ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Политика » Политика

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Simulant
рекордьор

Регистриран: 31.03.2012
Re: Земан - Властелинът на Бехеровката
    #3425729 - 28.01.2018 18:46 [Re: Tanya.]

Цитат:

Какво значи Бг да е Велика?

Като отидеш в магазина да има поне 10 вида тоалетна хартия, но по времето на Тато нямаше.

--------------------
Не разбрав што сакав да кажам, ама се надевам вие да ме разберете.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
liubo_iotoff
McAroff

Регистриран: 25.10.2005
От: явлен
    #3425732 - 28.01.2018 19:01 [Re: Simulant]

Цитат:

Цитат:

Какво значи Бг да е Велика?

Като отидеш в магазина да има поне 10 вида тоалетна хартия, но по времето на Тато нямаше.

или като да можеш веднага и без чакане да си купиш нова кола от 30 марки, но ... всъщност да не можеш да си го позволиш

liubo_iotoff
McAroff

#3425735 - 28.01.2018 19:06 [Re: Simulant]

Цитат:

а нещо да споменеш за мераците на Тато да ни направи от де факто в де юре 16-та република на СССР?

добре, че му отказаха
но да не се отклоняваме от темата, разкажи ни малко по-подробно колко прости селяни и пенсионери са чехите да вземат да си преизберат президента

Simulant
рекордьор

#3425740 - 28.01.2018 19:33 [Re: liubo_iotoff]

Цитат:

Цитат:

а нещо да споменеш за мераците на Тато да ни направи от де факто в де юре 16-та република на СССР?

добре, че му отказаха
но да не се отклоняваме от темата, разкажи ни малко по-подробно колко прости селяни и пенсионери са чехите да вземат да си преизберат президента

Не ми слагай думи, които не съм казвал. От картата се виждаше, че предимно селските райони са избрали Земан. Освен това и по анкети се оказа, че неговите избиратели са предимно пенсионери и хора с ниско образование. Всъщност този път чехите ме изненадаха неприятно, имайки предвид, че това е културен и образован народ. Неприятно изненадани са и приятелите ми там. Само, че аз за чехите не се притеснявам. Ако Земан започне много "да пикае накриво", нaбързо ще го разкарат. На първо време може отново да му заменят президентското знаме с червени гащи, както вече веднъж направиха.

http://img.radio.cz/pictures/ctk1509/ztohoven1.jpg

--------------------

Tanya.

Регистриран: 19.10.2008
    #3425748 - 28.01.2018 19:57 [Re: liubo_iotoff]

Цитат:

но да не се отклоняваме от темата...

Aз мислех, че ще си говорите за Бехеровката.

liubo_iotoff
McAroff

#3425755 - 28.01.2018 21:15 [Re: Simulant]

Цитат:

Цитат:

Цитат:

добре, че му отказаха

Не ми слагай думи, които не съм казвал. От картата се виждаше, че предимно селските райони са избрали Земан. Освен това и по анкети се оказа, че неговите избиратели са предимно пенсионери и хора с ниско образование. Всъщност този път чехите ме изненадаха неприятно, имайки предвид, че това е културен и образован народ. Неприятно изненадани са и приятелите ми там. Само, че аз за чехите не се притеснявам. Ако Земан започне много "да пикае накриво", нaбързо ще го разкарат.

аз видях и доста градски райони на картата от линка ти, чехия не е само прага и бърно
пенсионери и с ниско образование? тая песен я пеете по инструктаж навсякъде, където изберат неудобен на инструкторите ви кандидат и не каза "прости", а "селянията", извинявам се, ако не съм схванал нюанса
а ако пак изгони американския посланик, като почне да му дава акъл къде да ходи и къде не - това брои ли се за "пикаене накриво" или не?

liubo_iotoff
McAroff

#3425756 - 28.01.2018 21:18 [Re: Tanya.]

Цитат:

Цитат:

но да не се отклоняваме от темата...

Aз мислех, че ще си говорите за Бехеровката.

аз за нещо, което не съм опитвал, избягвам да давам мнение
за разлика от някои други

Simulant
рекордьор

#3425764 - 28.01.2018 22:08 [Re: liubo_iotoff]

Цитат:

Цитат:

Цитат:

Цитат:

добре, че му отказаха

Не ми слагай думи, които не съм казвал. От картата се виждаше, че предимно селските райони са избрали Земан. Освен това и по анкети се оказа, че неговите избиратели са предимно пенсионери и хора с ниско образование. Всъщност този път чехите ме изненадаха неприятно, имайки предвид, че това е културен и образован народ. Неприятно изненадани са и приятелите ми там. Само, че аз за чехите не се притеснявам. Ако Земан започне много "да пикае накриво", нaбързо ще го разкарат.

аз видях и доста градски райони на картата от линка ти, чехия не е само прага и бърно
пенсионери и с ниско образование? тая песен я пеете по инструктаж навсякъде, където изберат неудобен на инструкторите ви кандидат и не каза "прости", а "селянията", извинявам се, ако не съм схванал нюанса
а ако пак изгони американския посланик, като почне да му дава акъл къде да ходи и къде не - това брои ли се за "пикаене накриво" или не?

виждам, че и за случая с американския посланик не си запознат директно от извора, ами косвено и то на принципа на разваления телефон (предполагам през руски медии). Всъщност ако наистина ти трябва обективна информация можеш да я получиш на линка по-долу и да си я преведеш с Гуглето:

https://zpravy.idnes.cz/americky-velvysl...4323_domaci_cen

--------------------

Редактирано от Simulant (28.01.2018 22:17)

liubo_iotoff
McAroff

#3425787 - 29.01.2018 00:32 [Re: Simulant]

Цитат:

виждам, че и за случая с американския посланик не си запознат директно от извора, ами косвено и то на принципа на разваления телефон (предполагам през руски медии). Всъщност ако наистина ти трябва обективна информация...

от български слугинажни медии приема ли се, или само от си ен ен?

не знаейки чешки език, се информирам от медии на език, който разбирам...

pplk
рекордьор

Регистриран: 20.02.2009
    #3425788 - 29.01.2018 00:35 [Re: liubo_iotoff]

Цитат:

Цитат:

виждам, че и за случая с американския посланик не си запознат директно от извора, ами косвено и то на принципа на разваления телефон (предполагам през руски медии). Всъщност ако наистина ти трябва обективна информация...

от български слугинажни медии приема ли се, или само от си ен ен?

не знаейки чешки език, се информирам от медии на език, който разбирам...

Автор: ВЗГЛЯД

--------------------
По една случайност един от съседите на Турция е Русия. - конска мъдрост.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 11 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  admiral 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 1595

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.027 seconds in which 0.007 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.