ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Медии » Радио

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
V.I.P
куха лейка

Регистриран: 14.09.2003
Любимо радио...
    #145826 - 12.11.2003 01:31

Имате ли си такова?Ако имате,какво ви харесва в него?

--------------------
Абе, писна ми вече... искам да се возя на Маруся!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Glezlichka
глезличка

Регистриран: 07.07.2003
От: Другата България
Soft Rock and Less Talk
    #145830 - 12.11.2003 01:41 [Re: V.I.P]

http://www.litefm.com/main.html
http://www.radiodelilah.com/

Neveroiatno e, osobeno Delilah, strahotna muzika, romantichna takava, vsiaka vecher zaspivam na neia
Tova otdolu e chast ot 1 strahotna pesen "Keep smiling, keep shining..." Sazdava mi mnogo nastroenie i pochti vsiaka pesen mi e mnogo, ama mnogo lubima
I kakvi sarzerazdiratelni istorii razkazvat tam... Za revli kato men e idealno

A v BG... niama da kazvam koe mi beshe lubimoto

A na teb?

--------------------
"The happiest people don't have the best of everything. They just make the best of everything."

Live simply. Love generously. Care deeply. Speak kindly.

V.I.P
куха лейка

Регистриран: 14.09.2003
Re: Soft Rock and Less Talk
    #145859 - 12.11.2003 08:13 [Re: Glezlichka]

Е кажи дее
Аз от бг. радиа харесвам радио Витоша и FM+
Витоша го слушам вечерта при мен и рано сутринта в Бг.,сутрешния блок е върха.Имат много пиперливи теми и падам от смях като се обади някоя разярена слушателка да каже на водещите "Ама как не ви в срам бе" Но понякога наистина като че прекаляват.
А FM+ си го слушам през целия ден

--------------------
Абе, писна ми вече... искам да се возя на Маруся!

Glezlichka
глезличка

#145863 - 12.11.2003 08:29 [Re: V.I.P]

"Витоша" и аз го слушах почти 2 години, ама въртят едни и същи песни на ден по 5 пъти, никакви образователни предавания, предимно насочени към тийнове гъзари Даже по едно време чатех там, имаше една тайфа, абе какво да ти разказвам....
Тройка на разсъмване.... темите са .... някой път стават, ама верно прекаляват...
ФМ+ го слушах в училище, преди много години, редовно се обаждах на игрите и все печелех разни неща , вкъщи по едно време кафе и чай не купувахме, ФЕМА носеше от редакцията
Ретро радио става, БГ радио също, леле и разни други имаше, ама ги забравих
Ама най-доброто е......Веселина

--------------------
"The happiest people don't have the best of everything. They just make the best of everything."

Lamiata Spaska
Нерегистриран

#145884 - 12.11.2003 09:12 [Re: Glezlichka]

Az puk nikoga ne sum pechelila nishto Tova shtoto ne sum se obajdala nikoga."Koito igrai picheli,koito ni igrai ni picheli"
Tova Veselina ne sum go slushala,razbrax za nego ot edin taksidjia,beshe go nadul iako Zdravo chalga,a?

Sorry,che ne sum regnata v momenta,domurzia me neshto

Glezlichka
глезличка

#146652 - 13.11.2003 05:07 [Re: Lamiata Spaska]

Не знам дали чалгата е по Веселина, но за разлика от повечето радиостанции, може да се похвали с прекалено много разнообразни и интересни предавания, трябва да се напъна да се сетя за имената, а не искам да пиша неверни неща, но има за пста, за култура, новини, и т.н. Освен това най-разнообразната музика е там, има последните хитчета, старите френски шансони, Жо да Сен, италианска музика, и стара и Ерос Рамацоти (леле, ако ми падне в клипа с Шер ), има българска музика, от "2 праскови и 2 смокини" до "Думи 2", славянска музика, най-новото: турска, сръбска, гръцка, полска и всякаква там, руска и т.н. И разбира се попфолка, но той си е в определени часове. Има един тонрежисор дето пуска само рок, от този стария, златните хитчета.
Сега ще ти приложа една статия, не знам обаче дали е 100% 1:1, защото не е от директен източник:
"""""""v dobavka
v-k Kultura

Брой 27, 4 юли 2003 г.

От въздуха подхванато, Нева Мичева> (радио)

Понеже очакваш

Понеже очакваш да чуеш Бобан Здравкович с "не не не не, не долази у мой стан, не буди ме сваке ночи, сбог тебе съм несречан", "пора-пора-порадуемся на своем веку" от "Тримата мускетари" е особено приятна изненада. Понеже си предупреден за риска от изобретения, като "Осама бил гладен" (продължението е "и ял сладолед") и "Убиец на любов" (започва със следния диалог: "Полиция, слушам. / За Бога, някой да помогне! / Какво се е случило? / Случи се нещо ужасно! / Къде? / В сърцето ми...), кавърът на "Текила", адаптиран с "Ракия", и рок-версията на "Пустото лудо и младо" ти идват ободряващо. Понеже предполагаш турско, бразилското, френското и фламенкото те развеселяват. Понеже си претръпнал от "таз любов", "таз нощ", женски предавания с кикот като "Жените, мъжете, жените" (сряда, 12.30 часа), мъжки предавания със стари вицове като "Петлю" (събота, 16.30 часа) и реклами за чалга клубове, дори малкото, което предлага обзорът на четвъртата власт "Медиа свят" (събота, 11 часа), те събужда. Понеже от радио "Веселина" очакваш ориенталски ритми, кичозни текстове и провинциални водещи, няма как да предположиш, че негови предавания за кратко време и съвсем оправдано ще грабнат две хубави награди - на Международните медийни събития в Албена 2003 ("Веда Словена", половин час славянска музика в четвъртък от 15.30, с водеща програмната директорка на радиото Радомира Михова) и на "Осма муза" в НДК (свежото "Руский клас" на Нина Колева, от 16 часа също в четвъртък).
Това, което очакваш, е едно такова семейно предприятие да си гледа семейните задължения и балканските свирни и пайетени украси, докато музикалните велики сили на софийския ефир "Христо Ботев", RFI (или в краен случай по-стандартните БГ-радио, FM+ и "Ретро") обират овациите и симпатиите. И въпреки това, докато "Христо Ботев" и RFI все повече се отдават на словесни натюрморти, "Веселина" си разнообразява музиката, пуска делови новини, прави национален поетически конкурс и, отгоре на всичко това, което и без това е отгоре на всичко, което очакваш, може да се похвали със скромни водещи и съвестно свършена работа. Не очакваш да ти хареса, а се случва заради уцелената пропорция самочувствие-възможности-амбиции.

Нева Мичева"""""""""""""

Татенцето сигурно ще ме пляска, ако не и по-лошо
Ама аз само изказвам мнение

--------------------

МММитовАдминистратор
отсъстващ

Регистриран: 12.09.1999
    #146708 - 13.11.2003 09:47 [Re: Glezlichka]

--------------------
Κύριος ποιμαίνει με, καὶ οὐδέν με ὑστερήσει...

Acho
Голфаджйя

Регистриран: 15.11.2002
От: Diwiq Liulin
    #151213 - 19.11.2003 21:12 [Re: Glezlichka]

Az ot dawna ne slusham radio. Sutrin witosha pokrai maika mi, no obsto wzeto, e zalupeno radio. Edno wreme redowno slushah tangra, no ot kakto go "zalichiha"...
Predi nqkolo meseca otkrih radio "1" 160MHz, koeto e dosta dobro wsichki drugi radia, w sofiiskiq efir, nwe struwat w 90% ot wremeto prez koeto izlychwat.

--------------------
Ада не е лошо място да си. (AC-DC)

зъбчоИушко
пцулютен пич

Регистриран: 08.03.2003
От: София/все още/
    #174127 - 26.12.2003 16:56 [Re: МММитов]

уфффф...радио Тангра..събуди спомени..ногу го обичах..и някак ме е срам че в България имаше едно рок радио и те го закриха...сега съм на www.99x.com ногу любимо!!!

--------------------
..cash your dreams before they slip away..

Kazobon
неориентиран

Регистриран: 31.12.2003
    #181408 - 09.01.2004 04:44 [Re: зъбчоИушко]

Не знам какво хората обичат да слушат, честно, няма представа... А живо ме интересува, защото работя в радио и то в онова със словестните натюрморти - Хр. Ботев... Подготвил съм с колегата Кебонин един точно такъв диалогичен пеизаж за след няколко часа... Все си мисля, че хората не ни слушат много, макар колегите да твърдят обратното... Нещата, за които говорим са много интересни за мен, но не съм убеден, че ако бях просто слушател, щях да искам да им се наслаждавам... Но какво пък, важното е, че ми е интересно! А вие какво искате да чуете в едно публицистично радио предаване

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Rhiannon 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 21538

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.144 seconds in which 0.128 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.