www.pro-rock.net

Форуми » Музика » Про-Рок (архив)

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Journeyman
traveller in time

Регистриран: 13.02.2007
АРИЯ, ЧЕРНЬЙ ОБЕЛИСК, МАСТЕР - Каварна 16.08.2007
    #1820544 - 05.07.2007 17:43

Руските хеви метъл банди АРИЯ, ЛЕГИОН и КРУИЗ са сред групите, които ще свирят в Каварна на 16-ти август. В крайморския град ще се проведе фестивал само с руски банди като участници. Това каза кметът на града Цонко Цонев в интервю за в-к "Телеграф". Цялото интервю, в което той говори за равносметката от "Калиакра Рок Фест", изпълнението на химна от страна на MANOWAR и така нататък, ще можете са прочетете на страниците на вестника до края на седмицата.

Ден преди руския фест - на 15-ти август, в Каварна ще се проведе второто издание на фестилава "Thrash Till Death", чиито хедлайнери тази година са SEPULTURA. Другата чужда банда на екстремния фест стана ясна днес - това ще бъдат шведите от DARK FUNERAL, съобщава Веско Марков от Ozz Music за радио "Варна".

Самият Цонко Цонев заминава утре за Косово, където ще се срещне с контингента на българската армия в размираната сръбска (все още) провинция. На войниците той ще подари плакат с автографи и пожелания от MANOWAR и вокалистката на HOLYHELL.

Ха сега да видим:)
Заявявайте отпускитеееееееееееееее:)

--------------------
May the Force Be with You

Редактирано от SaTyR (22.07.2007 22:35)

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
blackiel
неориентиран

Регистриран: 05.01.2007
Re: АРИЯ, КРУИЗ, ЛЕГИОН- Каварна 16.08.2007
    #1820563 - 05.07.2007 18:03 [Re: Journeyman]

Аз пък искам вокалистката на HolyHell
Иначе за новината не е зле.

--------------------
I'LL MAKE YOU CRY FOR MERCY...I'LL MAKE YOU CRY OUT LOUD

insider
скиталец

Регистриран: 01.03.2006
От: мертвая зона
    #1820568 - 05.07.2007 18:10 [Re: Journeyman]

Ето това се казва новина!
Като цяло, това са легендите на руския метъл.
Круиз са може би първата руски група, която е повлияна от "упадъчния" западен хеви рок. Лидер и е виртуозният китарист Валерий Гаина, чийто талант намира признание далече извън пределите на Русия.

Легион са също една много добра банда, въпреки че е малко по-праволинейна, отколкото трябва.

За Ария струва ми се, че няма какво да говорим. Това е легендата на руския хеви метъл. За мен това ще бъде "върхът на сладоледа" в този фестивал. Естествено, без Кипелов групата губи доста от предишния си блясък, но и сегашния състав с Артур Беркут е на изключително високо ниво.
Интересно кои ще бъдат и останалите групи на този фест, защото в Русия има много кадърни банди.

--------------------
Унеси меня, дорога,
от шутов и дураков,
от сумы и от острога,
от друзей-врагов...

Journeyman
traveller in time

#1820580 - 05.07.2007 18:25 [Re: insider]

И само тези да са-събитието ще е грандиозно.Въпросителната е само около участието на Круиз-на практика те не съществуват като група към момента....Поне моето инфо е такова.Реюниън ли да очакваме:)Като подарък-супер

--------------------

insider
скиталец

#1820591 - 05.07.2007 18:30 [Re: Journeyman]

Доколкото знам, в момента Круиз точно няма. Това, което съществува в момента е едноличен проект на В. Гаина, като музикантите му нямат нищо общо с оригиналната група. Съмнявам, се че ще има реюниън Сигурно Цонко не е разбрал за какво точно става дума.

--------------------
Унеси меня, дорога,
от шутов и дураков,
от сумы и от острога,
от друзей-врагов...

Journeyman
traveller in time

#1820602 - 05.07.2007 18:39 [Re: insider]

След изминалите няколко дни вече вярвам във всичко:)
Надали евентуален реюниън на Круиз може да ме изненада особено!

--------------------

insider
скиталец

#1820639 - 05.07.2007 19:07 [Re: Journeyman]

Дано, дано!

Много ми се ще да чуя на живо "Последний рассвет". Една 20 годишна мечта...

--------------------
Унеси меня, дорога,
от шутов и дураков,
от сумы и от острога,
от друзей-врагов...

Джуджето_GIMLY

Регистриран: 19.06.2004
    #1820832 - 05.07.2007 22:43 [Re: Journeyman]

Ухааа радвам се, че най-накрая е официално.
Срам не срам Круиз и Легион не съм ги слушал знам ги само като имена, но така или иначе ще ида заради Ария с надеждата другите групи да се окажат приятна изненада за мен

dave
хидроцефал

Регистриран: 14.12.2004
От: Быдлоград
    #1820944 - 06.07.2007 00:05 [Re: insider]

Цитат:

Круиз са може би първата руски група, която е повлияна от "упадъчния" западен хеви рок. Лидер и е виртуозният китарист Валерий Гаина, чийто талант намира признание далече извън пределите на Русия.

Круиз всъщност са една много стара руска рок банда - от началото на 80-те.
Изначално няма нищо общо с хеви метъла, ами си бичат некъв руски естраден рок.
Малко известен факт е, че след като бандата се разпада през 85-та, Валерий (който е неин член от начало) узурпира името и издава така любимите на народа "Круиз - 1" и "Kruiz"...
През 90 се групата се събира пак. Че даже май и албум нов имаха... Но това няма нищо общо с Гаина.

Както и да е. Навремето заради концерт на Гаинския Круиз избягах от комсомолска бригада и се мъкнах около 10 км в проливен дъжд преди да ме вземат на стоп (че кой ще качи мокра кокошка ).
Последствията бяха незабравим спомен от великото изпълнение на "Последний рассвет" и десеттина дена на легло с температура. Последното си беше дюшеш - поне не ходех да бера ябълки .

едит:
Интересно е също, че за разлика от нас, май братушките повече си тачат истинските Круизи .

--------------------
Если пуля в голове, то это надолго. Если в голове снаряд, это навсегда.

Редактирано от dave (06.07.2007 00:11)

insider
скиталец

#1821080 - 06.07.2007 06:21 [Re: dave]

Цитат:

Цитат:

Круиз всъщност са една много стара руска рок банда - от началото на 80-те.
Изначално няма нищо общо с хеви метъла, ами си бичат некъв руски естраден рок.
Малко известен факт е, че след като бандата се разпада през 85-та, Валерий (който е неин член от начало) узурпира името и издава така любимите на народа "Круиз - 1" и "Kruiz"...
През 90 се групата се събира пак. Че даже май и албум нов имаха... Но това няма нищо общо с Гаина.

Както и да е. Навремето заради концерт на Гаинския Круиз избягах от комсомолска бригада и се мъкнах около 10 км в проливен дъжд преди да ме вземат на стоп (че кой ще качи мокра кокошка ).
Последствията бяха незабравим спомен от великото изпълнение на "Последний рассвет" и десеттина дена на легло с температура. Последното си беше дюшеш - поне не ходех да бера ябълки .

едит:
Интересно е също, че за разлика от нас, май братушките повече си тачат истинските Круизи .

Тези неща определено не ги знаех Благодаря ти за инфото Аз стария Круиз не съм слушал и поради това харесвам и тача онзи, чийто лидер е Гаина.
Интересно би ми било да чуя за какво става дума в първия вариант на Круиз. Какъв рок забиват, от колко човека е групата и тн. А в крайна сметка, при нас кой ли точно Круиз ще дойде

--------------------
Унеси меня, дорога,
от шутов и дураков,
от сумы и от острога,
от друзей-врагов...

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  SaTyR, Bridgeburner 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: ****
Брой показвания: 18577

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.01 seconds in which 0.002 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.