ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Фотография

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Дзвер
wavedancer

Регистриран: 24.05.2004
Re: снимки
    #2614837 - 27.04.2010 21:54 [Re: Мадона на сияйните водопади]

Не те разбирам
Да, хубаво е, ако вземат момчето за нещо истинско. И се радвам, че си го " открих". Много ясно, че по- добри фотографи ще го снимат щом става. Но с него ще продължим да си снимаме завбъдеще, защото имаме едни идеи, които сме си говорили и искаме да пробваме.
А иначе беше много смешно, като той не знаеше какъв точно е човекът, който се е интересувал от него и ми вика, " Виж, аз ще отида и ще го питам да ни даде някакви дрехи"

--------------------
My computer beat me at chess, but was not much of a challenge in kick boxing. - Emo Philips

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Дзвер
wavedancer

#2618305 - 03.05.2010 20:22 [Re: Дзвер]

Стела

--------------------
My computer beat me at chess, but was not much of a challenge in kick boxing. - Emo Philips

aid
(не)редовна

Регистриран: 04.09.2005
От: Red Cross
    #2618349 - 03.05.2010 22:29 [Re: Дзвер]

Първата снимка много ми хареса , но на другите като че ли девойчето не се е отпуснало достатъчно, малко "втвърдени/напрегнати" ми се виждат, ама може само така да ми се привижда щот съм с главоболие

--------------------
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си.

aid
(не)редовна

#2618451 - 04.05.2010 06:22 [Re: aid]

абе нещо бая не ми е било добре, щом чак и думата съм объркала. искала съм да кажа, че са "вдървени/напрегнати".
"втвърдени" и аз незнам к'во е

--------------------

Shogoun
костелив орех

Регистриран: 12.07.2005
От: край морето
    #2618553 - 04.05.2010 10:46 [Re: Дзвер]

И снимките и моделката ти са хубави, обаче и на мен ми направи впечатление че е някак като че го прави като ангария, липсва й естественост За каталог на дрехи би станало, но за нещо по-художествено - трудно Ох, не ти е лесно и на теб да работиш с всякакви хора

--------------------
Истината съществува, лъжата трябва да се измисля...

Дзвер
wavedancer

#2618604 - 04.05.2010 12:36 [Re: aid]

Цитат:

абе нещо бая не ми е било добре, щом чак и думата съм объркала. искала съм да кажа, че са "вдървени/напрегнати".
"втвърдени" и аз незнам к'во е

Верно са "втвърдени" някои от снимките- последната. Тези са на първо "четене", които ми попаднаха. Трябва да прегледам останалите 250 и да избера по- разчупени пози.
@ Шогун, с това момиче не беше трудно да се работи, а и не са за нещо художествено. Тя иска да е точно това- модел за каталози на дрехи. А и аз искх да пробвам един тип осветление, което до сега не съм.
Бтв за " втвърдяването"- или аз им действам стресиращо като снимаме или гримьорката, която е супер готина по моите разбирания, защото винаги като сме точно този " екип" се получава по- статично.
А това, което начинаещите модели грешат е да гледат на всяка цена в камерата, да заемат поза и да не мърдат, а те следват с поглед. И колкото и да казваш, че могат да се движат бавно и спокойно- очакват да чуят щракването и ако не го чуят веднага се напрягат. Не знам защо.

--------------------

Мадона на сияйните водопади
участник
**

Регистриран: 29.02.2008
От: В полите на Витоша
    #2618710 - 04.05.2010 15:24 [Re: Дзвер]

Мен ме учудва разминаването между хубав грим, магическите орхидеи върху вълнистата и жива коса и евтиния спортен стил на дрехите, в които е облечена.

--------------------
"Ако някой ден пак имаш нужда от помощ, ако изпаднеш в беда и някой трябва да ти подаде ръка, за да те измъкне...Моля те, не се колебай, а веднага върви по дяволите.. "

aid
(не)редовна

#2618748 - 04.05.2010 16:32 [Re: Дзвер]

Дзвер, ами ти си си отговорила на въпроса, правят така именно защото са начинаещи и нямат опит. Може би като потренират повечко и натрупат достатъчно опит, нещата би трябвало да се променят. Ама това са си мои догадки, може и други да са причините.
За гримьорката незнам, но теб съм те виждала на снимка и не ми изглеждаш страшна
Днес като ги гледам отново снимките и друго ми направи впечатление, изразът на лицето на модела. Сякаш няма желание/ищах да позира, все едно тя не иска, ама някой друг понеже я кара и тя насила го прави.

--------------------

Дзвер
wavedancer

#2618808 - 04.05.2010 17:10 [Re: aid]

За това ще кажа по- късно,че излизам, на мен лично ми е много интересно да научавам от моделите тук разни неща- що за хора са, особено тези, които не са професионални,а искат да бъдат, как гледат изобщо на потенциална такава работа. Има много голяма разлика дори, ако го погледнеш откъде са.
Ако ви е интересно де .
Аз също гледам снимките и понеже знам кога и какво сме говорили, докато снимаме, мога да видя кога "придобиват изражение".
За себе си мисля, че не съм страшна, на всичкото отгоре, както може да се види от форумите не съм и мълчалива много. Имаме предварителни срещи. И най- интересно е когато снимаш ТФП, тогава става някаква силно казано " битка" кой какво иска- гримьор, фотограф, модел. Всеки гледа нещо различно в снимката.

--------------------

aid
(не)редовна

#2618824 - 04.05.2010 17:47 [Re: Дзвер]

Интересно ни е, разказвай, плз

--------------------

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 16616

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.043 seconds in which 0.02 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.