ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Здраве » Самоусъвършенстване

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Paheli
неориентиран
*

Регистриран: 12.05.2010
От: по дългия път към себе си :)
Re: Р В РІР‚в„ў сърцето Р Р…Р
    #3136776 - 16.02.2014 13:37 [Re: Bandit Queen]

Добре дошла отново, Bandit Queen Твоето присъствие наистина ни липсваше. Завръщането ти ще зарадва много хора Надявам се, че проблемът с кирилицата ще бъде разрешен съвсем скоро. С вълнение очакваме нови разкази за красивата Индия

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
ElliaМодератор
яхнала метлата

Регистриран: 19.07.2004
От: hic et ubique
Re: Р В РІР‚в
    #3136957 - 17.02.2014 08:38 [Re: Bandit Queen]

Цитат:

Privet,lyubimci!!! Banditkata e tuk i nikak ne vi e zabravila! Gotova sym da se vklucha otnovo,no problemyt e che pisha ot tel si i ne namiram otoriziran app za kirilica.Saitovete,koito Ellia e dala,mi se otvarqt 9na ieroglifi i ne moga da gi polzvam...I mai sym v zadynena ulica...Ako se nameri reshenie,sym na
liniq.Syjalqvam, che trqbvashe da vi poizostavq malko
rabota,maichinstyvane i siocialni angajimenti,no se
nadqvam da kompensiram i da raznishtim zaedno nai-
setne pustoto my zagadachno syrce na tymno-cvetna Indiq.....

Явно кодирането на телефона ти е различно ,не знам дали можеш да го промениш .Ще питам админите
Кирилизатора на форума не работи ли

--------------------
"Contra impudentem stulta est nimia ingenuitas" Syrus

Hard Rock fan

Регистриран: 07.01.2003
Re: Р В РІР‚в
    #3136994 - 17.02.2014 11:59 [Re: Bandit Queen]

Много се радвам на присъствието ти

И аз очаквам с нетърпение разказите ти.

Bandit Queen
тъмна Индия

Регистриран: 03.12.2007
Re: В сърцето на Индия 3
    #3137238 - 18.02.2014 08:40 [Re: Hard Rock fan]

Дано долниъат постинг не
ви излиза на ъероглифи, ако е ок
значи маи успъах. За йалост при мен една част се изписва със странни знаци.и незнам защо постът се е копирал 2-3пъти, но го
оставям така,за да не се затрие съвсем,ако
го редактирам. Там където съм Гоа,съм
имала предвид впечатленията на Ла Дива.

@Елля, бутонът за кирилизатор на форума не ми излиза на екрана..

--------------------
"Tara hai tu mujhme tuta sa,
dariya hai tu mujhme dooba sa "

Редактирано от Ellia (18.02.2014 11:08)

Bandit Queen
тъмна Индия

Re:В сърцето на Индия 3
    #3137239 - 18.02.2014 08:45 [Re: Hard Rock fan]

Фени,безкрайно се радвам,че се включваш!! Добрата новина е,че се преборих с латиницата,но става много бавно, с копи и пейст,затова сте помоля за търпение,ако отговорите ми не идват светкавично.Оттук нататък очаквам въпроси и насоки,които да помогнат да избистрим посоката на развитие на темата..... Питахте за Гоа- за това съм разказвала във втората част детайлно,а там дори се включи с лични впечатления,което още повече обогати разказа- потърсете там. Питахте и за имунизациите- аз лично и досега не съм си била микаква специална имунизацуя (изключая периода на бременността).Единствено пия противомаларийни таблетки.Да успокоя пътуващите малко- ситуацията в общ аспект не е чак толкова мизерна,каквато я описват или показват по документалните филм или поне в развитите градове и местата с образовано население е съвсем нирмална и близка до нашата БГ реалност. Тук ми се ще да кажа още,че през послредните нqколко годинида се доближи до западния стил и стандарт на животи дори в много случаи да се гледа с недобро око от страна на по-старото поколение,процесът на развитие не спира..Което е радостно,но за жалост крачките напред се оаъществqват бавно,малко плахо дори...и жсе някои се намира да спъне ентусиазма със
закостенелите си нрави...Ще се опитам в следващия си постинг да щриховам какви цветове придоби сърдечната картина на Индия за последните 2 години..какво се промени..какво не се...как се събужда и как заспива страната днес..Всъщност искам да направя една дискусия изцяло и само на тема "Жените на Индия",защото напоследък е доста наболяла тема- изключително сериозна и бигата на мюанси..Преди нямах този задълбочен поглед,за да я нищя тук,но сега го имам и няма да пропусна възможност да засегна и тая краска....до

--------------------

Редактирано от Ellia (18.02.2014 11:12)

Dr.G
пътешественик по душа

Регистриран: 05.02.2002
От: къде ли не
Re: Р В Р’В РР
    #3137245 - 18.02.2014 09:32 [Re: Bandit Queen]

Здравей мила, радвам се да те видя отново. Не знам как е при другите, но при мен определено е на непозната азбука

ElliaМодератор
яхнала метлата

#3137256 - 18.02.2014 11:18 [Re: Bandit Queen]

Bandit Queen,поста ти беше написан с Уникод ,пробвай да си промениш кодировката на кирилица Уиндоус -1251 ,ако не можеш ,остави така ,ще пробвам да ти редактирам постовете

--------------------

Hard Rock fan

Регистриран: 07.01.2003
    #3137258 - 18.02.2014 11:31 [Re: Bandit Queen]

Със силно нетърпение очаквам да ни разкажеш за "Жените на Индия", на мене лично тази тематика ми е много на сърце и много интересна и освен всичко, като жена се усещам съпричастна към житието на посестримите си в различни култури.

Bandit Queen
тъмна Индия

#3137461 - 19.02.2014 09:37 [Re: Ellia]

Елля, безкрайно благодаря за помощта!
Проблем имам само с този форум за съжаление. Навсякъде другаде пиша и чета абсолюно нормално кирилица. Специално си инсталирах БГ клаватура. Тук понякога форумът ми се отваря на знаци, а понякога нормално, за това си мисля, че недостатъкът не е в моя телефон. Нямам идеа какво е. Наистина ми се иска да развием темата, но ако ти редовно не можеш да следиш постовете ми, за да ги декодираш смисълът ще се изгуби, а и другите може да изгубят интерес. Същото ще се получи, ако аз не мога да разчитам понякога писанята ви. Затова ми се струва, че единственя начин е, ако админите направят изключение и ми разрешат да пиша на латиница (поне аз)
Ужасно съжалявам, че ви притеснявам.

--------------------

Редактирано от Nadin (19.02.2014 21:11)

ElliaМодератор
яхнала метлата

#3137482 - 19.02.2014 12:15 [Re: Bandit Queen]

Пиши на латиница ,а аз ще ти транслирам постовете .Получих уверение от Надин ,че и тя ще помага ако в момента съм заета и нямам възможност да редактирам написаното

--------------------

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Diomet, Ellia 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 22520

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.019 seconds in which 0.01 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.