така. Пак казвам, нищо не налагам. Просто искам да сложа някакъв мост, ако може такова сравнение да се употреби, да пускат профита, добри, лоши, посредствени, албумите, артът, изкуството и кичът..., но диалога да си пазим. И клуба.

--------------------
Моето местенце е в pismoto.com Откъдето и да го погледне човек, лятото идва...

scorpio
старо куче

Регистриран: 09.08.2001
    #2597137 - 22.03.2010 15:53 [Re: Петьо Дилов]

Честита пролет на всички и от мен
От 9 години съм тук и не пропускам да вляза в тоя форум. Харесвам го такъв, какъвто е бил досега.
Това, че не пускам тук мои "произведения" си е по мои съображения.
Просто като снимам не знам с какво да се съобразявам. Снимам цветята в градинката и пчеличката върху тях, морето с различните му настроения, но след като има такива постнати снимки, и то много по-професионално направени, защо да пускам еднакви с тях.
Ако, обаче, това се промени аз просто няма да влизам, защото нито съм професионалист, нито възнамерявам да ставам, а пък и нямам необходимата техника. Харесвам това, което виждам тук и се радвам, че никой не се фука (каква красива дума ) с професионализма си. А за последния и има пуснати подобаващи теми , където се обсъжда на по-високо ниво.
Искам си Дзверчето, Петьо, минаващия, Веско, О хар-ката..... А бе искам ви всички тук. Радвате ме бе хора .
Благодаря ви, че ви има!

Ники, оти ми бегаш по тъча ве . Липсваш ми плийз . Моля те не си отивай.

--------------------
Варна, морето, сините вълни,
вятърът в косите, голите жени...

Редактирано от scorpio (22.03.2010 17:21)

nsirakov
Quo curre est

Регистриран: 24.10.2004
От: Plovdiv
    #2597484 - 23.03.2010 09:29 [Re: Дзвер]

Цитат:

Честита пролет и от мен!

@ За това започват сръдните, Ники- заради заканите, че някой няма да си пуска снимките. Много добре знаеш, че много хора тук обожават снимките ти/ включително и аз съм ти фен/, но да казва човек, че няма да влиза е излишно, ако го е решил.Искате нивото да се вдигне, а в същото време повечето се имат за прекалено добри, за да пускат снимки с плебса / естествено, че имат и право/, но пък тогава никой няма право да се сърди, че форума е на нивото, на което е.
Все пак, ако повече занимаващи се по- сериозно с фотография пускаха достатъчно качествени снимки, хората, които тепърва прохождат щяха и да задават въпроси и да има някаква по- смислена критика и да си избират най- добрите снимки.

не си ме разбрала
не съм казал че се сърдя затова не пускам,
просто не намирам причина да влизам по-често..няма какво да видя...

опитвал съм се няколкократно да давам съвети и конструктувна критика... негативизма на хората беше толкова силен че се отказах....

успех... наминавам от време на време

--------------------
QUO CURRE EST

scorpio
старо куче

Регистриран: 09.08.2001
    #2597530 - 23.03.2010 11:18 [Re: nsirakov]

Цитат:

...опитвал съм се няколкократно да давам съвети и конструктувна критика... негативизма на хората беше толкова силен че се отказах....

Хората, заредени с негативизъм не се поддават на градивна критика. Така си мисля аз.

А снимката ти с глобуса и лалето така ми е влязла в сърцето, че още тогава си я "откраднах" и често си я отварям.

Повече няма да спамя, но трябваше да ти го кажа.

Да, ето това е:
Цитат:

...Просто човек се научава да пропуска глупавите неща, а за хора, които пък си знаят какво са фотографиите им / в положителния смисъл/, мисля че най- малкия проблем би била нечия неуместна фраза....

и това:

Цитат:

Съгласен с Петьо, все пак идеята на форум ALL.BG е да има всичко, но.... За професионалистите вече има ФОТО ФОРУМ и ФОТО-КУЛТ.
Има ли смисъл да се дублират!?
Тук също биха могли да се пускат и коментират хубави снимки, ако идеята на автора е такава, но рядко се получава диспут - обикновено е махленска свада.

--------------------
Варна, морето, сините вълни,
вятърът в косите, голите жени...

Редактирано от scorpio (23.03.2010 11:28)

Лoра

Регистриран: 05.11.2004
От: веяна :)
    #2597537 - 23.03.2010 11:23 [Re: Дон Кихот]

Цитат:

@Лара

ще те излАросам аз теб

ще пусна една тема по някое време.. снимки за спомен от солун

а може и една с мои си снимки..

дзвер е права.. ако повече хора пускат повече стойностни снимки, то и атмосферата ще започне да се променя..
тъпото е, че тези хора вече много рядко поглеждат тук.. или изобщо не поглеждат.. защото, както каза сираков, няма какво да видят..
аз следя темите на бубу и се възхищавам на упоритостта и хъса и. има някои доста добри попадения, а повечето идеи са супер
на дзвер също. нейните снимки си имат душа, както обичам да казвам

--------------------
“A photograph is a secret about a secret. The more it tells you, the less you know.”
― Diane Arbus

Shogoun
костелив орех

Регистриран: 12.07.2005
От: край морето
    #2597604 - 23.03.2010 13:26 [Re: nsirakov]

Цитат:

просто не намирам причина да влизам по-често..няма какво да видя...

Причина има - да радваш феновете си с нови снимки, защото ние останалите има какво да видим от теб Приеми го просто , че правиш нещо добро за някого

Липсват ми и други - споменати са по-горе, та да не повтарям или да мислите , че отделям някого специално, всички хубави снимки са радост за окото

Признавам си, че и аз съм пускала понякога недобри и моля за извинение, повече няма да го правя

--------------------
Истината съществува, лъжата трябва да се измисля...

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: ***
Брой показвания: 5341

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.032 seconds in which 0.01 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.