ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Разни » Право

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
g.vielicata
almEra

Регистриран: 01.03.2004
Re: Полезни връзки
    #287479 - 29.04.2004 17:48 [Re: Glezlichka]

нито за миг не съм си помислила, че си го измислила сама

--------------------
Простотия до шия такова е обществото -
духовно бедно заядливо и бледно.
Болест безкрайна, диагноза трайна.
НЕТ ДИВОТИЯТА - дрога за простотията.
По Изнервения Дракон

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Achi_e
Нерегистриран

#288018 - 30.04.2004 01:52 [Re: g.vielicata]

Mai malko kusno se namesvam no vse pak da izkaja i az mnenie po vuprosa s disclaimer-a.

Tozi,koito FEMA e kopirala, predpolagam, e ot niakoia US stranica. V obsti linii celta na disclaimer v takiva chatove ili drugi stranici, na koito pishat advokati, e slednata:
- kakto veche spomenahme, che suvet tuk, ne zamenia sresta s advokat
- che chrez stranicata, ne se suzdava attorney-client relationship
- i che all.bg ne nosi otgovornost za tova, koeto nie pishem tuk

Nai-chesto takiva sum vijdala na stranici na advokatski firmi, koito imat forum. Togava e iasno, che mnogo hora moje da se podvedat, a susto taka e iasno i koi da sudish za attorney malpracice.
Za forum kato nashia ne mi e mnogo iasno tova kak ste raboti. Kolegite ste kajat, dali v BG za takova nesto moje da te podvedat pod otgovornost i v zavisimost ot tova kak da formulirame dislcaimer-a.

!НА-КОЙ-МУ-ПУКАМодератор
Nevermore

Регистриран: 26.02.2004
никой
    #288436 - 30.04.2004 12:58 [Re: Glezlichka]

ни
о не прави,писах в тяхния клуб,и учтиво ги помиолих,понеже и деца влизат,да напишат едно елементарно предупреждение,в резултат на което бях.........баннат(?!?!?!?).....

--------------------
Аз съм човекът, когото тормозеше като малък...
Не бъди безразличен,
Бъди различен!

!НА-КОЙ-МУ-ПУКАМодератор
Nevermore

Регистриран: 26.02.2004
последните ти
    #288446 - 30.04.2004 13:02 [Re: Анонимен]

изречения ,мисля,че ги има още в алл бг някъде,че те носят птговорност за написанотоп във форуа!
Съгласен съм Гонзо(здарвсти Левски,как си?:) )
А в секса клуба кога ще сложиме абревиатура,че има теми и сники,които не са за малолетни,не са за непълнолетни,не са за хора със слаби сърца,а също така могат ,че имат и прекалено натуралистичен хараклтер,а също и ,че мненито дадено във всеки клуб не обвързва автора му с никакви последници....?Оп,това последното може и в нашия клу да го постнем

--------------------
Аз съм човекът, когото тормозеше като малък...
Не бъди безразличен,
Бъди различен!

Malkata
Нерегистриран

Re: последните ти
    #288502 - 30.04.2004 13:34 [Re: !НА-КОЙ-МУ-ПУКА]

Да, де, нали и аз това казвам-за последните две изречения-те всъщност са точно това, което казваш-"мненито дадено във всеки клуб не обвързва автора му с никакви последници....?" Би било добре тия прословути две изречения да останат или да предложиш подобни, защото така ще избегнем необходимостта при всеки съвет да напомняме, че не носим отговорност за достоверността на информацията и че е добре питащият да се посъветва и с някой специалист-виждам, че на теб вече ти се е наложило да го правиш(за завещанията и делбата).Представи си всеки път да го пишеш.А и не виждам какво толкова пречи, ако сложим нещо в този смисъл, все пак тук няма да има никому неангажиращи мнения, както е в другите форуми, а напротив.

g.vielicata
almEra

Регистриран: 01.03.2004
Re: последните ти
    #288588 - 30.04.2004 14:19 [Re: !НА-КОЙ-МУ-ПУКА]

Цитат:

Съгласен съм Гонзо(здарвсти Левски,как си?:) )
А в секса клуба кога ще сложиме абревиатура,че има теми и сники,които не са за малолетни,не са за непълнолетни,не са за хора със слаби сърца,а също така могат ,че имат и прекалено натуралистичен хараклтер,а също и ,че мненито дадено във всеки клуб не обвързва автора му с никакви последници....?

Здрасти отпускар ,
ми то в секс клуба си пише, че е за пълнолетните любители на секса /а това автоматично изключва както малолетните, така и непълнолетните /
А дали там дадените мнения не обвързват авторите - ти сигурен ли си?

--------------------
Простотия до шия такова е обществото -
духовно бедно заядливо и бледно.
Болест безкрайна, диагноза трайна.
НЕТ ДИВОТИЯТА - дрога за простотията.
По Изнервения Дракон

Glezlichka
глезличка

Регистриран: 07.07.2003
От: Другата България
Re: Oще един disclaimer
    #291056 - 03.05.2004 05:28 [Re: Glezlichka]

The information contained in this Site is for general guidance on matters of interest only. The application and impact of laws can vary widely based on the specific facts involved. Given the changing nature of laws, rules and regulations, there may be delays, omissions or inaccuracies in information contained in this Site. Accordingly, The information on this Site is provided with the understanding that the authors and publishers are not herein engaged in rendering legal professional advice and services. As such, it should not be used as a substitute for consultation with professional legal or other competent advisers. Before making any decision or taking any action, you should consult a professional.

--------------------
"The happiest people don't have the best of everything. They just make the best of everything."

Live simply. Love generously. Care deeply. Speak kindly.

tanariil
архидемон
**

Регистриран: 07.09.2002
От: някъде там...
Re: никой
    #304156 - 14.05.2004 18:50 [Re: !НА-КОЙ-МУ-ПУКА]

не бе666е у4тиво, за това бе666е баннат и съвсем не бе666е за деца. айде ся, не се отваряй. при повторен бан няма да те райзнат. отно666ението ти бе666е ужасно, особено на фона на споменаването на правата на 4овека - е тва не треа666е да го засяга666 при условие, 4е потъпква666е правото на религиозен избор на хората и ръсе666е заплахи.

tanariil
архидемон
**

#304163 - 14.05.2004 18:54 [Re: Glezlichka]

фема, а не смята666 ли, 4е не е редно да си съставя666 предварително мнение за хора, които не познава666, както и за възгледите им, които не познава666.

tanariil
архидемон
**

#304164 - 14.05.2004 18:55 [Re: !НА-КОЙ-МУ-ПУКА]

ае аз ли не доглеждам или наистина няма666 ни666то като връзки за СИС?

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  !НА-КОЙ-МУ-ПУКА 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 32414

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.016 seconds in which 0.009 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.