ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Здраве » Самоусъвършенстване

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Bandit Queen
тъмна Индия

Регистриран: 03.12.2007
Re: В сърцето на Индия 3
    #3352448 - 03.05.2016 15:07 [Re: Hard Rock fan]

Така е, Фени и добре, че времето се променя. Очакването има някакъв необясним чар..когато очакваш нечие завръщане, пък било то И  завръщане на времето за усмивки :-)

Смъртта на Пратюша беше голям шок за нацията и все още никой не иска да повярва, че е сложила сама край на живота си. Имаше специална пресконференция, (която излъчиха На живо) с най-близките И приятели вкл. И актьорът, който и партнираше в "Балика.." - всички те бяха категорични, че  връзката на Пратюша с продуцента Рахул Радж е била много напрегната последните няколко месеца И причината за това било бившето гадже На Рахул- ТВ актрисата Салони Шарма, с която той явно продължавал тайно да ИМА афера. Най-добрата и приятелка заяви, че Пратюша редовно имала синини от Рахул, а Салони я е тормозела психически.  При огледа На апартамента така и не намериха предсмъртно писмо, но пък откриха множество лекарства, бутилки алкохол и кутии цигари. Полицията след аутопсията беше категорична, че прицчина за смъртта е задух от обесване и случаят касае самоубийство. Рахул беше задържан, повдигнаха му обвинение за подтик кум самоубийство, но впоследствие го пуснаха под гаранция. Някъде писаха, че аутопсията е установила 2мес бременност, но впоследствие потвърдиха друго, че е била бременна януари И е абортирала през март. И се почнаха  спекулации за убийство..че бебето объркало плановете на Рахул И Салони, затова решили да отстранят Пратюша. Версията,с която официално излезе полицията, е продължително тежко депресивно разстройство, довело до фаталното решение. Общо взето това са фактите И слуховете.

Ето сега И моите лични наблюдения. Гледах преди 2-3г участието И в Биг Босс ( индийския формат На ВИП брадър). Направи ми впечатление, че Пратюша действително е много чувствителна И крехка личност, въпреки че  привидно доста умело демонстрираше сила И увереност, защото филмовата индустрия изисква това от всички без изключение. Доколкото съм чела от интервюта, тя нямаше пълна подкрепа от семейството си по отношение на кариерата си като актриса И вероятно затова винаги е търсила близост и подкрепа във влиятелни мъже. По времето На Биг Бос тя имаше връзка с един заможен бизнесмен, която връзка точно по същия начин "изпиваше" силите И. Въпросното И гадже тогава също я малтретираше И тя на няколко пъти споделяше на Камя Панджаби ( същата тази най-близка нейна приятелка от пресконференцията), че връзката И с бизнесмена е провал и иска неистово да се спаси от нея. Разказваше за тормоза И често я хващаха в кадър да плаче- Не само по тая причина, а И заради обикновени спорове със съквартирантите. По мое мнение това, което вероятно е подтикнало Пратюша да вземе такова тежко решение, е И натрупването На ( предишен) негативен опит, чувството на слабост, малоценност И провал. Нейни роднини споменаха, че И преди е правила опити за самоубийство. Макар че всичките И приятели казват колко енерги4на И пълна с  живот е била, аз лично не я  видях в подобна светлина тогава. Когато връзката И с Рахул стана официално достояние- да,  там наистина изглеждаше щастлива И всички оставаха с впечатлението, че в него е намерила своя "пристан" И спасение. Предполагам, че тя е вярвала в същото. В края На миналата година с Рахул  потвърдиха  новината за сватба. Тя дори беше вече  поверила дизайна На сватбената си дреха На един от известните боливудски дизайнери. Какво се е объркало впоследствие , дори най-близките И не могат да кажат със сигурност, но вероятностите според тях са 2: или Пратюша е разбрала за манипулациите И двойната игра  На Рахул ( ако със Салони са я използвали за слава И пари), или Не е могла да понесе повторния провал И тормоза. Имаше И официално изнесено свидетелско показание На съседа И, който около 12.30х чул силен раздирателен плач от апартамента И. Гледах я също в едно данс-риалити, което ми остави усещането,  че Пратюша винаги се подценяваше. Стараеше се много, но не успяваше да Даде всичко от себе си И това я сломяваше. Сякаш беше там И не беше едновременно.
Един от приятелите И сподели И това, че последният и статус в Ватсапп гласял "марке би му на туджсе морна" (умирайки дори,няма да извърна лицето си от теб) с усмихната икона накрая.

Тъжно е..Беше млада И красива, И талантлива.. Но най-тъжното е, че самоубийството На млади момичета, а напоследък актриси, стана някаква зловеща тенденция. Незнам дали е заради прекалената емоционалност, или от натиска, който обществото оказва и репресира женското съсловие, но за последните 1-2г всяка 3та новина е за обесено На таванския вентилатор момиче. И това за мен е непростимо! Това ли е "спасението" за индийските жени? Не само държавата..къде са родителите, които претендират, че най-доброто възпитание е да държиш децата си близо до себе си...но дали правят разликата между близко И близост?...Аз съм много пристрастна на подобни теми, защото съм работила с травмирани деца и Ще продължавам да дълбая И да роптая. В момента работим по  програма,  в която учим родителите да изслушват децата си, но как, когато повечето от тях още преди това са слойили катинари На устата И са им забранили да имат собствен глас...
Преди година по същия начин На 25 се самоуби актрисата Джия Кан с така разлика, че остави предсмъртно писмо...

А "Балика Ваду" е наистина сериал, който въздейства..Дразни, възмущава, гневи, човърка, но въздейства. Може би точно заради неподправения начин, по който е представена суровата действителност по селата в Раджастан. Нищо спестено И почти нищо преувеличено. Върви вече 7години, но признавам си, че концепцията се изтърка. Аз Ще го запомня с малката И с Пратюша..След нея чарът се изгуби.....

П.С. За фамилните божества Ще продължа отделно

--------------------
"Tara hai tu mujhme tuta sa,
dariya hai tu mujhme dooba sa "

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
ElliaМодератор
яхнала метлата

Регистриран: 19.07.2004
От: hic et ubique
Re: В сърцето на Индия 3
    #3352460 - 03.05.2016 16:34 [Re: Bandit Queen]

Bandit Queen ,ще заключа тази тема ,че стана 20 стр. и ще пусна нова с линк към старата.Смятам дори да я закача ,за да е неподвижна и отгоре

В сърцето на Индия 4

--------------------
"Contra impudentem stulta est nimia ingenuitas" Syrus

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 4 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Diomet, Ellia 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 25335

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.023 seconds in which 0.007 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.