ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Руски клуб

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Ормазд
пристрастен
**

Регистриран: 09.04.2016
Re: Водката и руснаците
    #3429591 - 25.02.2018 10:39 [Re: Ормазд]

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Ормазд
пристрастен
**

#3429592 - 25.02.2018 10:47 [Re: Ормазд]

Ормазд
пристрастен
**

#3429688 - 25.02.2018 22:49 [Re: Ормазд]

Ормазд
пристрастен
**

#3429694 - 25.02.2018 23:10 [Re: Ормазд]

ЦецоМодератор
ПИЧ

Регистриран: 02.04.2003
От: Карлово, BG
    #3429775 - 26.02.2018 09:31 [Re: Ормазд]

Цитат:

Аз пък се чудя като не ти харесва форума що щеш тука?

Няма да ти кажа.
Колкото и странно да ти звучи, уважавам братушките. Дори и с езика им се справям неприлично добре. За водката няма да говорим. А да коментираме Ботев и Левски в комбинация с гъзодавните и гъзоблизни наши "политици" в този форум е просто безсмислено. (Онзи ден БББ не отиде на отбелязването на годишнината от смъртта на Апостола, щото трябвало да открива голф игрище нейде из харманлийско, май. Или хасковско. Все тая.)
Мисълта ми беше друга, ама щом не си в състояние да направиш разликата между героичния ти постинг и основното съдържание на клипчетата, които пускаш... Юрий Никулин, изваден от контекста на цялата продукция с 3 - 4 минутно клипче и представен на аудитория, не знаеща за какво става дума, звучи просташки, не мислиш ли?
Нейсе.

--------------------
Биват прочути и забранени. Те са измислили дясно и ляво
и мислят петото измерение. Непримирими към бог и дявол.

Ормазд
пристрастен
**

#3429783 - 26.02.2018 10:50 [Re: Цецо]

Цитат:

Няма да ти кажа.
Колкото и странно да ти звучи, уважавам братушките. Дори и с езика им се справям неприлично добре. За водката няма да говорим. А да коментираме Ботев и Левски в комбинация с гъзодавните и гъзоблизни наши "политици" в този форум е просто безсмислено. (Онзи ден БББ не отиде на отбелязването на годишнината от смъртта на Апостола, щото трябвало да открива голф игрище нейде из харманлийско, май. Или хасковско. Все тая.)
Мисълта ми беше друга, ама щом не си в състояние да направиш разликата между героичния ти постинг и основното съдържание на клипчетата, които пускаш... Юрий Никулин, изваден от контекста на цялата продукция с 3 - 4 минутно клипче и представен на аудитория, не знаеща за какво става дума, звучи просташки, не мислиш ли?
Нейсе.

Покрил си се с ореола на тайнственост, като същевременно само критикуваш отстрани. Щом знаеш руски език и уважаваш руския народ сложи някой клип, който да не е просташки и който да представя темата на подфорума по желания от теб начин. А темата тук е "водката и руснаците". От клиповете, поствани от мен се вижда комичната част на проблема, осъзнаването му от държавата и начините за справянето с него, които тя е предприела. Човек може да научи как се произвежда водката, кои са качествените напитки и как да се предпази при закупуването им. Казано накратко - да съчетаеш полезното с приятното. Освен това, имай предвид, че подфорумът е развлекателен, а не чисто научен. Мога да сложа клип с пълното творчество и биография на любимият ми артист - Юрий Никулин, но не зная дали в тази тема някой ще прояви интерес към целия пост.
Понеже засегна въпросът за героизма, те моля да ми отговориш какво е отношението ти към саможертвите на Александър Прохоренко, Роман Филипов и другите герои на Русия, на които сега издигат паметници по целия свят? А у нас някой да е направил нещо подобно? Ние не сме ли християни, не сме ли заплашени от безумията на ония главорези, дето убиха руските момчета? Щом цениш Апостола не би трябвало да си безразличен към подвига на хора, предпочели собствената си смърт заради спасението на другите, без даже да дочакат да видят раждането на детето си.

ЦецоМодератор
ПИЧ

Регистриран: 02.04.2003
От: Карлово, BG
    #3429931 - 27.02.2018 09:37 [Re: Ормазд]

Цитат:

Покрил си се с ореола на тайнственост

С нищо не съм се покрил. И името ми, и местонахождението ми, и снимката ми са публично достояние. Ти се криеш зад някакви псевдоними и прочие. И зад някакви високопарни думи. Кой си всъщност?

Цитат:

От клиповете, поствани от мен се вижда комичната част на проблема, осъзнаването му от държавата и начините за справянето с него, които тя е предприела.

Комичната част се вижда, но нищо друго. Да не говорим за осъзнаването му от държавата и тъй нататък.

Цитат:

Човек може да научи как се произвежда водката, кои са качествените напитки и как да се предпази при закупуването им.

Не. Единственото, което човек може да научи, е как да пробва да се самовзриви.

--------------------
Биват прочути и забранени. Те са измислили дясно и ляво
и мислят петото измерение. Непримирими към бог и дявол.

Ормазд
пристрастен
**

#3429986 - 27.02.2018 20:12 [Re: Цецо]

Цитат:

С нищо не съм се покрил. И името ми, и местонахождението ми, и снимката ми са публично достояние. Ти се криеш зад някакви псевдоними и прочие. И зад някакви високопарни думи. Кой си всъщност?
Комичната част се вижда, но нищо друго. Да не говорим за осъзнаването му от държавата и тъй нататък.
Не. Единственото, което човек може да научи, е как да пробва да се самовзриви.

Цецо, ти си един критикар, който сумти отстрани като черна станция. Избягваш всички въпроси, които не те устройват, камо ли да ме опровергаеш с клип по твой избор.
Смятам, че си русофоб и поради това не ти се нравят моите постове, иначе не виждам причина да ме дебнеш и критикуваш в Руския форум. Питам те пак с думи невисокопарни, какво ти е мнението за гибелта на руските момчета във войната срещу мюсюлманските джихадисти? Бил ли си в Русия за да видиш на място какви мерки взема държавата в борбата срещу пиянството, например последното увеличаване на акциза върху алкохола, наясно ли си с програмите и статистиката под въпроса. Не си обелил и дума за руската култура, за християнската религия и храмове в тази страна. Ти с какво допринасяш за развитието на този форум. Има ли нещо, което ние доброжелателите на Русия да научим от теб?
Повече няма да ти отговарям, защото не виждам нищо градивно в постовете ти.

liubo_iotoff
McAroff

Регистриран: 25.10.2005
От: явлен
    #3429996 - 27.02.2018 20:35 [Re: Ормазд]

остави цецо на мира, той е стар потребител на форума, дори е модератор
не се заяждай с него, както и той не се заяжда. той не е злонамерен, както може би ти се струва
пускай клипчета, аз ги гледам, поне някои от тях

Ормазд
пристрастен
**

#3430002 - 27.02.2018 20:53 [Re: liubo_iotoff]

Цитат:

остави цецо на мира, той е стар потребител на форума, дори е модератор
не се заяждай с него, както и той не се заяжда. той не е злонамерен, както може би ти се струва
пускай клипчета, аз ги гледам, поне някои от тях

Мен не ме интересува дали е стар или нов потребител, а да предлага нещо конструктивно. И защо старите потребители не пишат?
Виждаш, че се съобразих с твоето предложение да поствам клиповете поотделно за което ти благодаря.
Освен това всеки има различни предпочитания: цирково изкуство, филми, забавна музика, класика, руски народни песни. На мен ми е интересен начинът по който се представя руския бит в любителските клипчета, без професионална режисура. Да пиеш водка със сельодка в руските земи с местните хора е незабравимо преживяване. Спомени.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  nousha, Цецо 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: ***
Брой показвания: 16573

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.034 seconds in which 0.015 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.