ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Здраве » Самоусъвършенстване

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Кристел
in aeternum

Регистриран: 07.06.2005
От: Небето
Re: ПРЕДЛОЖЕНИЯ И ИДЕИ ЗА ФОРУМА
    #1745675 - 09.05.2007 00:05 [Re: Salve]

Е какво се чудиш, дай да гледаме сега и по другите форуми как е, моля ви се. Сакън да не изпуснем нещо, ниЙ самоУсъвършаващите се, да не обяснявам, че Диомет специално ги е писал тези правила, не за ден два А сега да се махат, Щото разбира те ли по Ония форуми било тъй

И аз се чудя, какво толкова пречат тези закарфичени теми... но нека не се изказвам по-натам, че искам да си остана бяла и добра..

--------------------
"My people know My name!"Isaiah 52:6

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Salve
moonlight

Регистриран: 13.02.2004
От: Cryst@l Moon
    #1745720 - 09.05.2007 00:48 [Re: Кристел]

Дааааа предлагам да не се правят сравнения с другите форуми, защото всеки форум си е уникален и полезен по свой начин и всеки Модератор си решава кое е най-удачно

Само да добавя, че в темата за правилата имаме макар и малък принос почти всички активно участващи по онова време, така че държим на тях..... според мен, не бива да се свалят само защото някой решил, че са излишни.

Редактирано от Salve (09.05.2007 00:54)

Кристел
in aeternum

Регистриран: 07.06.2005
От: Небето
    #1745726 - 09.05.2007 00:55 [Re: Salve]

Това имах предвид Кратко, точно и ясно - както винаги Салве.

DiometМодератор
доброжелателен

Регистриран: 07.09.2004
От: Под небето
    #1746956 - 09.05.2007 22:29 [Re: 6emetche]

Темата с правилата винаги и категорично остават!

Това е така, защото всеки, който чете този форум като анонимен и иска да се регистрира - трябва да знае какви са правилата. Освен това - ако някой регистриран започне да нарушава правилата - тогава те са обективен критерий, по който може да бъде санкциониран. И тогава това ще бъде справедливо. Освен това - наличието на такива правила дава възможност на форума да се самоуправлява чрез тях - тъй като ние сме общност от големи и зрели хора.

А относно всички останали теми може да се коментира - дали да стоят отгоре или не.
Съгласен съм, че закарфичена трябва да стои само този номер от поредицата на "Бисерите", който е актуален в момента. А в началото на темата ще трябва да напишем препратка - линк към предходния номер на темата.
За всички останали теми - може да ги разместваме. Наистина някои теми стоят горе, а са много слабо активни. А като има много закарфичени теми хората ги прескачат. Освен това туй ограничава мястото на първа страница за другите активни теми.

Предложението на Озон е хубаво - ще помисля малко да разчиста "терасата" като се поосвободя и може да закарфичим една тема само с линкове. Чудесна идея

--------------------
С МИР ДА СИ ОТИДЕМ!

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 4 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Diomet, Ellia 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 27871

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.012 seconds in which 0.002 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.