ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Политика » Политика

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
додо
оптимистка

Регистриран: 28.05.2006
От: София
Re: в Сирия продължават да убиват
    #3344570 - 18.03.2016 20:58 [Re: додо]

Само да се поясня, значи, защото както разбрах, обяснила съм се доста пространно, но не съм написала финалното обобщение на това мое пространно обяснение защо трябва да се мисли конкретно...Трябва да се мисли конкретно и най-вече за това, което ни засяга лично и се отнася лично до нас, защото само там ние сме най-компетентни /знаем най-добре какво и как се е случило, какви са обстоятелствата наоколо и т.н./...Винаги има шанс да липсва истинна информация за неща, далечни от нас, а това няма да ни помогне да вземем правилното решение...така, че в такива случаи, може би най-доброто е изобщо да не стигаме до решения,обобщения и т.н/ако това не е наложително, разбира се/...Просто прибавяш тази информация към банката,според мен значи...

--------------------
https://gb.pipingrock.com/?rwcode=DJA553

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
admiralМодератор
на андорския флот

Регистриран: 24.01.2005
От: Съзаклятието
Re: в Сирия продължават да убиват *DELETED*
    #3344572 - 18.03.2016 21:16 [Re: Centurionus]

За шегички и закачки има съответните форуми и теми.

--------------------
Političari i pelene imaju nešto zajedničko. Oboje treba menjati, redovno, iz istog razloga.

додо
оптимистка

#3344666 - 19.03.2016 20:12 [Re: admiral]

Аз мисля, че всъщност проблемът му е много сериозен и вероятно касае и много други хора, независимо, че се поднася по този начин /а може би включително и точно за това!?.../... Става въпрос за безкритичното приемане на нещата, плуване по вятъра в непознати води, емоционалност и рационалност - какво виждаме, когато гледаме...
Приятен ден!

--------------------

Centurionus
ветеран

Регистриран: 12.03.2013
    #3344719 - 20.03.2016 08:34 [Re: admiral]

Ай,ай кап.....пардон Адмирале . Но преди да очистя юта от присъствието си не мога да не отбележа ветровете духащи в главицата на митичната птица-домакин . Те духат на пориви и по цялата роза на компаса . Все пак се забелязва някаква закономерност по посока Русия/Китай ,незнайно защо обвинявани за всички несгоди в близкоизточния конфликт , тема на темата . Като цяло , в темата не плува и жалко салче натоварено с факти , а оттам и съждения . Всичко ,докъдето стига поглед е бурно море от чувства и желания (това май го писах) в което потъват всякакви желания за дискусия на евентуални участници (само аз и Неги още се давим ) . И всичко това в океана "Политика" Имайки предвид и други подобни теми от други автори с подобно развитие предлагам Ваше Адмиралтейство да преименува "океана" , за да не се чувстваме всички загубени ,а на място.

--------------------
senatus popolusque Bulgarum

додо
оптимистка

#3345274 - 22.03.2016 23:23 [Re: Centurionus]

Грозно е да коментираш автора, а не темата! ...Аз съм си това, което съм и това няма нищо общо с темата! Аз просто пиша моето мнение за неща, които ме впечатляват и нямам нужда да доказвам фактите, които коментирам...Нямам никакъв афинитет към Китай или пък Русия, но ако те играят роля в проблема, не мога да ги подмина в разсъжденията си...Ти пишеш красиво - сега МОЖЕ БИ ТРЯБВА И ДА СЕ НАУЧИШ ДА МИСЛИШ може би красиво, но по-важно - ТОЧНО!...Красивите ти думи потъват в калта на празната ти главица и заядливата ти душица, а това е жалко...Жалко е да се убива красотата, значи...Не можеш да ме наричаш птица, значи, защото птиците не пишат и политиката на хората изобщо не ги интересува по последни данни на метереологичната станция, значи...Точност, точност, точност!...Като се бъркаш във форуми за голями хора, трябва да пораснеш малко...
Нещо повече - никой не те е опълномощил да говориш от негово име! - ти ако си се изгубил, това не означава, че и другите са се изгубили в твоя океан.../честно казано, не мисля дори че някой тук плува в твоя океан изобщо, но това не е от голямо значение всъщност, защото сега коментирам Твоя постинг, нали така?!/...Ако нещо не разбираш и не ти е ясно, можеш просто да попиташ, вместо да се изцепваш като последния тъпак, надявайки се да изтръгнеш някаква информация...Действа много по-ефективно... можеш да пробваш, значи...Много ми е интересно как не виждаш и "жалко салче, натоварено с факти" в темата, когато цялата тема се базира изцяло на факти!...Или може би ти приемаш за факти само цитати, съпроводени с линкове /за достоверност/?! ...Е...съжалявам...тук се говори свободно всеки каквото мисли, а не се пускат простотии само да се дърляш значи - затова модераторът те преценява и препраща към "говорилнята" или "откачалки": ако мискаш да си чешеш езика - там ти е мястото...Надявам се да понапрегнеш малко празната си главица - може и да се пръкне някакво мнение в нея, а не да ме коментираш с мненията на другите фактически...Не е интересно - нищо ново под слънцето, а камо ли за политиката...

--------------------

admiralМодератор
на андорския флот

#3345289 - 23.03.2016 00:39 [Re: Centurionus]

Не беше такъв чюсфителен, какво ти стана?

Мен ме интересува единствено правилата да се спазват, и дискусията да не се обръща ад хоминем. А иначе в кое политическо течение плава даден юзър или коя идеологическа Росинанта е яхнал не е от значение.

--------------------
Političari i pelene imaju nešto zajedničko. Oboje treba menjati, redovno, iz istog razloga.

Centurionus
ветеран

Регистриран: 12.03.2013
    #3345388 - 23.03.2016 13:07 [Re: admiral]

Цитат:

Мен ме интересува единствено правилата да се спазват......

Ето едни грубо нарушени правила : " калта на празната ти главица" "последния тъпак", "празната си главица" .
Очаквам една хубава почивка за "любезната" авторка . Любопитно е ,че постът ти е под нейния ,което леко намирисва на толеранс .

--------------------
senatus popolusque Bulgarum

c´est moi
;)

Регистриран: 11.12.2006
Re:Толеранс към оптимистичните шизофреници или Хаос от ендорфини
    #3345473 - 23.03.2016 20:28 [Re: Centurionus]

... не където им е мястото!!! Офицер, към теб са се отнесли направо нежно .

--------------------
But she did ask...and well she is special

admiralМодератор
на андорския флот

#3345505 - 24.03.2016 00:43 [Re: Centurionus]

Цитат:

Очаквам една хубава почивка за "любезната" авторка .

Предполагам разбираш, че не съм тук за да оправтая очакванията на който и да било.

--------------------

додо
оптимистка

#3345739 - 25.03.2016 22:40 [Re: Centurionus]

Цитат:

Цитат:

Мен ме интересува единствено правилата да се спазват......

Ето едни грубо нарушени правила : " калта на празната ти главица" "последния тъпак", "празната си главица" .
Очаквам една хубава почивка за "любезната" авторка . Любопитно е ,че постът ти е под нейния ,което леко намирисва на толеранс .

Така е в живота драги - каквото повикало, такова се обадило...ти ме коментираш мен, а не моето мнение и аз съответно трябва да ти отговоря нещо обикновено...а тъй като не те познавам, се опитвам да говоря като теб - т.е. да те коментирам теб, а не мнението ти, което изобщо липсва между другото /Пак ти повтарям, че има известна разлика между факти и цитати и това, че не пускам линкове за да цитирам някого НЕ ОЗНАЧАВА, че не използвам факти! Това, което може да ме впечатли са само фактите - лъжи под път и над път! ...Всичко в мненията ми почива на 100% факти - това, че нещо не ти е известно на теб, не означава, че то не е факт, нали така?!...Обиждаш се от огледалото, в което се оглеждаш: може да се обидиш от нечии констатации, а не виждаш как обиждаш хората с твоите констатации...Не само, че си груб, но обиждаш и с неинформираността си, незинтересуваността си към това, което всъщност отричаш най-категорично и обявяваш за пълен боклук - ти дори не си разбрал какво точно съм написала, едва ли си си направил дори труда да го прочетеш /щом толкова категорично ме обвиняваш в "липса на факти"/...А си и нагъл на всичко отгоре да искаш наказание за моите констатации /това не са просто думи да те обиждам с тях, това са точните думи, описващи точно нещата така, както аз ги виждам!....Не можеш да се обидиш на бялото, че е бяло или на черното, че е черно, значи...Нещата са такива, каквито са и целта ми е не да те обиждам, а да ти покажа твоето лица "в огледалото" - такова, каквото аз го виждам в твоите писания.../
Всичко това, обаче, би могъл да го избегнеш, ако просто се придържаш към правилата на дискусията и коментираш мнението на хората, а не самите хора!...В противен случай винаги рискуваш обратен удар, а това не ти е много приятно, както виждам...Искам да ти кажа, че наистина съжалявам, че си се обидил - не това е целта ми, но...може пък да е за добре, защото болката може да ти помогне да разбереш по-ясно, че бъркаш...Надявам се да не ме приемаш за враг на всички времена - аз съм на принципа "кратка схватка и отново ескадроните летят"...Чудесен принцип, работи безотказно и с много положителни резултати /особено ако нещата се променят и няма повторения на проблема!/
Приятен ден!

--------------------

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  admiral 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 12244

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.027 seconds in which 0.006 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.