ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » България » Русе

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
lutar
хиперактивен
**

Регистриран: 25.03.2006
6 Мола в Русе
    #2075037 - 02.04.2008 20:42

Я кажете вярно ли е това дето го казаха по Нова ТВ тази вечер, че ще има 6 Мола в Русе и заради това е бил шампион по най-много Молове от всички БГ Градове?

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Sim4o
master
**

Регистриран: 16.01.2008
Re: 6 Мола в Русе
    #2075362 - 03.04.2008 09:25 [Re: lutar]

Вярно е, но половината няма да са баш МОЛ-ове, а малко по-големи търговски центърчета. Пък и това ще стане след 2-3 години. И 15 МОЛ-а да построят никаква файда от това. Просто е модерно в момента.

gat3way

Регистриран: 12.06.2006
0 Мола в Русе
    #2075723 - 03.04.2008 16:18 [Re: lutar]

Разбира се, че това не е вярно и въобще дори не са казвали такова нещо по Нова ТВ.
Вчера бях на няколко ракийки и затова с моя клонинг lutar си измислих тази опашата лъжа.
За съжаление по БТВ и Нова ТВ постоянно плюят Русе. Върха беше сагата с евентуалния дом в циганския русенски квартал Средна кула, когато от всички медии нарекоха русенци селяни и идиоти.

Доколкото знам в Русе няма нито един мол и дори не се строи такъв. Преди време имаше идеи да строят 1 мол, ама след като вдигнаха таксите за преминаване на Дунав мост и драстичното намаляване на мамалигарите, идващи да пазаруват в Русе, инвеститорите се отказаха.
За съжаление моят роден град Русе пак е забравен от всички.

lutar
хиперактивен
**

Re: Поне Десет Мола в Русе Мечо
    #2075947 - 03.04.2008 20:07 [Re: gat3way]

Цитат:

Разбира се, че това не е вярно и въобще дори не са казвали такова нещо по Нова ТВ.
Вчера бях на няколко ракийки и затова с моя клонинг lutar си измислих тази опашата лъжа.
За съжаление по БТВ и Нова ТВ постоянно плюят Русе. Върха беше сагата с евентуалния дом в циганския русенски квартал Средна кула, когато от всички медии нарекоха русенци селяни и идиоти.

Доколкото знам в Русе няма нито един мол и дори не се строи такъв. Преди време имаше идеи да строят 1 мол, ама след като вдигнаха таксите за преминаване на Дунав мост и драстичното намаляване на мамалигарите, идващи да пазаруват в Русе, инвеститорите се отказаха.
За съжаление моят роден град Русе пак е забравен от всички.

Еми тогава да говоря с линкове, а?

Една сбъдната мечта, Голям хипермаркет, Боулинг Кино, + Ледена пързалка!!!

Мол върху 15 АКРА !!!

Мол със собствена СПОТНА ЗАЛА !!!

Четвърти мол ще строят в Русе WoW!!!

Тука пак бише 4ти, но всъщност е 5-тият в 5-тият по-големина Български Град Русе !!!!!!

Поне още два мола ще отворят врати в Русе следващите три години

Е мисля, че е достатъчно и стига си писал с твоето тука Мечо. Какво като ти е динамично Ип-то, а ???

Обаче май спря да пишеш в клуб СТара Загора и се премести тук

gat3way

Нито един мол в Русе
    #2076374 - 04.04.2008 11:34 [Re: lutar]

Извинявам се на моите съграждани от Русе.
Вчера вечерта пак пих 2 ракийки и взязох във форума с един от много си никове lutar, за да пиша такива глупости.
Линковете, които съм дал са стари и към момента напълно неактуални и всички се отнасят за един и същ проект.
Единвеният възможен за реализиране е проектът на кръговото, но инвеститорите повече от година не правят първа копка, защото ги е страх да рискуват в този все по-бързо обезлюдяващ се град.
В момента в Русе няма нито един изграден или строящ се мол и в близките 5 години няма да има.

В единия от линковете на моя клонинг lutar дори пише, че Русе вече е 7-и по големина, но аз все още знам, че е 6-ти.

За съжаление Русе като агломерация е едва на 8-о място (с 175 936 жители), а Русенска област е едва на 12 място с 246 000 жители.
Това е прекалено малко население и прави потенциала на Русе твърде ограничен дори и за 1 мол.
Дори Велико Търново е по-атрактивно за инвестиране от моето родно Русе.

--------------------
ОП Рег.Развитие:
1.София 1353906
2.Пловд 575297
3.Варна 416603
4.Бургас 318226
5.Ст.Загора 213444
6.Плевен 211255
7.Хасково 184731
8.Русе 175935 жители
9.Сливен 173722

http://img206.imageshack.us/img206/6766/normalimg0136cz0.jpg

mysteria
добричка

Регистриран: 21.04.2007
От: Русе, България
    #2076381 - 04.04.2008 11:50 [Re: lutar]

Искам само да кажа, че ВИНАГИ се радвам, когато някой пише във форума Русе.

Днес отварям да прочета нещо интересно-и какво да видя!

Пишете такива глупости и дезинформирате

Не приемам извиненията на някой, който е решил да оспами цял форум. Какво като сте били на две или пет ракии?! Това изобщо не е извинение.
Като нямате какво да напишете, по-добре стойте далеч от форумите.

--------------------
Цял живот студ и огън....клетва и благослов....добро утро и сбогом ,и сбогом....моя трудна любов....

Bruki
борбена
**

Регистриран: 27.07.2004
От: RS-->MD
    #2076439 - 04.04.2008 12:59 [Re: mysteria]

Значи-включвам се към темата.Да,ще има МОЛ-ове.В момента се строи този,който е на мястото на кино Максим Горки.Или поне това беше първия МОЛ ,за който се писа.Но той вече се строи.Другия вече се започва и аз съм убедена,че ще бъде построен.Това е този на кръговото срещу 1-во РДВР.Третия се копае срещу хирургичния блок.Четвъртия все още е в процес на застой-този на мястото на завод "Вела Пискова" или "ИРИС" както го знаят в по-ново време.Там се стигна до етап изравняване на терена и какво ще става-не се знае.За петия се писа по вестниците и това е този,който би трябвало да се построи до Дунав мост.
Във всеки случай малко по-вече надежда не би ни била зле.Историята показа,че не един град в един момент изживява своя ренесанс.Не виждам защо това да не е Русе.Никой не вярваще и за Практикер и за Била и за Мосю Бриколаж,но тях вече ги има.
Така,че-дай боже града ни да започне да се връща към славното си минало.И наистина-пийте си ракията без да пишете неща за които не знаете.

Редактирано от Bruki (04.04.2008 13:00)

gat3way

Re: 0 Мола в Русе
    #2076477 - 04.04.2008 14:01 [Re: Bruki]

Ти потвърждаваш това, което казах.
Реално най-възможен за построяване е този на кръговото, но забавянето е повече от година и затова съм песимист за завършването му.
Останалите са на ниво новинарски статии или на ниво празен терен, като е по-вероятно теренът да бъде препродаден на по-висока цена след време, отколкото да се впускат в несигурна инвестиция на строеж.
Този на мястото на кино Максим Горки не е мол, а малък търговски център. Затова въобще не го брой. Общата му застроена площ ще бъде 6000 кв. м., от които реалната търговска площ ще е още по-малка. В него няма да има и никакви атракциони, характерни за мол.
Истински мол, като този във Велико Търново, трябва да има поне 15 000 - 20 000 кв. м. реална търговска площ.
Тъжното е, че към момента в Русе няма нито един мол.

Колкото до Практикер, Мосю Бриколаж или Била такива има във Велико Търново, Благоевград, дори и Самоков, защо да ги няма и в Русе?
Само да отбележа, че нашата Била в Русе е най-малка от цялата верига.

--------------------
ОП Рег.Развитие:
1.София 1353906
2.Пловд 575297
3.Варна 416603
4.Бургас 318226
5.Ст.Загора 213444
6.Плевен 211255
7.Хасково 184731
8.Русе 175935 жители
9.Сливен 173722

http://img206.imageshack.us/img206/6766/normalimg0136cz0.jpg

Sim4o
master
**

Регистриран: 16.01.2008
Re: 0 Мола в Русе
    #2076498 - 04.04.2008 14:53 [Re: gat3way]

Малко ли ви е да серете в русенския подфорум на dir.bg, че и тука почнахте. Тъкмо се беше поуспокоила ситуацията. То аман от вашето пишкомерене (говоря за заралийските хюмнета и русенските чикиджии) Мysteria, повярвай, че е по-добре никой да не пише, отколкото да се залива форума с разни пишлегарски простотии

lutar
хиперактивен
**

Re: Най- Много Молове в Русе !!!!
    #2077332 - 05.04.2008 12:09 [Re: Sim4o]

Цитат:

Малко ли ви е да серете в русенския подфорум на dir.bg, че и тука почнахте. Тъкмо се беше поуспокоила ситуацията. То аман от вашето пишкомерене (говоря за заралийските хюмнета и русенските чикиджии) Мysteria, повярвай, че е по-добре никой да не пише, отколкото да се залива форума с разни пишлегарски простотии

Абсолютно съм съгласен, този гатуей е просто Мечът на Верея, но поради това, че Модератора забрани прокситата в клуб Стара Загора, сега не може да влиза там с многото си никове!!!

И все пак да обощим в Русе са 6 Мола (това го казаха даже и по Нова ТВ!!!!)

София 5, а може би след това са Варна 4 и Бургас и Пловдив по толкова, а Стара Загора май е с 3( защото гатуей каза, че 3 от моловете които са на фаза проект в Стара Загора се равняват, колкото най-малкият в Русе)

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Rhiannon 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 21607

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.021 seconds in which 0.006 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.