ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Религия и Мистика » Сатанизъм

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Си Ди
гаргойл

Регистриран: 13.01.2004
От: Варна
Re: Душата след смъртта?
    #2251342 - 21.11.2008 12:37 [Re: ]

Докато го прехвърля, че да стигна до следващо мнение, по навик улових някоя и друга фраза по диагонала - ми много интелигентно и убедително!
Спор няма! Ако си добър, заслужил и прочее- виждаш въпросните неща, а пък ако си черен и неверярващ и от сорта, виждаш кофти неща, дето те очакват после / за собствената ти персона - да речем дяволчета, потриващи ръце и подобни/, и толкова се стряскаш от видяното, че нищо не запомняш, и после твърдиш, че нямало такива неща докат си бил поумрял
Ччиста работа! Елеминира всякакви противоречащи сведения..

--------------------
"Ако някой ден пак имаш нужда от помощ, ако изпаднеш в беда и някой трябва да ти подаде ръка, за да те измъкне...Моля те, не се колебай, а веднага върви по дяволите.. "

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
titka
неориентиран

Регистриран: 27.01.2009
От: казанлък
    #2295982 - 28.01.2009 02:09 [Re: Си Ди]

Не е лош поста,хвърля доста светлина върху мрака.Няма значение че копнат.Всъщност май разпознах Спящия пророк?Има доста сносна информация.

wiccan_boy
новак

Регистриран: 28.05.2009
От: София
    #2387152 - 28.05.2009 23:03 [Re: titka]

Еми след смъртта най-вероятно ще се преродиш... А ада и рая това са само стимули да правиш добро иначе ще "гориш в пламъци"... Да бе да!!! ако хората не бяха измислили ада всички щеше да се избиват и нямаше да им пука...

--------------------
Адът не съществува той е само в главата ти!

zmianatz
новак

Регистриран: 26.11.2009
    #2535319 - 16.12.2009 12:12 [Re: Headless]

на няколко места я разказах тази случка. ще я разкажа и тук.
искам истината да се знае. и хората да спрат да бъдат заблудени.
Една жена (наша роднина) е разказала на майка ми следната странна случка. Странното преживяване и се случило, когато била на 27 години, при раждане. Тя ''сънува'' (поне така си мисли; после се оказва, че е изпаднала в клинична смърт) че отива в някаква сграда, където горят много свещи и там вижда починалата си свекърва, с която страшно много се разбирали, докато е била жива. Но странно защо - свекърва и не и говори, сякаш се сърди за нещо. След това отива в друга стая с други хора.
А през цялото време я води някакъв човек.
Тя чува, че хората започват да шушукат помежду си: Идва Господ!
И влязъл един мъж - млад, ала с бяла брада и коса, държал си пръстите свити по начин, по който ги рисуват по иконите. Господ се приближил към жената и към мъжа, който я води и е попитал, защо е довел тази жена , а не ” Софка от другото село”?
След това Исус Христос я попитал
-Колко деца имаш?
И тя почнала да ги изброява.
Той и казал:
-Добре, а тези, които не изброи?
И жената споделила с майка ми:
-А аз имах много аборти...
-Тази жена да се върне - е казал Господ - и тя ще доживее до 100 години.
Той казал на мъжа:
- Да върнеш тази жена и да ми доведеш Софка от другото село.
И те тръгват с този мъж, който я довел.
Вървят през някакви ливади и стигат до един ров. В него стои човек и само главата му се вижда над земята. Този човек е починалия свекър на жената, когото тя не обичала. В един момент жената вижда в ръцете си предмет (и тя не може да обясни точно какво е, нещо което свети като огледало, прилича на ''светещо дърво'', но не е огледало). С този предмет тя трябва да ”насвети” на свекър си. Обаче тя не иска, защото много го е мразела и е хвърлила предмета настрани.
И в този момент пред нея изведнъж пак се явил Господ и строго и казал да вземе предмета и да му насвети на човека. Жената тогава казала на майка ми:
- И аз като на куче, кога му се скарат, вземах предмета и му насветих. Тя изпълнила заповедта на Господ. И свекъра и се повдигнал над рова, въздъхнал и казал:
- Ех, и на мене некой да ми насвети!
А свекъра и е бил комита и вероятно е имал много грехове. А жената специално я е лишил от наследство (земя).
След като се събужда, тя се намира навън, изнесена на двора. Тази жена не просто е ''сънувала'', както тя си е мислела през цялото време, а се е събудила навън мъртва, подготвяли я за погребение, миели я.
Тази жена наистина доживя до 100 години. Тя го е разказвала това на майка ми, когато била на около 85 години (между 85 и 87 наскоро разбрах). Но е факт, че тя още от 27 годишна възраст е знаела, че ще доживее до 100 години. Така и станало.
Освен това Исус Христос тя го описва като ''млад, ала с бяла брада и коса'', точно както го описва Енох в Библията:

'И обърнах се да видя гласът, който ми проговори, и като се обърнах, видях СЕДЕМ ЗЛАТНИ СВЕТИЛНИКА. И всред светилниците видях Един, който приличаше на Човешкия Син, облечен в дълга дреха и препасан около гърдите със златен пояс.А главата и косата Му бяха бели като бяла вълна, като сняг. И очите му като огнен пламък. И нозете Му приличаха на лъскава мед, като в пещ пречистена /нажежена/. А Гласът Му беше като глас на много води.'

ЦецоМодератор
ПИЧ

Регистриран: 02.04.2003
От: Карлово, BG
    #2536236 - 17.12.2009 10:10 [Re: zmianatz]

Цитат:

на няколко места я разказах тази случка. ще я разкажа и тук.

Няколкото места са все в този форум. Сатанизъм. Безсмислено е. По-добре я разкажи във "Вяра и религия", ще обереш овациите.

(Да не се изживяваш като мисионер?)

--------------------
Биват прочути и забранени. Те са измислили дясно и ляво
и мислят петото измерение. Непримирими към бог и дявол.

Ellia
яхнала метлата

Регистриран: 19.07.2004
От: hic et ubique
    #2536247 - 17.12.2009 10:20 [Re: Цецо]

И там я разказа

--------------------
"Contra impudentem stulta est nimia ingenuitas" Syrus

zmianatz
новак

Регистриран: 26.11.2009
    #2536781 - 18.12.2009 03:44 [Re: Цецо]

и на други места съм я разказвала. ИСТИНАТА трябва да се знае, защото е МАЛКО времето...

Фaй

Регистриран: 18.01.2005
От: Подпалвачите на мостове
    #2536822 - 18.12.2009 08:13 [Re: Headless]

Нека и аз да разкажа нещо.
Майка ми разказва, че съм била кошмарно бебе. Ревяла съм до посиняване и съм си скубела косата. Извикала педиатър, който обяснил, че имам „бебешка невроза”. Няма такава диагноза, както и да е. Обяснението за истеричните ми пристъпи се появило, когато съм пропълзяла и проговорила. Непрекъснато съм викала майка си. Пищяла съм, че майка ми не ми е майка и съм ходела да търся истинската си майка.

Майка ми (малко объркано стана май) изплакала много сълзи. Твърди, че няма по-страшно от това собственото ти дете да не те познава. Обикаляла съм с паникьосан поглед из къщата, опитвала съм се да минавам през стени и съм пищяла за майка си. Това се прекратило някъде около две и половина годишната ми възраст.

От тогава вече имам спомени. Помня, например, че баща ми изобщо не ми се връзваше с думата „татко”. Като кажех „татко” и си представях дребен човек със сив костюм. А баща ми е едър, спортен тип, и това ми се струваше безкрайно нередно. Непрекъснато убеждавах майка ми да го сменим.

И упорито си търсех една играчка – зелен пластмасов крокодил. Майка ми ме убеждаваше, че никога не съм имала такава играчка, но аз периодично решавах, че съм я изгубила някъде и ровех да я търся.
Страхувах се да заспя, защото всяка нощ сънувах, че се давя.

Май това е всичко. Това отдавна отмина, само от време на време, когато съм под силен стрес, отново сънувам, че се давя. Но много рядко.

Искам да вметна, че в нищо не вярвам и никого в нищо не убеждавам. Излагам фактите. Ако някой може да ми даде смислено обяснение – да заповяда. На мен най-логично ми изглежда обяснението за реинкарнация.

--------------------
http://darksideofthemoon.hit.bg/

ЦецоМодератор
ПИЧ

#2536878 - 18.12.2009 09:50 [Re: Ellia]

Бравос на детето! Май е уцелило вярното място!
(Ще ида да метна едно очо и стискай палци да не ме налегне тръпката! )

--------------------

ЦецоМодератор
ПИЧ

#2536882 - 18.12.2009 09:54 [Re: Фaй]

Цитат:

На мен най-логично ми изглежда обяснението за реинкарнация.

Не винаги най-логичното на пръв поглед е наистина най-логичното. А в крайна сметка зависи и от логиката... (Чувала ли си израза "Логика на права лопата"?)
Както е казал Бърнард Шоу - "Дори безумието си има своята логика!"

(Мале, к'во логично се получи!...)

--------------------

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  tanariil, Цецо 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 34443

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.026 seconds in which 0.009 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.