ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Фотография

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Мадона на сияйните водопади
участник
**

Регистриран: 29.02.2008
От: В полите на Витоша
Re: КОНКУРСНА ТЕМА №5 МАКРО
    #2619549 - 05.05.2010 19:58 [Re: aid]

какво означава "баданарка"

--------------------
"Ако някой ден пак имаш нужда от помощ, ако изпаднеш в беда и някой трябва да ти подаде ръка, за да те измъкне...Моля те, не се колебай, а веднага върви по дяволите.. "

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Дзвер
wavedancer

Регистриран: 24.05.2004
    #2619550 - 05.05.2010 19:59 [Re: Дон Кихот]

Има ли проблем човек да казва за коя снимка е гласувал след като приключи гласуването?
Хайде ти сега помисли каква е разликата между преди и след. Разликата е, че ако някой реши да пише след приключването на гласуването, може да кже и какво точно му е харесало в дадена снимка, дори и да не е от най- първите.Иначе ще си бъде само " харесвам тази".
Всъщност мога да изброя поне 3 причини защо съм гласувала точно за снимките, за които съм. И всеки друг вероятно може. Смяташ ли, че така не се обръща вниманието дори и малко?
Ясно е, че конкурсите са за забава, но ако ще е феърплей, поне да е докрая.

--------------------
My computer beat me at chess, but was not much of a challenge in kick boxing. - Emo Philips

Спец
спартанец

Регистриран: 12.03.2004
От: Митовете
Re: КОНКУРСНА ТЕМА №5 МАКРО - 34. Войн
    #2619558 - 05.05.2010 20:07 [Re: Nadin]

Цитат:

Наистина не виждам за какво е всичко това

По-лошото е че и аз не виждам... Няма лошо да се коментират снимките, няма да мълчим като риби я!
Пък който иска да е революционер и смята, че някой го манипулира, лесно е- гласува за други снимки бре
Само дето още не съм си избрал, ми те ногу убави бе!
Мислих , мислих и най-накрая взех решение. Реших по дяволите, че не знам какво да правя.
Ама гласувах, де.

Мадона на сияйните водопади
участник
**

Регистриран: 29.02.2008
От: В полите на Витоша
    #2619564 - 05.05.2010 20:12 [Re: Дзвер]

Цитат:

Има ли проблем човек да казва за коя снимка е гласувал след като приключи гласуването?
Хайде ти сега помисли каква е разликата между преди и след. Разликата е, че ако някой реши да пише след приключването на гласуването, може да кже и какво точно му е харесало в дадена снимка, дори и да не е от най- първите.Иначе ще си бъде само " харесвам тази".
Всъщност мога да изброя поне 3 причини защо съм гласувала точно за снимките, за които съм. И всеки друг вероятно може. Смяташ ли, че така не се обръща вниманието дори и малко?
Ясно е, че конкурсите са за забава, но ако ще е феърплей, поне да е докрая.

Нали не сме на избори на Симеон Сакс-Кобурготски?
Понеже и последните, които не го харесваха, след изборите почнаха да викат "Осанна!" . Абе тълпата обича да върви след победителите. Знаем си ги хората.

Та така и с твоите "надежди" за справедливост.
"Да. Ама не." /по Петко Бочаров /

--------------------
"Ако някой ден пак имаш нужда от помощ, ако изпаднеш в беда и някой трябва да ти подаде ръка, за да те измъкне...Моля те, не се колебай, а веднага върви по дяволите.. "

Моман

Регистриран: 27.07.2007
    #2619566 - 05.05.2010 20:13 [Re: Спец]

Аз си карам темичката по ред - снимките, избора, гласуването, мненията, репликите, дупликите.... Сега чакам резултата от гласуването, победителите, поздравите, пак мненията...

--------------------
Няма голямо значение кой какво казва, а защо го казва, и това показва какъв човек е той.

Дон КихотАдминистратор
с мелниците...

Регистриран: 30.08.2004
От: на проветриво...
    #2619597 - 05.05.2010 20:49 [Re: Дзвер]

няма идеален феърплей

и по тая причина поне да има повече забава
нито даваме награди, нито дори и тиквени медали - нека има коментари коментирай и ти твоите фаворити - така техните автори ще видят истинската си награда

иначе се получава твърде дълъг преиод от момента, в който някой снимки са публикувани, до момента в който авторите им виждат някакво признание... а през това време вече започват да се качват нови снимки - губи се емоцията много хора тръпнат да изразят своята емоция още докато пускаме снимките, но поне засега това искам да огранича преди да е показано всичко след като вече го има показано - какво лошо да се видят и емоциите на наблюдаващите
защото има много хора, които редовно гледат конкурса, но много рядко коментират...

айде засега да е така

д.К.

--------------------
А Дон Кихот прегърнал здраво чашата
в кръчмата спореше със неверници...
...къде започва пътя към надеждата
и свършва кръстопътя на умората

nousha
вещичка

Регистриран: 12.09.2002
Re: КОНКУРСНА ТЕМА №5 МАКРО - някои коментари
    #2619797 - 06.05.2010 01:42 [Re: crass]

Аз да си кажа, като редовно гласуваща и никога не коментираща защо съм гласувала и за коя снимка съм гласувала Според мен трябва да си остане така. Първо, защото всеки, който си знае, че може да се повлияе, просто може да не чете никой пост след този с анкетата, докато не гласува. И така се запазва правото на избор. Което и без друго достатъчно ни ограничават къде ли не. Второ, именно заради тези ограничения - колкото повече правила, ограничения и регламенти, толкова по-сложен и тромав става процесът, възниква нужда от доуточнения, поправки, някой се сети за нещо друго... И най-накрая - влизаме в тези теми предимно за забавление, а най-лесният начин да се съсипе то, е с излишни ограничения.

Може ли да помоля модератор да внесе лека корекция в заглавието на първия пост по темата? НякоИ корекции, не се заяждам, просто толкова повсеместно се разпространи тази странна форма за множествено число с "й" накрая, че почвам да се плаша...

--------------------
On ne voit bien qu'avec le coeur. L'essentiel est invisible pour les yeux.

Словеса и други писания

Shogoun
костелив орех

Регистриран: 12.07.2005
От: край морето
    #2619902 - 06.05.2010 11:44 [Re: Дон Кихот]

Хайде, няма да коментирм от сега за всеки случай, после ше видим, само ще кажа, че пак конкуренцията беше голяма и гласувах за 6 снимки. Само един избор ми се припокрива с Надин, но не е повлиян от нея, бях го решила преди да й видя мнението . Не разбирам защо зрял човек с оформен вкус да се влияе от някого, особено след като няма никакви последствия от това . Както и да е, има много добри снимки, издаващи възможностите не само на твореца, но и на фотоапарата, аз се ръководих от принципа снимката да има и някакво послание най-общо, но имаше и изключения ..

--------------------
Истината съществува, лъжата трябва да се измисля...

Liyla
curious
**

Регистриран: 23.02.2008
    #2619982 - 06.05.2010 16:09 [Re: Shogoun]

щото не си взимала часове по психология, за тва сигурно се чудиш и маеш.

ама вие сериозно ли с тия въпроси...и ти, и Надин...и не знам още кой (щото чета през пръсти).

хората са овце и завинаги ще бъдат овце. виждала ли си стадо овце и реакциите им?? ( хаха, ако се вярвя на Рекс, със сигурно си виждала, така че би трябвало да имаш бегла представа за какво иде реч)

--------------------
mmm taste the rainbow

Shogoun
костелив орех

Регистриран: 12.07.2005
От: край морето
    #2620358 - 07.05.2010 10:43 [Re: Liyla]

За сметка на това пък забелязвам, че ти си съвсем наясно. Предишен личен опит явно ....

Дори и да съм виждала стадо овце, никога не би ми дошло на ум да ги сравнявам със събеседниците си. Въпрос на възпитание, възприятия и нагласа... Възможно е и да си чувала за тези неща..

--------------------
Истината съществува, лъжата трябва да се измисля...

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 3172

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.025 seconds in which 0.003 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.