www.pro-rock.net

Форуми » Музика » Про-Рок (архив)

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
dave
хидроцефал

Регистриран: 14.12.2004
От: Быдлоград
Re: Какво слушат мама и тати
    #856922 - 05.07.2005 10:31 [Re: unheard lullaby]

Нашите вече нищо не слушат - почивали си ушите им, откакто съм се махнал от къщи

--------------------
Если пуля в голове, то это надолго. Если в голове снаряд, это навсегда.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
violator
Interior Lulu

Регистриран: 25.06.2004
От: Paris, Texas
    #856936 - 05.07.2005 10:36 [Re: iilnd]

хех, много забавна тема!

В къщи се слушаше Бийтълс, АББА, Куийн, Кридънс, Елвис, Франк Синатра, Пърпъл, Висоцки, Елтън Джон, италиански шлагери, Щурците, Сигнал, Диана Експрес, Емил Димитров, Борис Годжунов, Кидика, LZ, всякаква българска естрада и рок....
За баща ми всичко почва и свършва с The Beatles, макар да не е дай хард фен и да не познава творчеството им в детайли, това е групата на живота му!
Майка ми е МНОГО музикална..., ако музиката е качествена и мелодична, оценява и запаметява дори и хард и хеви неща! Много харесва АББА, Джордж Майкъл, Елтън Джон, Дейвид Ковърдейл , рок балади, рок н рол..., запозната е в детайли с творчеството на Depeche Mode, Metallica /бая се озорих навремето/ и U2 ..и пее страхотно, освен че е един от най-прекрасните хора на света

Чалга, фолк, рап, латино и прочие лайна, в къщи не са припарвали!

--------------------
Слушай силно!

Achiles
старо куче

Регистриран: 31.05.2005
От: София
    #856959 - 05.07.2005 10:50 [Re: Fester Addams]

Аз съм първо поколение, заедно със сестра ми, която в интерес на истината ме открехна като ми даде албума на Джон Бон Джоуви "Blaze of glory" (и досега това ми е нещо като любима песен) и албума на Бон Джоуви "New Jersey". Дотогава в продължение на 2 години слушах една касетка на висоцки и два аблума на Бийтълс, които баща ми малко харесваше. А майка ми си пада повече по Джаз, българска естрада, класика, въпреки че по едно време я научих да харесва Гънс не успях да я открехна към по тежката музика

--------------------
Подпис

Carcinoma Angel
новак
**

Регистриран: 03.06.2005
От: Гората
    #856986 - 05.07.2005 11:00 [Re: Achiles]

Бащата - Пърпъл, Флойд, Куийн, ЕЛО, Бийтълс, Юрая, от нещата дето аз слушам адски се кефи на Мейдън и Мегадет
Майка ми - Флойд и класика

--------------------
засирам теми

Lord Vickeron
консервирано зомби

Регистриран: 08.10.2003
От: SODOM
    #856987 - 05.07.2005 11:00 [Re: iilnd]

При мене е много зле.....въобще не слушат музика. Гледат само комерсиалните концерти, които дават по Канал 1! Така и не могат да разберат как може да харесвам музика, в която всички се правят на идиоти. Според бащата и аз вече съм се превърнал на идиот!

iilnd
dnlii

Регистриран: 24.02.2005
От: Градоман
    #856999 - 05.07.2005 11:05 [Re: Lord Vickeron]

Дъ синс ъф де фадър ар дъ синс ъф дъ сон

--------------------
Blessed are the dead!

Hela
интелектуално семпла

Регистриран: 18.11.2004
    #857069 - 05.07.2005 11:36 [Re: Lord Vickeron]

Хммм, мама...цитирам:"Аз харесвам лиричната музика" Така и не разбрах какво има предвид...
Татко ми се има за брутален тип (хммм) и доколкото знам сред любимците му са Елвис(къде без него;)), Бийтълс, Кридънс...а, и Scorpions:)Към моята музика се отнася с безразличие, клонящо към неуважение!А колкото до госпожа майка ми - забелязах, че Stratovarius и Nightwish много я вдъхновяват, докато ми боядисва косата:)
Апропо, баба ми се извъди в последно време фенка на Cradle Of Filth!

--------------------
Безкраен летен ден. Събувам прашните обувки пред прага на заникъде....

Джуджето_GIMLY

Регистриран: 19.06.2004
    #857076 - 05.07.2005 11:40 [Re: iilnd]

Бащата сичко що е хард рок от Purple и Zeppelin до Guns'N'Roses и някое и друго хеви ако Scorpions можем да ги сложим в тая категория, а също и прогче от едно време Pink Floyd, Jethro Tull, Rush и т.н.
Майка пък слуша като бащата плюс по твърди работи.Maiden, Rhapsody, HammerFall, Stratovarius, Edguy, Evergrey бая ги хареса когато и ги пуснах за първи път и тем подобни.
Абе въобще готини родители са. Ееn ако и тати прослуша HammerFall

Редактирано от Clonemarshal GIMLY (05.07.2005 11:40)

VOSTOK
волк

Регистриран: 19.07.2002
    #857088 - 05.07.2005 11:50 [Re: Джуджето_GIMLY]

Тате - дай му на него сръбско, гръцко, "бармане-бармане" и "Басно карай, на червеноооооо", джас-мани, опа, доко-доко и, разбира се, руски военни маршове! Навремето твърдеше, че на младини бил харесвал Юрая Хийп и по-точно Джулай Морнинг, ама е сега на Джулай отрече в живота си да е харесвал "подобна англоезична музика". По едно време твърдеше, че харесва кънтри, ама после нещо се разкандърдиса, до голяма степен благодарение на сестра ми, която в пристъп на не добро отношение към родителското тяло му докопа касетката и записа 15 минути цвилене от едната страна, и после дойдоха гости, и той им пусна да слушат музика, голям майтап стана, после ме наказаха и мен, щото не съм бил казал, когато е трябвало. А относно "англоезичните ушераздирателни музики" татето е много запознат, той знае, че хевиметъла е произведен в секретните лаборатории на ЦРУ с цел да деморализира младежта и да я превърне в армия от безжизнени зомбита, способни да убиват при даден сигнал.

Иначе майка ми е пич, харесва Куин, Том Джоунс, напоследък се кефи на Стинг и на Гуен Стефани.

--------------------
(\ /)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

Regen
Жежко ми е.

Регистриран: 19.03.2005
От: Банско
    #857098 - 05.07.2005 11:56 [Re: VOSTOK]

Прототипа ми - демек баща, слуша: Пърпъл, Рейнбоу, Куо, Сабат, Кис, Купър, Куийн, Анелия, Камелия и т.н.
Майка ми е музикален инвалид и не понася звуци около нея.

--------------------
Тука сега, трябва да се напише нещо остроумно.
--
http://www.bansko.org

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  SaTyR, Bridgeburner 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 26697

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.128 seconds in which 0.114 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.