ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Религия и Мистика » Сатанизъм

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Blackness
почетен член

Регистриран: 19.03.2008
Re: Сатанизъм и магия
    #2111791 - 22.05.2008 00:25 [Re: DarkMol]

Ти като фен требе да знаеш каква участ постига тия дето си комуникират честичко с умрелите. Услугите видехме, салата праиш ли?

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
ЦецоМодератор
ПИЧ

Регистриран: 02.04.2003
От: Карлово, BG
    #2118777 - 01.06.2008 09:04 [Re: DarkMol]

Препоръчвам ти много силно да се постараеш следващото ти мнение да е на български език с кирилски букви. Ако на компотера ти няма кирилица, можеш да ползваш вградената във форума.
Препоръката ми е със задължителен характер. Неспазването и ще доведе до липса на твои мнения в този форум (което не би било голяма загуба, имайки предвид стойността им).

--------------------
Биват прочути и забранени. Те са измислили дясно и ляво
и мислят петото измерение. Непримирими към бог и дявол.

kingDavid
пророк и бог в едно

Регистриран: 05.05.2008
От: София
    #2118919 - 01.06.2008 17:14 [Re: Цецо]

Така лично на мен ми правят доста често магия
Примерно да се пробват да ми скъсат някоя вена. Мястото започва да пулсира и да боли. Веднъж цяла седмица ме болеше ахилесовото сухожилие на левия крак. Ако мислиш за нещо и изведнъж мисълта ти изчезне значи са използвали специално заклинание за временна
загуба на памет. Друг път правя нещо и изведнъж блокирам около 5 секунди се чудя какво правя и защо го правя
И ги чувам как се смеят.
Най боли късането на сухожилие но то е за около минута
Аз лично мога да правя дъжд вятър облаци и веднъж спрях заметресение. Усетих го че започва и архангелът ми заповяда да го спра. В съня си( аз така излизам от тялото) съм унищожавал светове а последното беше как направих слънцето на един свят да избухне и отломките се посипаха от небето като падащи метеори.
Най честото което правя е да накажа хората за високомерието им като им загася слънцето или направя лошо време завинаги
Заради тия си изпълнения съм се отървавал доста често на косъм. Но нали съм бог тялото ми се възстановява бързо

kapitoliq
UncharteD

Регистриран: 03.11.2005
От: въд погледа
    #2119644 - 02.06.2008 17:54 [Re: kingDavid]

Цитат:

Аз лично мога да правя дъжд вятър облаци и веднъж спрях заметресение. Усетих го че започва и архангелът ми заповяда да го спра. В съня си( аз така излизам от тялото) съм унищожавал светове а последното беше как направих слънцето на един свят да избухне и отломките се посипаха от небето като падащи метеори.
Най честото което правя е да накажа хората за високомерието им като им загася слънцето или направя лошо време завинаги
Заради тия си изпълнения съм се отървавал доста често на косъм. Но нали съм бог тялото ми се възстановява бързо

Щом си бог , искам като се наспиш да ми кажеш как изгледжам .Ако си толкова могъщ , ще можеш да ме опишеш точно , с подробности - особени бенки ,може би асиметрия в бюста , може някой последна синина (понякога съм разсеяна) , може и някой здравословен проблем . , с една дума - да си точен , аз ще си кажа честно
Ако направиш това , ще се постарая да ти повярвам , нали това е целта на темите ти

kingDavid
пророк и бог в едно

Регистриран: 05.05.2008
От: София
    #2119781 - 02.06.2008 21:45 [Re: kapitoliq]

Слушай момиченце знам че си красива и искаш да те видя. Но за съжеление аз не съм всемогъщ макар и да мога някои неща.
Има хора не богове и могат да те видят какво правиш и как изглеждаш аз не съм от тях.
Ако искате голямо чудо говорете с архангелът ми. АКо малко само заповядайте или по добре се помолете nvknvk искам това и това аз ще ви чуя. Дори и да не ви чуя аз ще реагирам защото съм бог

ЦецоМодератор
ПИЧ

#2119962 - 03.06.2008 09:34 [Re: kingDavid]

Цитат:

Слушай момиченце ...

Слушай, момченце, от забавно започва да ми става досадно. Ако не си в състояние да проумееш до какви катаклизми може да доведе това, питай архангел(ът?) ти. За каквато и птица да се смяташ, тук не вървиш. Боговете са през два форума нагоре.

Считай това за първо официално предупреждение. Жълт картон.
Питай си архангелтът до кво води втори жълт картон.

--------------------

kapitoliq
UncharteD

Регистриран: 03.11.2005
От: въд погледа
    #2120945 - 03.06.2008 22:15 [Re: kingDavid]

Цитат:

Слушай момиченце знам че си красива и искаш да те видя. Но за съжеление аз не съм всемогъщ макар и да мога някои неща.

Странно , а аз си мислех , че един бог е всемогъщ.Какво ли е да можеш да пътуваш до други вселени , да ги рушиш и т.н. , а да не можеш да стигнеш до един град , едно легло и няколко точни описания
Виж сега , добре е да осъзнаеш следното - ако ще вярваш в бог е добре да се научиш на добродетели , на обич (поне първична някаква ) , на последователност и вяра . Ако няма да вярваш в него - избери да си сатанист ( да ти кажа , убедих се че не са глупави хора , а и не им липсват нито възможността да обичат , нито правото да са добри ) , но ако дрънкаш такива врели-некипели ( не си дал нито едно доказателство че си бог , а не просто поредния смахнат ) , рискуваш да те вземат на подбив. Та това е , сега да не ми се разсърдиш , аз говоря открито пред бог , а той не ме съди за това , че не съм съвършена , нито че не съм богиня , освен това - не си първия , който заплашва с разни неща

--------------------
Истината винаги е нещо крайно относително и почти изцяло несъстоятелно !

ЦецоМодератор
ПИЧ

#2123142 - 06.06.2008 10:23 [Re: kingDavid]

На основание личната бележка, която получих от теб - втори жълт картон за грубо нарушаване на правилата на форума. И понеже явно не ти е ясно какво означава това, обявявам го директно в прав текст:
БАН. Перманентен.
Честито!

--------------------

DarkMol
nekromanser

Регистриран: 18.11.2007
От: Hell
    #2143618 - 05.07.2008 11:18 [Re: Цецо]

И що я банна а ? каже де ??

--------------------
I will be the one that laughs in the face off god.

[Email]_@_AnGeLL_@_[/Email]

ЦецоМодератор
ПИЧ

#2146610 - 10.07.2008 09:58 [Re: DarkMol]

Не можеш ли да четеш?
Не смятам да ти давам специално обяснение.

--------------------

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  tanariil, Цецо 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: ****
Брой показвания: 11151

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.033 seconds in which 0.012 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.