www.pro-rock.net

Форуми » Музика » Про-Рок (архив)

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
georid
манипулатор

Регистриран: 13.03.2002
От: с. Костена река, Шуменско
Re: И Robert Plant у нас
    #1824509 - 09.07.2007 16:39 [Re: gam]

Аз не искам да гледам риюниън на Цепелин .
Исках точно това, което изпуснах - Плант соло, с тази му група и с този репертоар.

--------------------
Така е то.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
duende
The Pawn King

Регистриран: 09.03.2004
    #1824516 - 09.07.2007 16:42 [Re: georid]

Цитат:

На мен не ми става леко. При следващия тур Плант просто ще ни подмине.

Ми не ми се вярва. Макар финансовата гледна точка и профит-ориентираната избирателност да казват своята (и често решаващата) дума, мисля, че Робърт остана доволен от концерта.

По дяволите, от дошлите специално за концерта (изключвам дежурните каварненски кибици и кебапчепродавци, влезли безплатно ("Моторхедя, Плантя, Мановаря, я си гледам квото сваря") и шведските и немско-руски туристи) нямаше случайни хора. Бяхме само луди фенове на Цепелин и ревяхме като ранени в сърцето осли. Аз прегракнах на втората песен, хората около мен не спряха да подскачат и крещят!!!

Криво ляво 600-те души спартанци (толкова си беше реалната публика), вдигаше шум като за три хиляди. Плант непрекъснато се шегуваше с нас, караше ни да пеем и скандираме, показа искрено задоволство от устрема и сърцатостта на всички и няколко пъти повтори, че нас "си ни бива".

Така че..... Бог знае дали ще ни подмине. Една зала едно ще му легне супер като морска звезда на корал, мен ако питаш.

Цитат:

Исках точно това, което изпуснах - Плант соло, с тази му група и с този репертоар.

АЗ СЪЩО!!

--------------------
Being forever in the pre-trembling of the house that falls

Ozzy
Osbourne

Регистриран: 09.10.2003
От: Behind the Wall of Sleep
    #1824531 - 09.07.2007 16:48 [Re: duende]

Цитат:

По дяволите, от дошлите специално за концерта (изключвам дежурните каварненски кибици и кебапчепродавци, влезли безплатно ("Моторхедя, Плантя, Мановаря, я си гледам квото сваря") и шведските и немско-руски туристи) нямаше случайни хора. Бяхме само луди фенове на Цепелин и ревяхме като ранени в сърцето осли. Аз прегракнах на втората песен, хората около мен не спряха да подскачат и крещят!!!

Криво ляво 600-те души спартанци (толкова си беше реалната публика), вдигаше шум като за три хиляди. Плант непрекъснато се шегуваше с нас, караше ни да пеем и скандираме, показа искрено задоволство от устрема и сърцатостта на всички и няколко пъти повтори, че нас "си ни бива".

Ти остави тая работа... Как мислиш, че е по другите държави, където Плант също ходи веднъж на 10 години? Публиката си вика и е ентусиезирана точно толкова, колкото и нашата, с една разлика: там Плант пее пред 4-5-6 хиляди души. А не както ти казваш пред 600

--------------------
"Of all the Things I've ever Lost, I miss my Mind the most." Ozzy Osbourne

duende
The Pawn King

Регистриран: 09.03.2004
    #1824535 - 09.07.2007 16:49 [Re: Ozzy]

За съжаление си прав. На мен ми се иска да запазя поне малко романтична наивност.

--------------------
Being forever in the pre-trembling of the house that falls

Ozzy
Osbourne

Регистриран: 09.10.2003
От: Behind the Wall of Sleep
    #1824538 - 09.07.2007 16:50 [Re: duende]

Цитат:

Цитат:

АЗ СЪЩО!!

Аз пък не. През 1998-ма исках да видя Цепелин и Цепелин видях Излиза, че и ти и аз сме видяли каквото сме искали

--------------------
"Of all the Things I've ever Lost, I miss my Mind the most." Ozzy Osbourne

violator
Interior Lulu

Регистриран: 25.06.2004
От: Paris, Texas
    #1824545 - 09.07.2007 16:56 [Re: Yanni]

Цитат:

На първата снимка се забелязва един гражданин, който вече няколко дни чакам да напише надълго и нашироко впечатленията си от Р. Плант

Въх и папараци!

Мани-мани, така яко се запихме във Варна уикенда, че още ми е махмурлива мъгла пред очите.
Едва днес успях да си седна на задника! Концерт ли бе - да го опишеш!?

--------------------
Слушай силно!

U.D.O.
УЛТРАС
**

Регистриран: 11.07.2006
От: Варна
    #1824547 - 09.07.2007 16:56 [Re: duende]

@U.D.O.
Цитат:

Даже за 15 лв можеше човек да си вземе един пас.

.

Да бе, като го питах колко ги дава каза:
"15, ама за тебе ще намаля на 10"

може.Те имаха сигурно 100 покани и 10-15 паса.
Посещаемоста.Сигурен съм,че имаше поне 1 500 души.Все пак не трябва да забравяме ,че има и седалки.Забелязвам,че със всяка изминала година българският фен става все по-голям глезльо и вече доста хора предпочитата да не са прави пред сцената ,а да са седнали с питие в ръка .Изключение прави този на Мейдън където заради лъжите са СМЕшниците бая хора са си купили за т.н. ложи.

Редактирано от U.D.O. (09.07.2007 16:57)

georid
манипулатор

Регистриран: 13.03.2002
От: с. Костена река, Шуменско
    #1824559 - 09.07.2007 17:05 [Re: duende]

Никога не съм мрънкал по повод на концерт - защо, какво, как, къде, ама що така, а не онака и пр.

Но сега мрънкам. Не, не мрънкам. БЕСЕН СЪМ
Казах ли го вече?

ОК - имало е прозорец в турнето, Цонко и Жокер са змейове, довели са го и браво. Но, ще се повторя:
Има някои неумолими демографски и географски фактори, които правят точно такъв концерт, точно тогава и точно там някак... нелеп и дисторзиран.

--------------------
Така е то.

Suffer Me
entranced

Регистриран: 23.01.2007
От: Бургас/София
    #1824611 - 09.07.2007 17:58 [Re: georid]

Може-би са се надявали, големите "организатори" (), да докарат малко по-различна публика в Каварна седмица след Manowar и т.н. Едва ли са се замислили особено, обаче, както става ясно. Толкова ли не нюхат насам-натам, не четат ли, не търсят ли мнението на феновете преди да организират подобни изяви? Какви са всъщност мотивациите им да поканят един изпълнител в страната ни? Само колкото да отбележат присъствието му, ли? И не ги ли е СРАМ, питам аз, от евентуален организаторски провал, още преди той да стане факт, че не предвиждат евентуализми...?

Аре ся да наблъскаме тука 15 концерта, по концерт на седмица, ако не и по 2, да ни запомнят, бай Ганьо, да знаят, че им докарахме музикантье, па дали после ше можем да погледнем изпълнителите (че и феновете) в очите, друга тема...

И все-пак, спомням си съкровените моменти, които ми подари това шоу, и съчувствам на (сега) вбесените люде, които искаха да бъдат там.

Линкче в YouTube: R.Plant & TSS - моменти.

Усеща се във втората половина на краткото клипче, как Робърт и хората му бавно и интензивно нажежават атмосферата. Не липсваха мощни китари, оу не. Просто цареше перфектен баланс, както в самите композиции, така и в сетлиста. Мисля, че е в следствие на балансът, който цари в самия Робърт Плант - хем ултрамегасуперзвезда, хем земен и толкова човешки.

--------------------
The heart is a temple of feeling. The mind is the cage of the soul.

Metal Heart
invincible

Регистриран: 12.01.2003
От: City of Delusion
    #1824881 - 09.07.2007 22:23 [Re: duende]

Както Майкъл Болтън, така и Робърт Плант ме изненадаха много приятно - от първия не очаквах нищо повече от добре познатите балади (пък той избичи такова китарно соло ), а Робърт Плант го познавах най-вече като бивш вокалист на Лед Цепелин, обаче той наблегна на соловите си неща и направо ме омагьоса Може би съм от малцината, които някакси успяха да огреят и на Калиакра рок феста, както и на финала на Арена Музика, с цената на почти стопена заплата още на 10-то число Но не съжалявам нито за миг - пари се изкарват и заминават, а емоциите от концертите ще държат дълго време и занапред Само да не са вече толкова начесто, че се издъхва (и материално, и емоционално)...

--------------------
Don't grow up too fast
And don't embrace the past
This life's too good to last
And I'm too young to care

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 4 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  SaTyR, Bridgeburner 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 20028

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.009 seconds in which 0.001 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.