ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Здраве » Самоусъвършенстване

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Passager
(пътуващ по света)
**

Регистриран: 26.04.2004
От: София
Re: ПРЕДЛОЖЕНИЯ И ИДЕИ ЗА ФОРУМА
    #1249084 - 04.05.2006 15:40 [Re: Diomet]

Относно Анонимните...
Аз самият бях известно време и бях изключен от вас последният път, когато забранихте досъпа на "Анонимни". Защо да не се допусне те самите да се записват с временен ник, а не всичките да са под общото название "Анонимен". Вината не е толкова в "Анонимните", а в начина, по който ги допуска системата. Ако всеки "Анонимен" може да се запише със свой ник, проблемът от смесване на мнения ще приключи, разбира се, ако самите "анонимни" не злоупотребяват.
Подобно е решението във <www.clubs.dir.bg>

--------------------
Съзерцанието на красотата е най-висшата форма на щастие!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Си Ди
гаргойл

Регистриран: 13.01.2004
От: Варна
    #1249095 - 04.05.2006 15:47 [Re: Passager]

по-рано можеше, но имаше доста проблеми, след това оправяха програмата- и тази опция напусна
регистрацията едва ли е трудна - макар че разбирам и анонимните де- аз самата дълго време имах проблем да се регистрирам- най-малкото, че попадаш някъде случайно- под влияние на прочетеното искаш нещо да добавиш- оказва се- йок- и докато чакаш регистрация , че коя ми беше пощата, ма аз пиша от зала - минава ти всичко- и в крайна сметка зарязваш
зевзеци и злонамерени типове винаги се намират - че и с никове се регистрират на талази като хуните карат

--------------------
"Ако някой ден пак имаш нужда от помощ, ако изпаднеш в беда и някой трябва да ти подаде ръка, за да те измъкне...Моля те, не се колебай, а веднага върви по дяволите.. "

Редактирано от Си Ди (04.05.2006 15:49)

Passager
(пътуващ по света)
**

#1249108 - 04.05.2006 15:58 [Re: Си Ди]

Така е, права си, Мила Си Ди, но най-важното е да не допускаме да ставаме жертви тук на компютърните системи, както бяхме и сме на социалните...защо да не се опитаме да превърнем Интернет пространството от "черно" в "Бяло"?
То е пределно ясно, че ние поляризираме енергията...с нашата си собствена полярност отвътре!
Ако всеки от нас честно се стреми отвътре...промяната и отвън ще е реална!
Благодаря за вниманието!

Си Ди
гаргойл

Регистриран: 13.01.2004
От: Варна
    #1249116 - 04.05.2006 16:02 [Re: Passager]

този род предложения се правят към Мишо в "относно ол.бг" - той си е администратора- ние сме му гости тук - не мога да изисквам разположението в стаите на домакина да са по еди-какъв си начин, за да ми е удобно на мен - съобразявам се с наличното - мога да предложа нещо - но само дотам - поне възпитанието ми е до там де

--------------------
"Ако някой ден пак имаш нужда от помощ, ако изпаднеш в беда и някой трябва да ти подаде ръка, за да те измъкне...Моля те, не се колебай, а веднага върви по дяволите.. "

DiometМодератор
доброжелателен

Регистриран: 07.09.2004
От: Под небето
    #1249457 - 04.05.2006 20:20 [Re: Passager]

Цитат:

Аз самият бях известно време и бях изключен от вас последният път, когато забранихте досъпа на "Анонимни".

Добре дошъл тогава - виждаш, че може и така - като регистриран.Сега вече знам към кого насочвам поздрава си.
Радвам се, че си тук между нас. Надявам се да обогатиш атмосферата във форума с твоите знания, споделен опит и идеи.

--------------------
С МИР ДА СИ ОТИДЕМ!

Passager
(пътуващ по света)
**

#1249489 - 04.05.2006 20:53 [Re: Diomet]

Цитат:

Цитат:

Аз самият бях известно време и бях изключен от вас последният път, когато забранихте досъпа на "Анонимни".

Добре дошъл тогава - виждаш, че може и така - като регистриран.Сега вече знам към кого насочвам поздрава си.
Радвам се, че си тук между нас. Надявам се да обогатиш атмосферата във форума с твоите знания, споделен опит и идеи.

Благодаря Диомет! Истината е, че бях регистриран...пак със същия ник: "Passager", но Е-мейла, с който се бях регистрирал, беше вече невалиден и затова пробвах като "Анонимен". Не можах да разбера точно, какво ви объркваше, след като дори и сега сме пак "Анонимни". Всеки от нас приема инфо от другия трансформира в себе си и отразява към другите...има ли някакво значение от кого точно идва, след като всички ние сме Едно Цяло?
За мен няма съществено значение, затова ми е лесно...

Passager
(пътуващ по света)
**

#1249618 - 04.05.2006 22:57 [Re: Си Ди]

Цитат:

този род предложения се правят към Мишо в "относно ол.бг" - той си е администратора- ние сме му гости тук - не мога да изисквам разположението в стаите на домакина да са по еди-какъв си начин, за да ми е удобно на мен - съобразявам се с наличното - мога да предложа нещо - но само дотам - поне възпитанието ми е до там де

Съгласен съм с теб, но дори и Мишо би се съгласил, че без зачитане на удобствата за всички нас, форумът ще опустее и Мишо едва ли би имал форум сам със себе си, нито ти, нито аз.
Всички, които сме тук според мен би трябвало да се стремим към удобства и равнопоставеност, защото както често се случва най-чувствителните инструменти провеждат най-важната за нас информация.
Благодаря ви.

asdasd

Регистриран: 13.09.2004
    #1250123 - 05.05.2006 11:59 [Re: Passager]

Объркваше ни това, че сега дори и да си анонимен, ама знам, че се карам с един и същи човек Докато преди можех да обидя някой друг, като го взема за теб Базикам се разбира се.

Dete Bojie

Регистриран: 28.03.2006
    #1250142 - 05.05.2006 12:11 [Re: asdasd]

Ами аз си спомням като четох една тема във форум "Йога" навремето, много се изнервих, защото беше бъкано с анонимни и изобщо не можех да разбера кой говори и кой отговаря, такава каша беше, че просто нямам думи. Така с регистрации за мен е много по-прегледно.

Passager
(пътуващ по света)
**

#1250532 - 05.05.2006 16:37 [Re: asdasd]

Цитат:

Объркваше ни това, че сега дори и да си анонимен, ама знам, че се карам с един и същи човек Докато преди можех да обидя някой друг, като го взема за теб Базикам се разбира се.

Всеки "ДРУГ" е част от нас... т.е.нашето друго ниво на съзнание, в което сме пребивавали преди или това ни предстои...
После "ДРУГ" на руски е приятел...ти би ли обидил приятел ?
))

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Diomet, Ellia 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 25787

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.009 seconds in which 0.001 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.