ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Фотография

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Liyla
curious
**

Регистриран: 23.02.2008
Re: Ъпдейтттттт
    #2603504 - 06.04.2010 20:22 [Re: Мадона на сияйните водопади]

охх, реално погледнато, на кого му пука коя поза ТИ мислиш е по-естетически издържана? честно. замисли се. на кого му пука?? със сигурност не на мен ( като творец)..със сигурност не на момичето ( като co-твореца) и със сигурност не на агентката и ( която ще си избере каквото и трябва и която всъщност дърпа конците в този случай) НА-КОГО-МУ-ПУКА??
отговор: на теб (в най-добрия случай); на никого ( най-реалистичния вариант)
което е супер обаче аз дори не знам как да отговоря на повечето ви коментари. хабите се, ама край.

--------------------
mmm taste the rainbow

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Abate
ЛЮБОПИТЕН

Регистриран: 15.03.2007
От: София
    #2603510 - 06.04.2010 20:28 [Re: Liyla] Прикрепен файл (25 тегления)

Ей ти друг поглед на твоята снимка.
Съжалявам, но не разполагам с мощни инструменти за обработка и за това си личи.

Ще ме накараш да съжалявам, че се обадих
Защо да не си говорим за композиция, за акценти, за цветови нюанси, за хармония!? Защо всичко трябва да се посреща "на нож"!?
Цитирам ти мисълта на един колега техник и спирам да пиша по темата. Явно си загубила способността си да говориш нормално?
"Ако ти имаш една ябълка, ако аз имам една ябълка, ако двамата си разменим ябълките - всеки пак ще има по една ябълка. Но ако аз имам една идея и ти имаш една идея, ако ние разменим идеите си - всеки ще има по две идеи!!!"

--------------------
"Когато на готин човек му е кофти - това е блус. Когато на кофти човек му е готино - това е чалга"

Редактирано от Abate (06.04.2010 21:19)

Мадона на сияйните водопади
участник
**

Регистриран: 29.02.2008
От: В полите на Витоша
    #2603517 - 06.04.2010 20:35 [Re: Liyla]

Цитат:

охх, реално погледнато, на кого му пука коя поза ТИ мислиш е по-естетически издържана? честно. замисли се. на кого му пука?? със сигурност не на мен ( като творец)..със сигурност не на момичето ( като co-твореца) и със сигурност не на агентката и ( която ще си избере каквото и трябва и която всъщност дърпа конците в този случай) НА-КОГО-МУ-ПУКА??
отговор: на теб (в най-добрия случай); на никого ( най-реалистичния вариант)
което е супер обаче аз дори не знам как да отговоря на повечето ви коментари. хабите се, ама край.

Сигурно е така. Само че тук влизат юзъри за удоволствие, за изтънчено естетическо удоволствие, не за гастро-информационна лакомия, не за пари.
Сега чак разбирам в какъв потребителски конвейр си впримчена, което е наистина жалко.

П.С. вж. Абат как се е постарал с твоята снимка, за същото естетическо удоволствие става дума. Малко трябва да ни възприемеш и нас какво търсим. Бягаме от потребителския ужас. Малко трудно ни се удава с липса на скъпи консумативи, които индустрията несъмнено притежава, но поне някак се опитваме за собствено удоволствие, разбира се.

--------------------
"Ако някой ден пак имаш нужда от помощ, ако изпаднеш в беда и някой трябва да ти подаде ръка, за да те измъкне...Моля те, не се колебай, а веднага върви по дяволите.. "

Liyla
curious
**

#2603522 - 06.04.2010 20:46 [Re: Мадона на сияйните водопади]

виж сега, аз разбирам какво търсите само не разбирам що го търсите дет' го няма.
когато търсиш да бягаш от каквото ти се бяга, отиваш и гледаш снимките на Петъо и т.н. И всички сме дооволни.

Когато знаеш колко е жалка моята ситуация и ти е ясно какво точно ще получиш с моите снимки, защо въобще си правиш труда
а. да отваряш темата
б. да пишеш (!!)
Хм?
Няма смисъл, буквално няма смисъл. за туй казвам че народа изпростЕ. загуби възможността да мисли.

--------------------
mmm taste the rainbow

Дон КихотАдминистратор
с мелниците...

Регистриран: 30.08.2004
От: на проветриво...
    #2603525 - 06.04.2010 20:51 [Re: Liyla]

и към двете:

айде да спрете да се дъвчете, че оцапахте темата, да не се налага да трия или заключвам

д.К.

--------------------
А Дон Кихот прегърнал здраво чашата
в кръчмата спореше със неверници...
...къде започва пътя към надеждата
и свършва кръстопътя на умората

Liyla
curious
**

#2603530 - 06.04.2010 20:57 [Re: Дон Кихот]

. аз зададох валиден въпрос, не мислиш ли?

--------------------
mmm taste the rainbow

Дон КихотАдминистратор
с мелниците...

Регистриран: 30.08.2004
От: на проветриво...
    #2603534 - 06.04.2010 21:03 [Re: Liyla]

обясняваш ли ми се нещо

казах просто и ясно - да спрете да се дъвчете

д.К.

--------------------
А Дон Кихот прегърнал здраво чашата
в кръчмата спореше със неверници...
...къде започва пътя към надеждата
и свършва кръстопътя на умората

Мадона на сияйните водопади
участник
**

Регистриран: 29.02.2008
От: В полите на Витоша
    #2603535 - 06.04.2010 21:06 [Re: Дон Кихот]

Д.К. Можеш да ни сложиш в Кошче. Май стигнахме до същността - кое? защо? как? - когато човек почва да мисли, а в Кошче не четат нерегистрирани, така че темата нека остане "чиста".

П.С. бубу, Аз съм го имала същия проблем. По-обстойно може и на лични. Лек ден за твоите ширини желая...

--------------------
"Ако някой ден пак имаш нужда от помощ, ако изпаднеш в беда и някой трябва да ти подаде ръка, за да те измъкне...Моля те, не се колебай, а веднага върви по дяволите.. "

nita
тихичка

Регистриран: 28.06.2009
    #2603536 - 06.04.2010 21:06 [Re: Liyla]

Бубу, извинявай, че се намесвам, ама започнах да разглеждам с удоволствие, обичам да разглеждам фотографии, после видях спора ви, всъщност, каква е идеята на пускането на една такава тема? Само за професионалисти ли е? Или и за абсолютни лаици като мен, дето щракат със сапунерката? И забранени ли са коментарите?

Не зная, мисля си, че всички снимки, и най-добре направените, в края на краищата масово се гледат от лаици. И че тяхното мнение, колкото и глупаво да звучи понякога, би могло освен да причини присмех в професионалиста, да му даде и някоя неочаквана идея или насока.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 3 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: **
Брой показвания: 4095

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.037 seconds in which 0.027 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.