ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Религия и Мистика » Сатанизъм

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
ЦецоМодератор
ПИЧ

Регистриран: 02.04.2003
От: Карлово, BG
Re: Основоположници на сатанизма
    #1980110 - 15.12.2007 11:09 [Re: Гало666]

Цитат:

Изотопи на всичките споменати от теб елементи

Кои всички, аз споменах само актиния и лантана. И освен това казах "май". То те са си цели групи де.

Цитат:

просто създават условия за синтез - подобни има в някои звезди

Теоретично. Освен това някои от условията, които създава човека, са измислени от него. Казано иначе, първо си ги е измислил, а после е установил, че в някоя звезда май условията са същите или подобни. Което все още е теория. Дори условията в Слънцето все още не са изучени, да не говорим за алфа от Кентавър. Има го и другия момент - светлината, която достига до нас от звездите, е излъчена от тях преди доста време - хиляди и милиони години. За толкова време не може да се твърди с абсолютна сигурност как са и повлияли дифузията и дифракцията. А вероятно и интерференцията.
Всъщност това са повече научни дискусии, които няма да ни доведат до затопляне на вода без внасяне на енергия... Моето твърдение беше, че има неща, създадени от човека и несъществуващи без неговата намеса. Поне не и в познатия ни свят. Или бог ни е прошепнал как да си направим найлонови чантички?
Но темата все-пак е за основоположници на сатанизма.

--------------------
Биват прочути и забранени. Те са измислили дясно и ляво
и мислят петото измерение. Непримирими към бог и дявол.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Mitko_bombata
пристрастен

Регистриран: 02.08.2007
    #1980415 - 15.12.2007 16:56 [Re: Цецо]

Харесва ми ,че си търсещ човек и остояваш позициите си.Само,че основата на която стоиш се нарича наука.Там м/у наука и творчество има огромни празнини които е трудно да запълниш.Спомена за пласмасите.Ще ти предложа нещо.Напиши формулата на коя да е пласмаса и ми посочи поне един елемент който не съществува в таблицата.Посочи ми поне един закон който не е взет от заобикалящата ни среда.И който не е подчинен на нея.По този повод ще ти разкажа нещо .Събрали се човеците и казали;"Време е да сложим в ред нещата.Ето клонираме човеци,летим в космоса и т.н и т.н.Ще отидем при Господ и ще му кажем;Ето Господи ние вече сме като теб,създаваме човеци летим в ксмоса време е да се разделим."Решили и го сторили.Избрали си представител,изпратили го при Бога ,изправил се той и казал."Господи ето ние сме вече като теб създаваме човеци ,летим в космоса дори можем да се състезаваме с Теб." Господ отвърнал -добре ще направи по един човек.Човека се навел припряно и грабнал една шепа пръст."А чакай ,чакай казал Господ тази пръст е моя ,ТИ си вземи от своята."При всичките си научни открития човек една пръст не може да създаде сам.

Eses
Ентусиаст

Регистриран: 08.03.2005
От: София
    #1981323 - 17.12.2007 09:39 [Re: Mitko_bombata]

Браво, радваш ме

--------------------
Бъди промяната, която искаш да видиш в света.

Mitko_bombata
пристрастен

#1982975 - 18.12.2007 18:36 [Re: Eses]

Цитат:

Браво, радваш ме

Някои обаче не се радват.Смятат,че се опитвам да им налагам мнението си.Ако за дребните неща не разбират какво остава да говорим пък по темата.Може пък и да попитат!

tanariilМодератор
архидемон
**

Регистриран: 07.09.2002
От: някъде там...
    #1983139 - 18.12.2007 21:50 [Re: Mitko_bombata]

След като се разбра, че написаното от теб е виц, вече няма проблеми. Радвам ти се и аз. То вицовете са хубаво нещо. Разсмиват.

Mitko_bombata
пристрастен

#1987816 - 25.12.2007 08:20 [Re: tanariil]

Цитат:

След като се разбра, че написаното от теб е виц, вече няма проблеми

От кога въпросите станаха вицове?Не е ли отогава откогато ти липсват отговори.Отговори тогава на легион 666 какво означават тези шестици.Пък и доколкото знам един легион съдържа повече.

Legion_666_
Нерегистриран

#1987851 - 25.12.2007 10:29 [Re: Mitko_bombata]

Цитат:

Eses
Дама Пика

Регистриран: 08.03.2005
От: София Re: Ами сега?! [Re: Цецо]
#1982680 - 18.12.2007 13:09
..... това като вица който Митьо ти разказа в сатанизъм а
Ще го цитирам пак ,щото вица е много готин.

Цитат:
--------------------------------------------------------------------------------

Събрали се човеците и казали;"Време е да сложим в ред нещата.Ето клонираме човеци,летим в космоса и т.н и т.н.Ще отидем....

Есес го каза, че е виц. Всички са съгласни, че е виц. Какъв е проблемът?

tanariilМодератор
архидемон
**

Регистриран: 07.09.2002
От: някъде там...
    #1988033 - 25.12.2007 18:34 [Re: Mitko_bombata]

Цитат:

Цитат:

След като се разбра, че написаното от теб е виц, вече няма проблеми

От кога въпросите станаха вицове?Не е ли отогава откогато ти липсват отговори.Отговори тогава на легион 666 какво означават тези шестици.Пък и доколкото знам един легион съдържа повече.

Прегледах темата и не забелязах да си ме питал ти или Легион каквото и да било. Нямам навика да отговарям, без да има въпрос към мен. Та не разбрах какви отговори ми липсват при това положение?

Mitko_bombata
пристрастен

#2039142 - 19.02.2008 08:10 [Re: ]

...........................................

Blackness
почетен член

Регистриран: 19.03.2008
    #2063528 - 19.03.2008 23:19 [Re: Гало666]

Ацтеките не, най-много печалби от създаването на медиен сатанизъм имат некои другаре с червени вратовръзки понастоящем, а преди тва други медийни магнати, монополисти един вид. Тех ги разпознаваме по шапчицата - бела, червена или черна, и отстраняването на около един инч кожа (разбирай под 2.54cm). 2000 и кусур години в джаза - за такива лихви само мое се мечтае. Йешуто без да иска загробил човечеството, а пък иначе лично на него не му се отворил парашута. По нашия край на такъв му викаме 'карък'.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  tanariil, Цецо 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 22232

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.214 seconds in which 0.202 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.